Autor Tema: PRELAZAK SA DEHIDRATA NA PRIRODNU ISHRANU  (Pročitano 8795 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Ana

• Sr. Member

• JRT
Odg: PRELAZAK SA DEHIDRATA NA PRIRODNU ISHRANU
« Odgovor #30 poslato: 19 Septembar, 2013, 18:58:58 »
Drugari, ja sam prekjuce prebacila psa skroz na prirodno, pre toga sam davala granule i uvek nesto uz njih.
Pokusavala sam i ranije ali mi nije bas islo, da ne objasnjavam. Ima dosta toga..
I sad..
Prvi dan je pojela odmah sve sto sam joj stavila i sve je bilo u redu, inace sam hranu kupila od Murbi-a tako da znate otprilike sta je pojela. Problem je sto sad nece uopste da vrsi veliku nuzdu, samo je juce jednom kad je ustala i to je to, danas nista.
Citala sam i pisali ste o dijareji ali nisam videla da moze doci do zatvora, je l to normalno kad je prelazak u pitanju ili ne?
Juce cak nije htela ni da vecera tu istu hranu pa sam dala komsijskom psu. Danas sam joj stavila granule da vidim da li hoce njih i jela je malo. Sta da radim?
Negde sam pogresila sigurno, mozda bas oko tog brzog prelaska jer joj nisam uvek uz granule davala i nesto prirodno.
Ponekad, nakon razgovora sa ljudima, čovek oseti potrebu da prijateljski pomiluje psa, osmehne se majmunu, i sa puno poštovanja skine šešir pred slonom.

Van mreže BlackKan

• Old Member

« Odgovor #31 poslato: 19 Septembar, 2013, 19:36:57 »
mozda se malo i prejela  sm smesko1

koliko je puta hranis,koliko si joj dala po obroku,mozda joj sad ova hrana energetski jaca,pa joj ne treba mnogo
prirodnu hranu ce vise da svari,ali bi moralo nesto da se i izbaci,a opet da joj fali nesto vise od nove hrane,ne bi onda jela ni granula,jer ima nesto u prirodnoj hrani da si joj sad dala prvi put,
ako sam shvatio ona samo sto nece da jede inace nisi primetila nikakve druge promene ponasanja i slicno

probaj opet samo granule ili jedan granule,jedan prirodno,bez mesanja u jednom obroku

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #32 poslato: 19 Septembar, 2013, 19:58:35 »
da li si preterala sa kostima?

Van mreže Ana

• Sr. Member

• JRT
« Odgovor #33 poslato: 19 Septembar, 2013, 20:37:40 »
:/ nije jela kosti..

Hranim je dva puta dnevno. Dobila je vecu porciju za dorucak i to je sve pojela (pirinac, neko meso, ne znam sta jer sam to kupila sve zajedno, kuvana sargarepa) Veca je porcija od one koju je dobijala kad su granule u pitanju. Urin joj je dobar normalno je obavljala malu nuzdu, nije taman, desni su joj okej bile danas kad sam krenula na posao, jutros su bile malo bledje kad sam ustala. Kao sto rekoh granule je jela, jos malo pa cu kuci videcu da li ce mozda nesto da uradi kad je izvedem.
Probacu tako mesano, hvala BlackKan
Ponekad, nakon razgovora sa ljudima, čovek oseti potrebu da prijateljski pomiluje psa, osmehne se majmunu, i sa puno poštovanja skine šešir pred slonom.

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #34 poslato: 19 Septembar, 2013, 21:40:08 »
na prirodnoj ishrani psi mnogo manje kake, ali obično ne preskoče ceo dan
možda je samo promena u pitanju, a ne nešto ozbiljno

Van mreže Ana

• Sr. Member

• JRT
« Odgovor #35 poslato: 19 Septembar, 2013, 21:42:16 »
Ja se iskreno nadam da je tako..mozda ce veceras to obaviti.

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #36 poslato: 20 Septembar, 2013, 11:07:36 »
mozda nisi videla da kaki ako je bila pustena  :zb:

Van mreže Ana

• Sr. Member

• JRT
« Odgovor #37 poslato: 20 Septembar, 2013, 15:29:46 »
Ne ide ona daleko, uvek je mogu videti kad ode negde, nije ni trava velika. Definitivno juce ceo dan nije tek kad sam dosla s posla oko 23h jeste i jutros jeste kad sam krenula da je prosetam. Sad cu po onom tvom prvom postu da krenem lagano. :) Necu da forsiram prirodno.

Van mreže PericaIzVica

• Sr. Member

« Odgovor #38 poslato: 21 Septembar, 2013, 12:51:56 »
iz prirodnog izvuku mnogo vise hranljivog i manje i redje kake , od granula idu na veliku nuzdu skoro posle svakog obroka i izbace skoro isto koliko su uneli...  sm smesko1

Van mreže Ana

• Sr. Member

• JRT
« Odgovor #39 poslato: 21 Septembar, 2013, 19:39:28 »
Hvala Perice, i Murbi rece isto kao i ostali, ja navikla da ona kaki non stop...lude li zene - mene.  sm smesko1