Autor Tema: Sta pas voli?  (Pročitano 800 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Dikajedk

• Newbie
  • *

Sta pas voli?
« poslato: 25 Februar, 2016, 12:10:15 »
Pozdrav svima. Imam problem sa tim da utvridm sta mom psu da bude nagrada, i sta on zapravo najvise voli. U pocetku je to bilo klasicno sa granulama, i obozavao ih je, kasnije se par puta obraduje a posle se i ne osvrce. Za teniskom lopticom potrci jednom, dalje vise nece. Frizbi niti ista tog tipa ga ne zanima. Sta da mu bude nagrada, i da ga rastrci kada mu bacim? :th:

Hvala u napred..

Van mreže peks

• Full Member

Odg: Sta pas voli?
« Odgovor #1 poslato: 26 Februar, 2016, 00:05:35 »
jesi probao sa Pedigre keksićima? Meni je to pomagalo. Ili sa onim ribicama, one su masne lako ih gutaju.
"Cilj u životu mi je da budem tako dobar kao što moj pas misli da jesam."
Toby Green

In - https://instagram.com/petarplackov/

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
« Odgovor #2 poslato: 26 Februar, 2016, 09:47:53 »
Svaki pas je prica za sebe, moj bi recimo dupe prodao za lopticu, hrana nije toliko zanimljiva, a frizbi ga ne interesuje uopste.

Probaj sa necim ukusnijim i mirisljavijim od granula, npr virslice? Ili neku pistavu igracku.

Van mreže Paša

• Hero Member

« Odgovor #3 poslato: 26 Februar, 2016, 13:30:06 »
Tako je....za viršle ili pipi bi me prodao uvek  sm zelenko... neki psi vole i kačkavalj, al kontam da ti je ovo jeftinije..

Što se trčanja tiče, sa loptom je neumoran....štap ga ne zanima previše....frizbi i ne koristimo...

Za navlačenje konopca je često raspoložen, ali krpa je alfa i omega...njom bi se mogao zanimati ceo dan....naravno, ne sam..potrebno je da mu je neko otima  sm zelenko...
Nosim psa sa sobom.