Autor Tema: Preporučite veterinara ili podelite loše iskustvo sa njima  (Pročitano 60934 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Cubi

• Old Member

Odg: Preporučite veterinara ili podelite loše iskustvo sa njima
« Odgovor #15 poslato: 31 Avgust, 2012, 15:01:05 »
ja ih izbegavam u širokom luku
mada na Zorana nemam primedbe

Van mreže KENIP

• Full Member

« Odgovor #16 poslato: 31 Avgust, 2012, 16:13:59 »
Ja isto moje vodim kod Zorana i samo kod njega !!! Vec sam pisala o tome,mada mislim da ni Tanja koja radi kod njih nije losa, ioako mi se cini da su njoj specijalnost macke. Sve mi se svidja kod njih, mada uglavnom komuniciram sa Zoranom. Imaju sad nekog novog, koji po mogao  malo da poradi na  opstoj kulturi i komunikaciji sa klijentima, ali ok. Konkretno, Emu je po prvi put ujeo krpelj i mesto oko ujeda je bilo prilicno nateceno. Odmah sam pozvala, on se javio, a kako su svi bili zauzeti, pitao je da li moze da mi pomogne. I kad sam mu rekla sta je u pitanju rekao mi je da ne panicim, tj da ne histerisem, ali na vrlo drzak nacin.  OK... Odvela sam psa ujutru,kod Nikolete, zena gledala, rekla da ne veruje da je strasno, ali da ako primetim bilo sta cudno da ODMAH dovedem psa. I nije naplatila nista. Na svu srecu, i nije bilo strasno !

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #17 poslato: 31 Avgust, 2012, 17:03:19 »
meni se digne kosa na glavi kada mi neko spomene Nikoletu

ja sam bila oduševljena njima isto koliko ti i ostavila im brdo para  sve dok mi nisu ušokirali psa. to iskustvo nikome ne želim

Van mreže neron pei

• Newbie
  • *

« Odgovor #18 poslato: 31 Avgust, 2012, 20:48:08 »
Kao i vecina, mi smo malo lutali, ali smo zahvaljujuci jednom starom veterinaru iz Pozarevca, gospodinu  Rogozarskom dosli do dr.Gordane u Pancevu. U pitanju je Mondo Animale , Oslobođenja 27.  Панчево 260000. (0)13 335501
Drustvo, cela ekipa koja tamo radi je za svaku pohvalu. Za sve sto vam treba, npr Dr. Gordana Blitva je sjajna u hirurgiji, ona kad operise okice, to je  sm prst gore
Mi sa shar peievima imamo poseban problem,jer malo veterinara ima znanja kada je rasa u pitanju.
Mi smo imali konkretno problem sa kozom, a pomogla nam je sjajna dr. Katarina,koja je tome toliko posvecena, da je to cudo :)
Jednom smo imali neku cudnu temperaturu,pa smo otisli. Neron je satima bio na infuzijama, litri i litri sa svim mogucim kombinacijama,dok temperatura nije spala nisu nas pustili kuci. Kad je sve bilo gotovo, ja sam mislila da sledi astronomski racun,da ce se padati u nesvest :).. kad ono, susta suprotnost. Racun je bio toliko povoljan, da sam se pitala da nije neka greska.
Svi mi kada je frka nikada ne mislimo o racunu, to nam je najmanje bitno,samo da nam pas ozdravi, ali u ovo ludo vreme, nekima je to nekad veliki problem.
 Zato ekipu iz Pa toplo preporucujem i smatram da za dobru uslugu nije problem krenuti malo dalje, ako znate da ce vam pas biti tretiran kako treba. Nama nije tesko iz Pozarevca otici za Pa,jer nam je i jedno "obicno" vadjenje krvi ovde izaslo na nos zbog nestrucnosti !
Vama iz Beograda Pancevo nije daleko ;) Strucnost i ljubaznost na jednom mestu :)

Van mreže KENIP

• Full Member

« Odgovor #19 poslato: 31 Avgust, 2012, 21:36:59 »
Sto se tice VA Novak, ja tamo idem iskljucivo zbog Zorana, i ukoliko bi on menjao radno mesto,  ja za njim. Sve intervencije i terapije je radio on, a vec godinama smo kod njih. U principu, pozovem i zakazem. Nikoleta mi je bila ok, ali   nismo bas ulazile u strucnu  problematiku, Denis mi deluje kao da je non stop  u nekoj minus fazi, nikad ga nisam videla da se nasmesi, a kamoli nasmeje.Ali, par puta mi je i on pogledao pse, dao im vakcine i ima lep odnos sa psima. Starog Novaka nisam videla jako dugo, a i sa njim sam imala korektan odnos, pre jedno 6-7 godina. Ono sto se razlikuje je da je matori Novak vise gledao psa, vise obracao paznju na ono sto vlasnik prica, dok se ovi mladji oslanjaju vise na nalaze. Sto je i normalno.
Zoran je sterilisao Keni  prosle godine. Pas je vec uvece bio na nogama,odnosno vec se u kolima namestala kako se njoj svidja. KOnce smo drzali nesto duze, zbog problema sa stitnom, ali ona nema cak ni oziljak.Sutradan se vratila funkcija mokrenja, a za dan dva stolica.  Tako da je moje iskustvo pozitivno.

Van mreže atrosanguinea

• Full Member

« Odgovor #20 poslato: 05 Septembar, 2012, 18:57:53 »
dobila sam preporuku za veterinara u Boki Kotorskoj, zove se Bosko Medic, ordinacija mu je u Meljinama, broj telefona +38269/041-097
To sit with a dog on a hillside on a glorious afternoon is to be back in Eden, where doing nothing was not boring - it was peace. Milan Kundera

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #21 poslato: 06 Septembar, 2012, 12:36:30 »
ti si izgleda na moru?
 sm smesko1

dobra preporuka za one koji letuju sa ljubimcima

Van mreže orejaslargas

• Full Member

• Basset Hound kennel
« Odgovor #22 poslato: 08 Septembar, 2012, 22:23:46 »
Na samu pomisao veterinara meni se dize kosa na glavi
S obzirom da je nasim vetovima normalno da cupaju pupkove , lome repove, deru se na kuje kad se probudi iz anestezije a carski rez je u toku, prvo sto radim pre nego sto idem kod veta, koristim google.

Zalosno je sto ja kao odgajivac to moram da radim jer nemam na koga da se oslonim. Trenutno imam jednog veta koji mi sluzi samo za vakcinaciju jer maltene drugo nista ni ne zna da radi. Ovaj barem kaze da ne zna dok se drugi prave pametni pa se svasta izdesava.
Drugim recima u Staroj Pazovi nema normalnog veta.

Van mreže atrosanguinea

• Full Member

« Odgovor #23 poslato: 20 Decembar, 2012, 11:42:46 »
drugari, je l znate nekog pouzdanog veterinara na Kopaoniku ili iz okoline, koji ima rentgen?
To sit with a dog on a hillside on a glorious afternoon is to be back in Eden, where doing nothing was not boring - it was peace. Milan Kundera

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #24 poslato: 20 Decembar, 2012, 11:55:17 »
uh, baš nikog ne znam u tom kraju

postavi pitanje i tamo u grupi na FB, ima dosta ljudi
http://www.facebook.com/groups/323254421065465/

Van mreže krisb

• Old Member

« Odgovor #25 poslato: 20 Decembar, 2012, 11:59:33 »
Možda da probate ovde http://vskrusevac.com/pages/kontakt.php
Nisam bila, ali u kraju teško da većina orginacija ima rendgen, jer su uglavnom svi orjentisani na stoku.

Van mreže atrosanguinea

• Full Member

« Odgovor #26 poslato: 20 Decembar, 2012, 19:34:16 »
kul, fala  sm kiss

Van mreže Поп

• Old Member

« Odgovor #27 poslato: 06 Mart, 2013, 18:14:59 »
Što se tiče Novog Sada ja evo već više od 10 godina idem u Vogra-Vet ambulantu kod Saše Vorgučića. On nije od onih veterinara koji vašem psu krkne antibotik čim se pojavite na vratima, ako baš nije neophodno uvek se prvo potraži neko alternativno rešenje koje je bolje za psa, a i za vlasnikov novčanik u svakom slučaju. Zainteresovan je za životinje, hoće da izađe u susret itd. Tako da što se tiče NS ovo je moja preporuka.

Naravno imam i negativna iskustva. Ali o tome nekom drugom prilikom....

Van mreže Ena

• Jr. Member
  • **

« Odgovor #28 poslato: 06 Mart, 2013, 19:14:18 »
 :clapping: Pope potpuno se slazem. Mi nismo toliko dugo kod Sase, ali je odlican. Takodje imamo gomilu negativnih iskustava sa veterinama u ns-u

Van mreže KALA81

• Hero Member

Odg: Peporučite veterinara ili podelite loše iskustvo sa njima
« Odgovor #29 poslato: 06 Mart, 2013, 19:18:31 »
Pa,ja ne znam za neke ozbiljnije stvari,ali ovako,sto nam je trebalo do sad,sa ROTom je bilo sve super i svi kuckari nasi idu kod njega,takoreci idemo svi porodicno  :nod:  a taj Vlada je otisao od njega dosta davno,ako je taj,ovi su u Smiljanicevoj ulici kod Slavije.

Zoran ROT je u Krunskoj  sm prst gore
Izvukao je Kobija kad je bilo najgore. Cene i više nego povoljne. Radi s' ljubavlju.