Autor Tema: Beograd  (Pročitano 65254 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Seabiscuit

• Global Moderator

Odg: Beograd
« Odgovor #360 poslato: 02 Maj, 2014, 22:02:02 »
Konverzaciju  o mesu iz Matijevića i ostalim GMO namirnicama možete nastaviti u novoj temi: GMO meso (i ostale namirnice)

Ugodan boravak na forumu,
Mod Seabiscuit

Van mreže Dusan

• Newbie
  • *

« Odgovor #361 poslato: 22 Avgust, 2014, 10:46:08 »
U mesari Slozna braca (takovksa 18) je dobro i provereno meso za pse, pakovano po 1kg, cena 100din, narucuje se (za one koji nemaju vremena i volje da sami seckaju). Trenutno su na kolektivnom GO, pocinju da rade od 25.08.

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
« Odgovor #362 poslato: 22 Avgust, 2014, 11:23:58 »
A sta ima u tom "mesu za pse"? Samo iznutrice ili ima i misicnog mesa?

Van mreže Dusan

• Newbie
  • *

« Odgovor #363 poslato: 22 Avgust, 2014, 16:11:53 »
uglavnom su iznutrice ali ima i nesto malo mesa... najvaznije je da je sveze, rashladjeno i nije zamrzavano. od kad je Aja dosla je hranim sa tim uz razne druge stvari. Inace tu kupujemo svi iz firme gde radim,a hvala bogu svi smo "kuckari" i to sa velikim psima.

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
« Odgovor #364 poslato: 22 Avgust, 2014, 16:56:05 »
Pa obzirom da su to uglavnom iznutrice, a iznutrice su generalno jeftine, i da ako hoces psa pravilno da hranis u obroku ne moze da bude "uglavnom iznutrica a nesto malo mesa", vec obrnuto, tesko da je to "meso za pse" dovoljno.  :zb:

Van mreže Katarina

• Sr. Member

« Odgovor #365 poslato: 25 Avgust, 2014, 18:28:52 »
Pre oko dve godine sam uzela tu 'hranu za pse' iz Slozne brace i naravno skuvala je, jer na oko se nije moglo videti cega sve u njoj ima. Najveci procenat je tada bila mast, sto sustinski nije katastrofa ako se dodaje u hranu i nije osnova obroka, ali svakako nije bilo vredno ni tih para ni maltretiranja. Opet napominjem da je to bilo prilicno davno i da je vrlo moguce da je sada 'recept' drugaciji. Recicu mojima da uzmu kilogram, ionako uzimaju meso za nas tamo, pa cu javiti utiske.

Van mreže PMP

• Hero Member

« Odgovor #366 poslato: 29 Avgust, 2014, 16:50:02 »
Ja uzimam kod Složne braće ponekad, evo šta ide unutra: srce, bubrezi,pluća, beli bubrezi i meso ako se ne proda na vreme. Sve je mleveno i ja ga obavezno kuvam. Katarina je u pravu, kad se ohladi ispliva mast na površinu, al opet ima više mesa, recimo 3/4. Receptura nije menjana već tri godine  sm smesko1 al je cena porasla i  pročulo se za njih, pa treba da se rezerviše. Nekad ga dobijemo i zamrznuto. Ja sam time zadovoljna, nikad nismo imali problema. Ubacim malo pirinča i povrća u kilo toga i jede ga tri dana.
Inače, veterinar nam je preporučio ovu mesaru, i sam hrani pse tim mesom.

Van mreže Fibi B.

• Hero Member
  • LjUBAV PRE SVEGA !

« Odgovor #367 poslato: 29 Avgust, 2014, 20:09:08 »
Moracu da probam to cim se vratimo s odmora, ako nista drugo posluzice za podvaljivanje hrane, a meni je to ok cena za kg ako je zaista sve to mleveno bez kostiju i prastarih kokoski i pokvarenog mesa.
Psi su ljubav.

Van mreže vlada hunter

• Newbie
  • *

« Odgovor #368 poslato: 03 Septembar, 2014, 10:51:33 »
EDIT
Poštovani, pre nego postujete bilo šta pročitajte: Pravila foruma, USLOVI ZA POSTAVLJANJE OGLASA

Mod Seabiscuit

Van mreže Milos Obrenovic

• Newbie
  • *

« Odgovor #369 poslato: 10 Septembar, 2014, 00:33:06 »
Pozdrav. Naleteo sam na FB na neku stranicu na kojoj se glasava meso za pse, pa me interesuje me da li neko ima iskustva sa istom, odnosno da li je narucivao? Cesto se oglasava u grupi Nemacki boxer. Link stranice je sledeci: Edit

Van mreže BlackKan

• Old Member

« Odgovor #370 poslato: 10 Septembar, 2014, 12:36:36 »
da li je ovo jos jedan sa reklamom,samo je malo pametniji  sm zelenko

• Newbie
  • *

« Odgovor #371 poslato: 10 Septembar, 2014, 21:59:32 »
Hvala sto mislis da sam pametan. Za tebe se i ne moze reci bas isto. Covek je negde iz Vojvodine, ja iz Beograda... Al dobro. Svasta ljudi sebi dopustaju. Ako cemo tako ko god pomene neku mesaru on samim tim nju i reklamira. Lepo htedoh da pitam zna li ko vredi li porucivati, al uvek se javi neki pametnjakovic sa teorijama zavere. Uzgred, za ovu mesavinu iz Slozne brace sto neki kazu da ispliva mast donekle ste u pravu. Ima i dobrih i losih tura. Ali za neke dodatke i nije losa. Pozdrav

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
« Odgovor #372 poslato: 10 Septembar, 2014, 22:26:41 »
Izvini, ali prvi post i postavljanje linka ka nekoj stranici gde prodaju meso za pse, pa ko ne bi bio sumnjicav?  :zb:

Mozemo da prodiskutujemo o proizvodu ovde, ali bez postavljanja linkova (btw, ja nisam ni stigla da ga vidim)

• Newbie
  • *

« Odgovor #373 poslato: 11 Septembar, 2014, 00:38:06 »
Ma mislim nije reklamiranje konkretno navodjenje mesara, a ovo jeste. Nemam veze sa tim, al ajd. Nego, kao mesavina konjetine i teletine 90din/kg, glave lososa 80-90 din i testenina 50. Jedino sto mene intereduje je jel neko imao saradnju sa njima i sta salju :).

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
« Odgovor #374 poslato: 11 Septembar, 2014, 10:05:55 »
Je l' mleveno ili se vidi sta ima unutra? Poprilicno je povoljno i meso i glave od lososa, sad je samo pitanje to meso koliko je meso odnosno da li se sastoji uglavnom od iznutrica (koje su jeftinije i treba da se daju u manjim kolicinama nega misicno meso)