Autor Tema: Da li vaši psi prave štetu  (Pročitano 15446 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže BlackKan

• Old Member

Odg: Da li vaši psi prave štetu
« Odgovor #30 poslato: 05 April, 2013, 23:24:59 »
a posto si nasao sad jeftinije,pravice stetu on jos neki put  :D

Van mreže Lobo

• Hero Member

« Odgovor #31 poslato: 06 April, 2013, 08:47:50 »
ma lako za koku, nego ima tu gdje se secemo jedno stado ovaca..  :hell: obicno ga drzim na uzici dok ne lociram stado, onda kad ih vidimo odemo u drugom smjeru..
samo sto to ovdje sve rade na divlje, taj sece ovce po tudjim parcelama, meni su jednom  usle u maslinik i napravile stetu..
sad bi trebao malo to pronjuskati sto zakoni kazu, ako slucajno fasuje kakvo janje..  :D da li mi je povoljnije platiti covjeku janje ili da policija dodje pa mi napise kaznu sto setam psa bez uzice i brnjice..

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #32 poslato: 06 April, 2013, 09:54:42 »

sad bi trebao malo to pronjuskati sto zakoni kazu, ako slucajno fasuje kakvo janje..  :D da li mi je povoljnije platiti covjeku janje ili da policija dodje pa mi napise kaznu sto setam psa bez uzice i brnjice..
:D :D :D

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #33 poslato: 06 April, 2013, 09:56:00 »
nemoj da ti naplate i jedno i drugo
 sm wink

Van mreže Lobo

• Hero Member

« Odgovor #34 poslato: 06 April, 2013, 10:13:51 »
ma to sigurno nece  :D

Van mreže lostmyway

• Hero Member
  • registrirana niškoristi :D

• My blog
« Odgovor #35 poslato: 21 April, 2013, 16:29:53 »
Hmm...Šime je jednom pojeo cijeli kabel od mašine za rublje. Srećom pa je bila isključena, inače.... Brr. To je bilo kad je bio skroz mali. Mislim da je to jedini veći incident. Zeno i Nea ne uništavaju, a ni Šime više nije zainteresiran za žvakanje kabela :D
No one ever wins. We are mortal kings of passing things.

Van mreže Ghandi_bl

• Hero Member

« Odgovor #36 poslato: 25 April, 2013, 15:05:02 »
Ghandi nikad nista nije unistio, dusa moja pametna sm love sm love sm love
Dvajt jeste jesenas neki stiropor rascerupao, iz protesta kad me nije mogao vidjati svaki dan sm smesko1

Van mreže Boxer

• Newbie
  • *

« Odgovor #37 poslato: 01 Septembar, 2013, 21:51:12 »
Kao i vecina ovde i ja mucim muku sa mojim psima, u slucaju da ostanu sami unistavaju sve sto im padne pod zube. Poceli su izlolaciju sa kuce da jedu, obuce i odece su unistili ne zna se tacan broj, a u poslednje vreme Zak je poceo da kopa rupe, cvece i drvece po dvoristu unistavaju redovno. Pre nekoliko dana za malo da udavi jare, preskocilo ogradu i kada je videlo Zaka ukopalo se, da se slucajno pomerilo bilo bi u zamrzivacu pre vremena. :D :D

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #38 poslato: 01 Septembar, 2013, 22:18:05 »
jaoooo, bas vam je veselo  sm redface

Van mreže Boxer

• Newbie
  • *

« Odgovor #39 poslato: 01 Septembar, 2013, 22:39:46 »
Lepo kazu za boksere: "To su deca od 3 godine koja nikada nece odrasti. ", tako je i sa nasima, stalno se jurcamo sa njima po dvoristu sprecavajuci ih da prave stetu, a kada dodjemo kuci prvo idemo da vidimo sta su unistili pa tek onda sve ostalo. :D

Van mreže MarinaLFN

• Sr. Member
  • Autograph Collector :)

• MarinaLFN's autograph collection
« Odgovor #40 poslato: 02 Septembar, 2013, 00:38:30 »
Moji su poprilicno dobri.. sm zelenko Jedino ako im je bas dosadno onda bi nesto dirali.
Povremeno im dam neku staru stvar, papucu, krpu ili npr. onaj kolut od ubrusa ili neko kartonsko pakovanje, pa se tad izgustaju i zadovolje potrebu za tim.
*...moje ljubavi Tipa, Frida i Chico...*

Van mreže Kaća

• Hero Member

« Odgovor #41 poslato: 16 Oktobar, 2013, 11:11:32 »
Juče se vraćam iz škole i vidim Bolta vezanog za kapiju... Onda vidim rupu koju je iskopao pored  sm eek ne vidi se lepo na slici koji je to haos bio

da li je iz protesta ili je planirao bekstvo ne bih znala.. Ali i ne bi mogao nikako da pobegne. Međutim, to je još i super.

Grmelo i šta će jadan, prepao se, sestra bila sama kući, a ona ne može nikako da se izbori sa njim. Ulazio joj je i u kuću, ona probala da ga odvede do boksa i nije mogla (ne da se magare), pa ga zavezala za kapiju. Nije meni problem što ću ja to da platim (takav nam je dogovor  sm zelenko), nego što je mogao da preseče neki kabl. Sebi može da napravi veću štetu nego nama, da je bio neko drugi, možda i ne bi bilo ovako, ali sestra se nikad nije zanimala za njega, samo se igra sa njim, a on zna da ona ne može da se izbori sa njim i eto... Majstor kaže da je mogla lako da ga udari struja da je neka žica presečena, u šta ne sumnjam. Tako da... od sada moramo mnooogo da pazimo, jer on se uspaniči čim sevne. On je sve to lepo ukapirao, zna kad se sprema nevreme, zna da pozvoni, a ako mu niko ne otvori, on će sam otvoriti, ali ne zna šta je struja.  :sweating:
Nisu loša vremena, nego čovek.

Van mreže girlsetsfire

• Sr. Member

• tumblr
« Odgovor #42 poslato: 16 Oktobar, 2013, 23:30:25 »
moja kuja jede samo mene, valja voli kosti  :wonder:

Van mreže Paša

• Hero Member

« Odgovor #43 poslato: 26 Mart, 2014, 20:35:49 »
paša nikada nije pravio štetu po kući (jedino je malo "načeo" ćošak tepiha u hodniku, al to i nije neka tragedija)...

elem, danas je gospodin rešio malo da se kulturno uzdigne, pa navalio na maminu knjigu koja je bila na krevetu.... krenuo od ćoška i srećom stradalo je samo par stranica...a onda je rešio da sa popularne psihologije pređe na beletristiku i dohvatio moju knjigu, koja je bila u drugoj sobi. mama je srećom reagovala na vreme, pa je katastrofa sprečena ...

čita čovek  sm zelenko

ps. dok sam ga grdila jedva sam se obuzdala da ne puknem od smeha - složio je facu paćenika i kretao se kao u najsporijem slow motion-u, jedna po jedna noga, kao da ide na prstima... show.
Nosim psa sa sobom.

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
« Odgovor #44 poslato: 26 Mart, 2014, 20:51:45 »
Kuki je voleo da jede zid.  :crazy: