Autor Tema: POMOC HITNO!!!  (Pročitano 103 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže XTaix

• Newbie
  • *

POMOC HITNO!!!
« poslato: 19 Decembar, 2016, 21:44:13 »
Pozdrav ekipa, trebam hitno  pomoc!!
Imam njemackog boxera starog 16 mjeseci, muzjaka. I od jucer imamo velik problem koji ni sam veterinr ne zna bi to trebalo biti. Susjedova kuja se tjera i Tai je dobio nagon za prenjem. Cvili, zavija i uzdise na prozoru prema njihovom dvoristu i to razumijemo.
Jucer ujutro sam ga pustila da obavi nuzdu izvan kuce ali nisam provjerila ima li drugih pasa oko kuce jer je ograda bila otvorena... I tu se pojavio drugi muzjak i to rot u cemu je doslo do dokazivanja muskosti (tako nam je taj proces opisao veterinar) izbacivanjem spolovila. Taiu je vrh uda natecen i ne moze se vratiti na svoje mjesto i veterinar ne zna sto bi glede toga napravio. Imate li vi mozda nekih savjeta jer smo ocajni. Vise ne zeli jesti jedva da moze sjesti a hoda sa sirom rasirenim nogama... Konstantno cvili i pokusava sam popopravit stvar ali mu ne ide!!! Molim vas za pomoc ili nekis avjet jer je veterinr odlucio otici na skijanje a studentima ne idemo u ruke jer su nm zadnjeg psa (njufica) zatrovali tabletama misleci da prehladen a zapravo mu je u njusci zapeo komadic gume od igracke. :cry:

Van mreže Frenky

• Full Member

Odg: POMOC HITNO!!!
« Odgovor #1 poslato: 20 Decembar, 2016, 09:54:03 »
Ne znam gde živiš, ali sigurno imaš nekog drugog veterinara, a ako si u nekoj manjoj opštini, imaš veterinara u obližnjem većem gradu. To može da bude veliki problem, a možda i ne bude ništa, pa mu se to smiri u toku dana ili večeri, ali mislim da to treba veterinar da pogleda.

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
« Odgovor #2 poslato: 20 Decembar, 2016, 10:33:30 »
Hitno kod drugog veterinara i hitno obezbedite to dvoriste.

Van mreže GermanShepherd

• Full Member

« Odgovor #3 poslato: 21 Decembar, 2016, 10:59:48 »
Hm,tezak slucaj :th:
Nisam neki strucnjak,ali opet bolje je da ga odvedete kod nekog drugog veterinara,jer ni ja studentima ne preustam pse,jer oni jos uce.
Svakako ako hoces da ti pas ostane ziv,odvedi ga najblizem veterinaru,mozda on uspe nesto...stvarno mi je zao Taia :cry:.Nadamo se da ce biti sve dobro.
Pozz