Autor Tema: Otrov i u Splitu!  (Pročitano 6837 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže AA

• Hero Member

Otrov i u Splitu!
« poslato: 05 Februar, 2013, 14:40:47 »
je li ovo postao trend  :mad:

" LJUDI! U slobodnoj dalmaciji i 24sata ćete ukratko vidit šta se događa u našem gradu, POSEBNO NA SKALICAMA. Sinoć je uginija u teškim mukama naš dragi prijatelj s livadice pas Kastor. Otrovan je. Otrov je bačen oko FINA-e, te nasuprot iza zgrade kraj DM-a. Također na Brdima oko Kauflanda. Naj gore je stanje na Skalicama, jer su kompletno zatrovane. POLJUD, TURSKA KULA, LIVADA NASUPROT ŠKVERSKIH ZGRADA (nekad je imala znak da je dozvoljeno za pase), IZMEĐU SVIH ZGRADA NA SVAKOJ ZELENOJ POVRŠINI, A NAJVIŠE NA LIVADICI ISPRID LJEKARNE (iza caffe Borsalina). Sinoć je uginio mladi retriver, i otrovana je mlada kujica koja je na svu sriću preživila. Prije toga štene staro 6mj, oduzelo mu zadnje noge, također se oporavija (jedva). Prije tjedan dana uginio je vučjak...itd.neću dalje nabrajat. Otrov je NERVNI, OTROVAN JE I ZA NAS, I TO KROZ KOŽU, UNOSIMO GA S CIPELAMA U KUĆU. PAS IAKO GA MOŽDA NE POJEDE, DONESE GA NA ŠAPAMA PA GA POLIZE KAD ČISTI ŠAPE NAKON ŠETNJE. Da napomenem - nemora ga pojesti, dovoljno je da ga PRE BLIZU PONJUŠI! Otrovan je za SVE ŽIVOTINJE I ZA LJUDE! Nije samo na livadicama, nego i UZ CESTU! STAVLJEN JE I U KOMADE MESA, SVUGDI JE! CILE SKALICE SU ZATROVANE, a ima i po drugin kvartovima. Sve je prijavljeno policiji, opis budaletine su dobili, a nervni ili bojni otrov je zabranjen pa su se uhvatili istrage. Novinari su dobili izjave, nadam se da će zlotvora uhvatit. OPIS (iako slab): starija muška osoba, nižeg rasta, uvik s nekin kesicama u rukama, sumnjivog ponašanja u blizini pasa.

I još nam treba pomoć: Ako vidite nesto plavkasto/ljubičasto nedefinirano, probajte skupit kesama ili rukavicama, treba policiji za analizu.

Pazite pse! Pazite sebe! Perite pasu šapice, stavljajte brnjice, idite na drugi kraj grada, izujte obuću prije nego šta zagazite u kuću, činite sve dok ovo ne prođe, jer ovaj otrov NE MOŽE OPRAT KIŠA! On se zadržava i do par miseci..."

Van mreže Kaća

• Hero Member

Odg: Otrov i u Splitu!
« Odgovor #1 poslato: 05 Februar, 2013, 14:43:27 »
Pa da li je moguće?! Novi Sad, Novi Beograd, Beograd, Milanovac, Split, Zaječar... pa dosta više!
Nisu loša vremena, nego čovek.

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #2 poslato: 05 Februar, 2013, 14:45:06 »
ja sam šokirana u kakvom svetu mi živimo

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #3 poslato: 05 Februar, 2013, 14:46:41 »
ne bi me cudilo da trovaci medjusobno kontaktiraju

Van mreže PMP

• Hero Member

« Odgovor #4 poslato: 05 Februar, 2013, 14:47:25 »
Ja sam sokirana sto niko od ovlascenih ovome ne zeli da stane na put! Ovo kazem za Beograd.

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #5 poslato: 05 Februar, 2013, 14:48:50 »
ovde kao hoce, ali pitanje koliko se policija time bavi...

Van mreže Kaća

• Hero Member

« Odgovor #6 poslato: 05 Februar, 2013, 14:50:00 »
Niko nigde ništa ne preduzima...

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #7 poslato: 05 Februar, 2013, 16:06:17 »

Van mreže LekasHill

• Old Member

« Odgovor #8 poslato: 05 Februar, 2013, 16:54:02 »
Ufff!  :mad:

Van mreže Kaća

• Hero Member

« Odgovor #9 poslato: 06 Februar, 2013, 10:45:47 »
Ovo je katastrofa! Ko zna koliko bi nam tema trebalo da napišemo sva mesta na kojima je bačen otrov  :mad:

Otrov u Rumi i Sremskoj Mitrovici... u Rumi uginulo 15 pasa, jedan od njih je retriver Nox

počela sam da plačem... kad samo pomislim  :mad: :mad: vlasnik kaže da je otrovan, kao i tih ostalih 14 pasa... šta se ovo dešava?

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #10 poslato: 06 Februar, 2013, 11:25:25 »
 :hell:

"OBAVIJEST (Vezano za trovanje pasa po Splitu):
sinoc se otrovala kujica, negdje na potezu od Dardina do Bacvica. Srecom je prezivila i oporavlja se.
Po simptomima izgleda da nije isti otrov kao na Skalicama. Sumnjamo na misomor. "

Van mreže Поп

• Old Member

« Odgovor #11 poslato: 06 Februar, 2013, 11:34:03 »
Šta je sledeće ? Počeće u dvorišta da nam ubacuju otrov  :mad:

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #12 poslato: 06 Februar, 2013, 11:49:28 »
negde na FB sam pročitala da su u BG ubacili u jedan od onih ograđenih parkova za pse

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #13 poslato: 06 Februar, 2013, 11:56:18 »
sve se nadam da ga po marjanu-brdu u splitu nema i da bi se culo da ga ima...posto je izgleda ceo grad zatrovan.
ovde nema parkova za pse kao sto su u bg u, ogradjenih, ali ima zelenih povrsina za pse...najudarnija je jedna u sklopu livade na kojooj je i decje igraliste...nadam se da nece biti toliko ludi...
koliko sam shvatila, u splitu je otrov pobacan uglavnom po travnatim povrsinama iymedju zgrada i po samom gradu

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #14 poslato: 06 Februar, 2013, 12:00:29 »
tako je i u BG. ali su sad počeli i po ovim parkovima. pas u takvom parku ne može da zaobiđe otrov jer su male površine, bez trave i sličnih stvari koje bi ga možda pokrile
ma sve idioti