Autor Tema: Lukullus  (Pročitano 4878 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Jaruga

• Jr. Member
  • **

Odg: Lukullus
« Odgovor #15 poslato: 07 Novembar, 2013, 00:08:12 »
Nisam video taj topik na ovom forumu. Sad vidim da vec ima informacija o peletu vs granula. Cini mi se da je pelet ili ta hladno presovana suva hrana inovacija i trebace neko vreme da se u praksi pokaze, ali prosta logika govori da je pelet zdraviji od klasicnih granula na koje smo navikli. Moji psi super funkcionisu i na granulama, ali ako se pelet pojavi u Srbiji, probacemo...

Van mreže dali

• Jr. Member
  • **

« Odgovor #16 poslato: 07 Novembar, 2013, 09:18:16 »
ovi peleti su naručeni prek zooplusa, hr ogranka njemačkog zooplusa. nisam ih nešto vidjela po dućanima. dostava je 3-5 radniih dana. sad sam naručila 30 kila, nekakva je akcija 15+15 i izađe me sa popustoma, uz besplatnu dostavu, cca 22 kn/kila.

ovo malo meradog granula kaj imam, davat ću ko nagradice. ona ih voli, a  glupo mi je to hitit, nije ni količina za poklonit. mislim da je to bolje neg nekakvi keksići sa kuruzom i pšenicom..

u budućnosti bum prešla na friško.  sm prst gore

Van mreže dali

• Jr. Member
  • **

« Odgovor #17 poslato: 14 Decembar, 2013, 09:30:30 »
evo da vam velim kak je dalina probava, nakon više od mjeseca dana, savršena na lukullusu. govance po peesu. uz iznimku jednog kratkog proljeva kad je bogznakaj proždrla zbrisavši mi iza nekog grma. znam da je nekaj maznula jer je mljackala. smetlarka  sm kolutko
imamo u kvartu neku 'dobru dušu' kaj ostavlja ostatke svoga ručka svaki dan. od tada izbjegavam tu lokaciju  sm duvandzija ekipa se ne buni preveč jer kao lik dobro čini lutalicama. mislim ono. do sad nisam vidjela niti jednog lutalicu. a redom vlasnici prijavljuju taj punkt kao obveznu stanicu svojih pasa. koji nakon toga imaju probavnih problema.  sm kolutko u ovim suludim i bezdušnim vremenima, kad čak i neki poremećeni vlasnici azila doslovce pogube 46 'svojih' pasa (slučaj u zagrebu neki dan), stvarno sumnjam u dobre namjere. ono, morti tip trpa arsen u hranu pod krinkom 'pomoći' napuštenim živinama .. .  :wonder: