Autor Tema: Pedigree  (Pročitano 9655 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Tamaretina

• Hero Member

• Mookie App
Odg: Pedigree
« Odgovor #30 poslato: 22 Septembar, 2013, 21:56:46 »

Najbolje je da to što ti je ostalo odneseš u najbliži azil za pse, verujem da će im dobro doći  sm prst gore. Nažalost, oni nisu baš u mogućnosti da biraju hranu za pse koji su smešteni tamo.

Upravo tako, mi smo dobili Pedigree granule i junior obroke kad smo udomili Muki. Imala je nepodnosljive gasove, ali znaci, nepodnosljivo ceste i intenzivne:) Cim smo nabavili novu hranu, odneli smo nazad Pedigree.

Koristimo Hill's Puppy Development, zadovoljni smo, a kad napuni godinu dana konsultovacemo http://www.dogfoodadvisor.com/.
U razumevanju sastava suve hrane, posebno americke, ovde smo nasli vazne i korisne informacije http://www.fda.gov/AnimalVeterinary/ResourcesforYou/ucm047113.htm

Van mreže mortician

• Jr. Member
  • **

« Odgovor #31 poslato: 05 Januar, 2014, 16:39:47 »
Dakle, nisam jedini, ima nas dosta.
I ja sam se kao početnik(što sam i dalje), zaleteo za Pedigree.Uzeo sam štene NO 28.12. i uz put svratio do radnje koja prodaje samo hranu za kućne ljubimce, ponavljam samo hranu/granule.I naravno, u radnji radi čičica, ja glup i pošto sam od hrana čuo samo i isključivo za Pedigree i Chappie, uzmem Pedigree.
Kad sam doveo psa kući, smestio ga u njegov novi dom, krenuo sam u predragu za forumima o ishrani, i imao sam šta da vidim.  :gl:
Uzeo sam inače 3kg, pa sam posle uzeo kod mog lokalnog prodavca neki Smiley(ili kako već) junior sa kao 30% proteina, a pre par dana sam uzeo i Joseru junior.Sad kombinujem da potrošim Pedigree i one "nasmejane" granule.
Inače pas jede sve tri kao da je sa ratišta stigao. :D  Da ne čuje zlo baš je ješan.

Van mreže Поп

• Old Member

« Odgovor #32 poslato: 06 Januar, 2014, 01:22:46 »
Neće mu ništa biti od tih par kilograma hrane, saznao si ti na vreme sve što treba. Potroši to što imaš i širi dalje istinu o ovoj hrani  sm prst gore

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #33 poslato: 06 Januar, 2014, 12:50:02 »
bogami, ni Josera nije za pohvalu
Imaš ovde dosta napisanog pa kreni redom da čitaš