Autor Tema: Cane corso sapa  (Pročitano 362 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže stefans

• Newbie
  • *

Cane corso sapa
« poslato: 04 Novembar, 2015, 17:55:31 »
Imam Cane Corso zenku, 4.5 godina. Sape su joj grube malo, nije to to kao kad je bila stene. Dali ima neka briga o njima da ih namazem sa necim i slicno da ih malo sredim? Nikad nista nisam radio, sem malo ocistim i to je to.
Takodjer, video sam kao udubljenje, ali vidim da normalno hoda i sve, sta tu radim?

Van mreže BOO

• Hero Member

Odg: Cane corso sapa
« Odgovor #1 poslato: 08 Novembar, 2015, 10:45:08 »
Imam Cane Corso zenku, 4.5 godina. Sape su joj grube malo, nije to to kao kad je bila stene. Dali ima neka briga o njima da ih namazem sa necim i slicno da ih malo sredim? Nikad nista nisam radio, sem malo ocistim i to je to.
Takodjer, video sam kao udubljenje, ali vidim da normalno hoda i sve, sta tu radim?

šape možeš mazati vazelinom, nevenovom mašću, kokosovim uljem ... takvim masnoćama, posle adekvatne higijene razume se. takođe treba obratiti pažnju da će se možda klizati po parketu/pločicama ukoliko je pas u stanu/kući, kao i da će ostavljati masne fleke  sm smesko1
što se tiče udubljenja ja bih odokativno rekla da je to neki stariji ožiljak, a kako kažeš ne smeta joj te nema potrebe išta da preduzimaš.