OGLASI > Prodaja, Potražnja i Usluge

Ukradeno štene

(1/2) > >>

Frenky:
Prijatelji moji, neko je preksinoć ukrao tromesečnu žuto belu ženkicu Akite Inu iz dvorišta mog druga u naselju Aerodrom, Kragujevac, pa bih Vas zamolio ako možete da postavite na zid Vašeg facebook profila kao i zid grupa sa psima na faceu, kako bi je što pre našli, jer jedna mala devojčica bukvalno tuguje za njom. Unapred zahvalan.
Sve informacije u inbox ili na br. tel. 069/268-355-1. Preža

Odaziva se na ime Zoi.

Frenky:
Prijatelji moji, izgleda da neko po Kragujevcu krade rasne pse i to uzrasta oko 3 meseca, jer sam baš malopre naleteo na jednu vest ... http://www.ikragujevac.com/sreskispijun/38569-pomozite-da-se-nera-vrati-kuci-foto.html i veoma sam zabrinut zbog toga jer je Nera nestala samo dva dana posle Zoi.

Jel ima neko informaciju da li se to isto dešava u Vašem gradu?

Berna:
Ljudi ostave štene (i to rasno) samo u dvorištu, legnu da spavaju, i posle se čude što je štene nestalo. Ja se izvinjavam, ali čisto zdravorazumski neće niko ostaviti otključana kola ispred kuće. Ako već nećete da držite iz xy razloga psa u kući, napravite mu bar boks koji će se noću zaključavati (ili kad god ukućani nisu tu).

Frenky:

--- Citat: Berna  02 Avgust, 2016, 09:29:42 ---Ljudi ostave štene (i to rasno) samo u dvorištu, legnu da spavaju, i posle se čude što je štene nestalo. Ja se izvinjavam, ali čisto zdravorazumski neće niko ostaviti otključana kola ispred kuće. Ako već nećete da držite iz xy razloga psa u kući, napravite mu bar boks koji će se noću zaključavati (ili kad god ukućani nisu tu).

--- Kraj citata ---

Apsolutno se slažem sa tobom, ali to ne daje pravo nikome da udje u dvorište ili namami psa pa ga ukrade.

Berna:
Ne daje se pravo nikome ni da ti ukrade kola, pa to ljudi rade.

Zato treba preduzeti neke mere, tako i sa psima u dvoristu. Nazalost, u takvom svetu zivimo.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju