Autor Tema: Natures menu  (Pročitano 1678 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže wush

• Jr. Member
  • **

Natures menu
« poslato: 27 April, 2014, 16:35:25 »
Ako nekoga interesira, u Zagrebu se sada može nabaviti od NaturesMenu-a 100% Gren Tripe (http://www.naturesmenu.co.uk/product-premium-tripe-complete-blocks.aspx.) Pakiranje je od 300g i košta 10,90 kn, a za sada ga ima pet shop Šape (imaju i druge proizvode od Natures Menua). Mi smo isprobali - psi su oduševljeni  sm jeah .

Van mreže AA

• Hero Member

Odg: Natures menu
« Odgovor #1 poslato: 30 April, 2014, 00:40:22 »
ne radi link al nasla sam...je l mozes da iskopas info ko je distributer za hr pa da probam da nadjem u splitu? na njihovom sajtu ne pise hr...
ovaj moj toliko zeza oko hrane, da vise ne znam sta da mu dam ... mislim....to sto on hoce ja necu da dam  sm zelenko

Van mreže wush

• Jr. Member
  • **

« Odgovor #2 poslato: 30 April, 2014, 07:19:11 »
Ne znam što sam napravila s linkom, sad će valjda raditi  sm redface Znači, ako nekoga zanima, stranica od natures menua http://www.naturesmenu.co.uk/product-premium-tripe-complete-blocks.aspx

Tko je uvoznik za hr ne znam, ali ću pitati u dućanu gdje sam uzela. Uh, moj je jedan isto jako izbirljiv. Uzela sam im za probu od naturesa i janjetinu, i to neće, ponjuškao je zdjelicu i otišao  sm zid A za tripicama se baš raspametio što je jako teško postići kod njega. Valjda da ga se pita on bi svaki dan jeo pileće vratove i samo to, uz jogurt i sir u svim oblicima..

Van mreže Mina

• Hero Member

« Odgovor #3 poslato: 01 Maj, 2014, 21:27:30 »
to ti ima pet shop šape, ja mislim da imaju i dostavu, iako ne znam jel i za van Zagreba, ali sigurno se može nešto dogovoriti (s busom itd., mogu ti i ja to poslat busom ako želiš)
https://www.facebook.com/SapeZG?fref=ts

Van mreže Lobo

• Hero Member

« Odgovor #4 poslato: 02 Maj, 2014, 18:10:05 »
uzeti ću za probu ovaj green tripe, je li imaju još što od ovih sirovih obroka u ponudi..?
baš ima široka i zanimljiva paleta proizvoda.. i jel imaju još koju trgovinu osim ovu u Stenjevcu?

Van mreže wush

• Jr. Member
  • **

« Odgovor #5 poslato: 02 Maj, 2014, 21:22:04 »
Dućan imaju samo u Stenjevcu, a imaju i druge okuse u ponudi. Od ovih pakiranja po 300grama uz tripice imaju i janjetinu, piletinu i junetinu. Ne znam da li imaju i ribu.. Nekako sam išla ciljano po tripice pa sam zaboravila koje su još okuse imali. Uzela sam svojima i janjetinu za probu, ali nije baš naišla na oduševljenje. Meni se sviđa kod tripica što je 100% meso, a ja lako onda još s nečim upotpunim obrok i iskombiniram kako mi paše. Drugi okusi su zapravo miks mesa (i to više vrsta), povrća i riže. A takve dodatke mogu i sama staviti u hranu ako želim.

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #6 poslato: 02 Maj, 2014, 22:02:08 »
iz tvog opisa sumnjam da ce i ovaj moj biti srecan pa necu posebno ni da cimam nekog da mi doprema iz zg-a nego ako nekom bude usput, narucicu da zadovoljim radoznalost  :D