Autor Tema: beograd i okolina-slobodne setnje  (Pročitano 6568 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže AA

• Hero Member

Odg: beograd i okolina-slobodne setnje
« Odgovor #15 poslato: 27 Mart, 2013, 00:50:36 »
evo mi smo veceras napravili onaj potez od slavije, oko hrama, pa parkovima do prekoputa vet.faxa, pa presli i isli kroz onaj sumarak uz autoput do kbc a... nikog zivog nismo sreli, doduse, krenuli smo tek oko 9.30.  i posto je dozvoljeno pustanje od 20h do 10 ujutru, ispala je solidn vecernja setnjica.
preko dana smo isli od hotela yu do starog zeleznickog mosta i natrag. kod brankovog smo videli auto komunalaca i komunalce u njemu, a nasi psi rastrcani na sve strane, a oni nas gledaju iz auta... onda sam prisla autu i pitala je li uredu da su tu pusteni, oni kazu-ma moze :D
doduse, stvarno nigde nikog nije bilo...ni ljudi ni pasa na celom potezu.

sutra idemo od topciderske zvezde pa uz kosutnjak, pa dokle stignemo.

u principu, ovo zimsko vreme pustanja pasa mi je skroz dobro...ima kad da se psi istrce i ako ne setas preko dana negde

Van mreže BlackKan

• Old Member

« Odgovor #16 poslato: 27 Mart, 2013, 07:59:06 »
danas ponesi i sanke sm zelenko

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #17 poslato: 30 Mart, 2013, 09:28:35 »
bili smo na avali i u kosutnjaku. na avali smo bili u sredu, kad je bilo snega, i bas je bilo super...nigde nikoga. samo smo sreli jednog cuvara koji nas je zamolio da ne pustamo pse da vrse nuzdu po spomeniku...mislim, ne shvatam da iko dodje na ideju da pentra pse na spomenik i jos da ne pokupi za njima, pa da to treba da se naglasi. postoji znak da je psima u podnozju spomenika zabranjeno. sve ostalo je naravno dozvoljeno, tj. nema nikakvog znaka, al verujem da ako ima izletnika i turista nema bas uslova za istrcavanje pasa. naleteli smo i na 2 grupe lutalica, ali su bili uplaseni i nisu smeli da pridju...lajali su sa daljine.

u cetvrtak kosutnjak...otopio se sneg i bilo je blatnjavo po sumskim stazama, pa smo setali onim "javnim delom" dosta, izmedju terena, po livadama.

dobro smo pregledali pse i nisu zaradili krpelje

Van mreže BlackKan

• Old Member

« Odgovor #18 poslato: 30 Mart, 2013, 17:50:57 »
znaci proveli ste se super  sm cheers

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #19 poslato: 30 Mart, 2013, 18:50:06 »
da, al kratko  :cry:

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
« Odgovor #20 poslato: 22 April, 2013, 09:34:22 »
Sto se tice Ade, nama su komunalci prosle godine napisali kaznu, van sezone, radni dan prepodne.  :gl:

Imam dve drugarice koje su isle ove nedelje (isto radni dan prepodne) i nisu imale problema.

Na Kosutnjaku sad sigurno vrvi od krpelja, ipak je to suma.

Mesta za pustanje sa povodca koje volimo: Hajd Park, livada kod FK Partizan, kej od hotela Juge pa ka Uscu, livade na Uscu. Nema mnogo ljudi, nema ni komunalaca.

Van mreže Ana

• Sr. Member

• JRT
Ponekad, nakon razgovora sa ljudima, čovek oseti potrebu da prijateljski pomiluje psa, osmehne se majmunu, i sa puno poštovanja skine šešir pred slonom.