Autor Tema: Veterinari koji rade 24 sata dnevno  (Pročitano 10951 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nesh

• Jr. Member
  • **

Odg: Veterinari koji rade 24 sata dnevno
« Odgovor #15 poslato: 21 Decembar, 2014, 22:01:45 »
Ja sam jednom vodio Pekinezera kome je ispalo oko na Vet. fakultet u Beogradu posle ponoci. Slucajno dobijem telefon veterinara koji radi na fakultetu i nazovem ga u 10 sati uvece. Kaze covek dodjite po mene i idemo da ga operisemo. Pokupimo ga mi kolima negde kod Vukovog spomenika i odemo na faks.U dva ujutru je radjena operacija a ja i burazer smo asistirali. Operaciju je uradio pokojni doktor Viktor, neka mu Bog dusu 'prosti. Pas se uspesno oporavio i spaseno mu je oko...

Van mreže Isidora Sekulić

• Newbie
  • *

« Odgovor #16 poslato: 06 Septembar, 2016, 19:06:23 »
Moja topla preporuka je veterinar koji se stvarno zrtvuje za svoj posao 7/24. 
Makar je tako u mom slucaju zadnjih nekoliko godina.
Zadnjih 7 godina imam engleskog buldoga. Iskreno,nisam imala vece probleme,kao što inace ova rasa ima,ali bile su ceste prehlade,alergije.
U pocetku sam imala losih iskustava sa veterinarskim ambulantama. Slucajno mi je drug preporucio njegovog veterinara koji dolazi na poziv i  kod sebe uvek ima sve od lekova. Veoma prijatan doktor,koji mi uvek objasni tacno sta je problem i sta da uradim da ne bacam pare na analize i lekove koje ambulante uglavnom preporucuju u vecoj kolicini nego sto je potrebno.
Ja sam iz  Beograda kao i veterinar ☺. Milan Edit (bez reklamiranja, ukoliko nekog interesuje broj veterinara, može vam poslati privatnu poruku)

Van mreže Nenad Petrovic

• Newbie
  • *

« Odgovor #17 poslato: 22 Oktobar, 2016, 18:19:45 »