Autor Tema: NAXOS MEDIUM ADULT RABBIT  (Pročitano 340 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Marijana Bujak

• Newbie
  • *

NAXOS MEDIUM ADULT RABBIT
« poslato: 03 Septembar, 2016, 23:35:15 »
 NAXOS MEDIUM ADULT RABBIT 14KG

Kompletna hrana za odrasle pse srednjeg rasta

Adult Medium Zečetina, sirak i agrumi: namenjena je za ishranu odraslih pasa srednjeg rasta s obzirom da zadovoljava posebne fiziološke i nutricionističke potrebe pasa pomenute veličine i uzrasta.

Sastav:
dehidrirani Zečetine proteini (33%); sirak (20%); kukuruz; pirinač; životinjske masti; durum pšenica; hidrolizovani pileći proteini (dodatak za pojačavanje apetita); sušeni agrumi sa Sicilije (pomorandža 2%, limun 1%); riblje brašno; pulpa šećerne repe; seme lana; rogač; pivski kvasac; kestenovo brašno (prirodni izvor tanina); natrijum hlorid; voćni oligosaharidi.

Analiza sastava:
Vlaga 9,00%; proteini 26,00%; masti 15,00%; vlakna 2,90%; pepeo 6,60%; kalcijum 1,20%; fosfor 1,00%; Omega 3 0,30%; Omega 6 2,10%; E.M. 3.900 Kcal/Kg.

Izvinjavam se unapred ako je negde pisano o ovom dehidratu...Molila bih iskusnije od mene,  da prokomentarisu ovaj dehidrat ....jer bi mi sa BRIT CARE SUPER PREMIUM VENUS presli na njega....Moj pas se inace hrani junetinom svezom /srce,grkljan, sargarepica,jabuka,dime zacin  1 kg dnevno/, a granule mu dajem po 200gr ujutru....ima 3 godine al u zadnje vreme mu je brit dosadio pa bi presli na ove granule, cini mi se da nisu lose...  :wonder:  Hvala unapred na komentarima.

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
Odg: NAXOS MEDIUM ADULT RABBIT
« Odgovor #1 poslato: 04 Septembar, 2016, 12:34:00 »
Sta da komentarisemo, sta je taj sirak?  sm smesko1 Hrana srednje zalosnog kvaliteta.

Van mreže Marijana Bujak

• Newbie
  • *

« Odgovor #2 poslato: 04 Septembar, 2016, 18:48:06 »
Pa i ja sam se pitala sta je sirak...mozda mi ipak da ostanemo na tom nasem BRITU ...ja stvarno ne znam pored tog sirovog obroka koje granule bi dosle u obzir a da nisu piletina i da nemaju zitarice i da nisu 7000 hiljada sm smesko1 sm kolutko

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
« Odgovor #3 poslato: 05 Septembar, 2016, 09:07:20 »
Defintivno ostanite na Brit-u!