Autor Tema: Vuča sanki  (Pročitano 18377 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Vuk

• Hero Member

Odg: Vuča sanki
« Odgovor #90 poslato: 27 Oktobar, 2014, 09:26:36 »
Dobra ideja Lobo... mi smo se na pocetku trkali, ja ih preteknem pa oni mene, pa opet ja njih...zabava za celu porodicu  sm smesko1

Van mreže Balto121

• Jr. Member
  • **

« Odgovor #91 poslato: 27 Oktobar, 2014, 09:36:45 »
Sad Balto nabija kondiciju, u idući ponedjeljak stižu x back amovi, danas imamo u planu odradit' 6km sa biciklom(nije nešto ali eto, mora se počet'),  sutra ide dan odmora(odradit' ćemo jutarnju i večernju šetnju), što se Balta tiče njemu za vuču više ne treba motivacija,a ova vlasnica radi sa svojom curom komande i to, sutra idem njima da vidim kako im ide, na proljeće ih sastavljamo na biciklu, koristit' ćemo x back oprsnice i za bikejoring kad su spojeni, mislim da je to bolje.

Van mreže Mina

• Hero Member

« Odgovor #92 poslato: 03 Mart, 2015, 14:22:48 »
čovjek ove pse jedino što može jest OBOŽAVATI!!

stranica fotografa od koga sam preuzela linkove na slike ....
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005789562770&fref=photo

Citat
Special thanks to team with dobermanami! Even I, a complete layman in this sport, and the team and impressed by the work of dogs especially obedience everything works as smartly organized mechanism Thanks Soon I will add photos

citat ispod ove gornje slike ..... ja mogu samo dodati da dobermani će dati apsolutnih 120 posto, tj. zaista sve sve od sebe ako uživaju i vole ono što rade, a na ljudima je jedino da znaju motivirati i zainteresirati i nagraditi psa da potaknu i unaprijede sve te njihove nagone  :fige:  sm love  sm love
btw, radi se o Sant Kreal uzgajivačnici i psima iz njihove uzgajivačnice ili koji su potekli iz njihove uzgajivačnice ...

to je taj nagon koji je saaaaaavršen...  sm love  sm love  sm love  sm love

Van mreže NeoDizzy

• Sr. Member

« Odgovor #93 poslato: 10 April, 2015, 09:12:33 »
Drugari, sledece nedelje, tacnije 19.04. u Kanjizi kod Subotice bice organizovana trka zaprega pasa. Dodjite da se druzimo  sm wink

evo ga event na fb-u

https://www.facebook.com/events/591178757684997/