Autor Tema: Ishrana celim plenom - Prey model RAW  (Pročitano 29470 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže sajko137

• Sr. Member

Odg: Ishrana celim plenom - Prey model RAW
« Odgovor #120 poslato: 09 Decembar, 2013, 22:55:17 »
ni ja nemogu da najem burag  :( ima skembic ali nema burag a ako uporedim skembic i njegovu cenu onda malte ne bolje da joj kupim kremenadlu pa da jede prvu kategoriju ko i ja  sm love

Van mreže Lobo

• Hero Member

« Odgovor #121 poslato: 09 Decembar, 2013, 22:58:25 »
moguce i to.. a i Zadar je puno manji od Splita.. evo danas opet bio u potrazi za grkljanima, nema u cijelom gradu, svi dobijaju u cetvrtak-petak..
ne znam da li ima kod nas animabarfa, a i ne znam koja je cijena tocno, cini mi se malo preskup..

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #122 poslato: 09 Decembar, 2013, 23:03:06 »
pola kg je 12kn..al za probu je ok...ubacis malo toga, malo ostaloga...
klaonice, pecenjare, dogovor sa mesarima... jedino tako...ili ako za sebe uzimas vecu kolicinu mesa pa ce ti dati dosta toga i besplatno.
mi od kad imamo konobicu i kupujemo vecu kolicinu mesa bas puno toga dobijemo...juce sam dobila kilo ipo ostataka od filetiranja bifteka i gomilu mesnatih kostiju za juhu

Van mreže Lobo

• Hero Member

« Odgovor #123 poslato: 09 Decembar, 2013, 23:08:46 »
ja kupujem samo kod nekih mesara koji imaju stvarno povoljne cijene, ali oni nemaju nista od ostalih iznutrica.. a ovi sto mi daju bespatno te grkljane i pluca imaju recimo srca duplo skuplja nego di ja kupujem tako da na tu kartu ne mogu igrati  sm lol1
probati cu se raspitati di ima tog animabarfa pa da probamo..

sad vec dugo nisam ni u kauflanda bia, tamo bi zna uzimati koke za 9kn/kg, budu otprilike 1kg, tako da mi je pola koke bilo taman za jedan obrok, samo je prepolovim po duzini

Van mreže Mina

• Hero Member

« Odgovor #124 poslato: 10 Decembar, 2013, 07:21:57 »
ja sam hranila Mo skoro godinu dana gotovo samo s mesom .... evtl neki oblik UH kao poslastica (jer obožava peciva) ili jako jako rijetko u obrok, (ona povrće ne bi nikad pojela ako joj nije zmiksano i pomiješano s "mirisnim" mesom), jaje 1-2 tjedno i rijetko nešto mliječno. dodavala sam joj doduše povremeno neke dodatke kao onaj miks začina što sam stavila u temu Priprema velike količine hrane i ulje lososa, maslinovo, laneno ili tako nešto.
u jednoj fazi je jela 1,5kg skoro 2 kg mesa (dotukla me financijski tada hehehee) ali se nekako ustabilila poslije na 800-1000g mesa s kostima (jedan dan pola kile, drugi kilu i pol, treći 750 g ... ).

uvijek podijeljeno na barem 2 obroka, ili više. ne volim sve odjednom. tako da nije čisti prey ali recimo malo drugačije....

komentari za nju su bili da je žgoljava bodybuilderka (samo joj je guzica bila "nabubrena"  sm smesko1 ) ali za mene je ona uvijek bila više Bruce Lee atleta nego Arnold Sch.  :D ... sad joj je malo bolje raspoređena masa, nije samo na guzici ali to je došlo i sa zrelošću, ne vjerujem zato što joj sad povremeno zmiksam i povrće u klopu (što baš i ne voli :D )...

od onih 10 paketa povrća pripremljenih nakon 10 dana još ih ostalo 8 u zamrzivaču  sm redface

ima jedna zanimljivost što je za nas bilo pozitivno, ali ne znam koliko je točno povezano ... kad je jela samo meso, dosta je žderala govna okolo, tj. svaki put kad ga namiriše trk i brzo što više u usta dok ja ne velim fuj .... ali otkad sam joj uvela zobene pahuljice (b vitamin, dobiva žlicu dvije uz onaj miks začina) to je skoro posve prestalo, ne pamtim da je žderala govno .... kad razmislim, možda prije pola godine ili tako nešto zadnji put.

Van mreže Seabiscuit

• Global Moderator

« Odgovor #125 poslato: 10 Decembar, 2013, 13:59:00 »
Postovi o jedenju izmeta su prebačeni u temu  Poremecaji u ishrani - koprofagija,anoreksija i alotrifagija

Ugodan boravan ka forumu,
Mod Seabiscuit

Van mreže Lobo

• Hero Member

Van mreže BlackKan

• Old Member

« Odgovor #127 poslato: 16 Decembar, 2014, 20:03:31 »
jos malo,pa ce se prisetimo sta to bese prey ishrana  sm zelenko

Van mreže Fibi B.

• Hero Member
  • LjUBAV PRE SVEGA !

« Odgovor #128 poslato: 16 Decembar, 2014, 21:16:53 »
Joj zeke.  :cry:
Psi su ljubav.

Van mreže Поп

• Old Member

« Odgovor #129 poslato: 07 Maj, 2015, 09:44:07 »
Ovo je Sima, pas koga smo nasledili na selu, od predhodnih vlasnika.
Sima je ponekad prinuđen da se sam snalazi za hranu... Predhodni vlasnici su često znali da budu u gradu preko zime i tada je Sima bio pušten sa lanca da bi mogao da ode kod komšije da jede. Pre neki dan smo saznali da Sima ume i sam sebi da ulovi ručak  :str:

Doneo je kući malog zeca, šta je posle bilo sa zekom ne zna se  sm zelenko

Sima, duša od psa.

Van mreže BlackKan

• Old Member

« Odgovor #130 poslato: 29 Septembar, 2015, 15:35:47 »
zilava neka koka  sm zelenko

! No longer available