Autor Tema: Ishrana sirovim mesom-RAW ishrana  (Pročitano 45483 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže GermanShepherd

• Full Member

Odg: Ishrana sirovim mesom-RAW ishrana
« Odgovor #165 poslato: 21 Decembar, 2016, 10:15:06 »
Hej Nesi,sta ima u toj tvojoj hrani?
Može dobro da mi posluzi.

Van mreže Nesi

• Jr. Member
  • **

« Odgovor #166 poslato: 22 Decembar, 2016, 02:12:49 »
Hej Nesi,sta ima u toj tvojoj hrani?
Može dobro da mi posluzi.

Juce bila samo pileca ledja, sargarepa i jabuka ;)

Van mreže HSNeandertalis

• Newbie
  • *

« Odgovor #167 poslato: 13 Septembar, 2017, 22:42:11 »
Ljudi pitanje. Cane Corso, star 4 i po mjeseca. Hocu da predjem na ishranu sirovim mesom. Ono sto imam su pileca ledja, ostaci od filetiranja lososa, junece iznutrice (grkljani, slezena, srca, jetre) i mljevena piletina. Sta predlazete, kak oda kombinujem to i koliko grama dnevno (dijelim mu u tri obroka, samo ne znam koliko dnevno). Do sada sam mu davao granule, to je bilo lako, na njima sve pise kako se daje. :D

Van mreže Karim

• Sr. Member

« Odgovor #168 poslato: 14 Septembar, 2017, 13:47:18 »
Kolicinski pocni da mu dajes nekih 6% od njegove trenutne tezine, pa ces videti da li se deblja ili mrsavi, ali uvek imaj na umu da je za stence uvek bolje da budu mrsavkastiji nego da imaju neki kg viska to vazi narocito za velike rase.

Sto se tice kombinovanja hrane: 80% mesa (od toga 80% misicno meso (u misic spadaju i srce i jezik), 10% organi, 10% kosti i hrskavica) i 20% zitarice i voce i povrce. Svakakvi dodaci se ukljucuju, tipa: mlecni proizvodi, jaja, ulja, semenke, pivski kvasac..

Van mreže HSNeandertalis

• Newbie
  • *

« Odgovor #169 poslato: 15 Septembar, 2017, 00:17:12 »
Kolicinski pocni da mu dajes nekih 6% od njegove trenutne tezine, pa ces videti da li se deblja ili mrsavi, ali uvek imaj na umu da je za stence uvek bolje da budu mrsavkastiji nego da imaju neki kg viska to vazi narocito za velike rase.

Sto se tice kombinovanja hrane: 80% mesa (od toga 80% misicno meso (u misic spadaju i srce i jezik), 10% organi, 10% kosti i hrskavica) i 20% zitarice i voce i povrce. Svakakvi dodaci se ukljucuju, tipa: mlecni proizvodi, jaja, ulja, semenke, pivski kvasac..
Ok, hvala ti puno na pomoci. :)