Autor Tema: Matijević hrana za pse  (Pročitano 231 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže GermanShepherd

• Full Member

Matijević hrana za pse
« poslato: 18 Decembar, 2016, 12:07:49 »
Jedna od dosta loših hrana
http://matijevic.rs/wp-content/uploads/2014/08/kuckuc1.png
Sastojci su Krvavo meso, iznutrice, tehnicki cvarci, kukuruzni griz, jaja, mekinje
Dodaci: so, kostano brasno, hemoglobin.
Savetujem da ovu hranu ne kupujete svojim psima (mačkama). sm prst dole sm prst no no

Van mreže Frenky

• Full Member

Odg: Matijević hrana za pse
« Odgovor #1 poslato: 18 Decembar, 2016, 17:15:34 »
Ja u Matijeviću ne kupujem apsolutno NIŠTA. Matijević ima neku "ohladjeno" meso, koje je polu-crno i verovatno stoji danima.
Imam Tavnik ili Kotlenik, znam kad dolaze sveže iznutrice i to mi savršeno odgovara.

Van mreže GermanShepherd

• Full Member

« Odgovor #2 poslato: 18 Decembar, 2016, 18:17:32 »
Ja u Matijeviću ne kupujem apsolutno NIŠTA. Matijević ima neku "ohladjeno" meso, koje je polu-crno i verovatno stoji danima.
Imam Tavnik ili Kotlenik, znam kad dolaze sveže iznutrice i to mi savršeno odgovara.
Ni mi ne uzimamo nista iz Matijevica.Kad im vec dajem meso,dajemo im iz mesare u koju smo sigurni.
Za to polu crno meso je velika verovatnoca da stoji danima,mozda i duze :th:
Vidim na sajtu Matijevica da je cena te hrane 109 din/kom-kg.Stvarno ne znam sta ima tu za te pare.Nije mnogo,ali opet nije ni zdravo sm prst no no
Frenky,lepa slika :D

Van mreže Frenky

• Full Member

« Odgovor #3 poslato: 18 Decembar, 2016, 19:58:10 »
Ja sam odavno "provalio" da Matijević ima "genetski modifikovanu hranu" (pročitajte tekst na proizvodu), pa sam nekako stvorio odbojnost prema njima, a posebno kada sam video da im je meso "čudne boje". To ne bih dao nikome, pa ni svom ljubimcu. Ima dosta pravih klanica koje imaju sveže meso, pa je moja preporuka da se raspitate u gradu u kom živite i nabavljate hranu u tim mesarama.

Hvala GermanShepherd :-)

Van mreže GermanShepherd

• Full Member

« Odgovor #4 poslato: 19 Decembar, 2016, 09:06:50 »
To ne bih dao nikome, pa ni svom ljubimcu.
Ni ja :shake:,cak ni lutalicama.
Ako vec uzimam salame psima,uzimam tamo gde smo sigurni.Matijevic nikako sm prst no no