Autor Tema: "Splendore" BARF model hrane za pse iz Niša  (Pročitano 57500 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Поп

• Old Member

Odg: "Splendore" BARF model hrane za pse iz Niša
« Odgovor #30 poslato: 01 Decembar, 2012, 12:46:35 »
Murbi pojavio si se baš kad treba  :fige:
Uskoro putujem, pa da ne bi razmišljao da li će ćale da spremi sve onako kako sam mu ja rekao, ja ću da rešim problem sa tvojim barf-om  sm duvandzija Imaš pp  sm wink

Van mreže murbi

• Sr. Member

« Odgovor #31 poslato: 01 Decembar, 2012, 15:28:19 »
Mr Blonde hvala na ispravci i izvinjenje administraciji.

Kaca Pop bi uzimao u Ns, tako da vam mogu poslati i tamo ukoliko ste blizu.

Van mreže Поп

• Old Member

« Odgovor #32 poslato: 27 Decembar, 2012, 21:33:03 »
Ja se vratih sa puta, a Dak je pojeo sav BARF  sm prst gore

Pošto ga tih 8 dana nisam hranio ja, već moj ćale, napisaću samo par reči...
Dak nije neki probirač, ali ponekad zna da zajebava sa hranom. To mi je bila i jedna od najvećih briga, da ostavim mojima pripremljeno nešto što će on rado pojesti, da ne moram da brinem kako će se moji postaviti u slučaju da on neće da jede. Da li će mu ponuditi to isto drugi dan ili će mu odmah dati da jede nešto drugo i samim tim napraviti još veći potencijalni problem.

Naravno ništa od toga se nije desilo, Dak je jeo kao blesav. Nikakvo prilagođavanje nije bilo potrebno, nikakvih problema sa stolicom nije bilo. Dobro on se hrani sirovim tako da nikakve probleme i nisam očekivao, ali eto neka i taj podatak uđe u zapsinik. Tako da mi i u budućnosti računamo na Murbijev BARF  sm prst gore

Van mreže murbi

• Sr. Member

« Odgovor #33 poslato: 28 Decembar, 2012, 00:16:22 »
Pop hvala na pohvalama, jos vise na dobronamernim kritikama u privatnoj posti. Iskoristicemo savete kako bismo jos vise poboljsali kvalitet.

Sto se tice naseg BARF-a, psi ga jedu skoro 2 meseca. Moracu da podelim neke od svojih iskrenih radosti:

- Jedan od vodecih odgajivaca u rasi Ast, koji od pocetka proizvodnje hrani nasom hranom svoje pse, javio nam je da mu psi sada bolje izgledaju sto se tice dlake, stolice i forme misica nego na Rc dehidratu.

- Jedan labrador se hranio granulama, koje posle nekog perioda jednostavno vise nije mogao da vari. Pojede ih ujutru a predvece ih ispovraca u komadu. Veterinari su savetovali ciscenje od glisti i to vise puta. Pas je smrsao 5-6 kg i zaista nije odavao utisak zdravog psa.
Jedan prijatelj ga je poslao kod nas, posle mesec dana ishrane sa nasom hranom, ni jednom nije povracao i ugojio se 3,5 kg za mesec dana.

- Odgajivac Dogo Canario, pored izlozbenih pasa cuva i jednog radnog, koji je veoma poznat u sferi odbrana/napad. Pas je kompletno zdrav, agilan ali imao je problem sa masom, koju nikako nije uspevao da nabaci. Hrani se vec 1,5 meseci nasim barfom, i dodao je 3-4 kg.

Ovim tekstom na prvom mestu zelim da skrenem ljudima paznju koliko je meso, posebno sirovo, u prednosti nad svim ostalim vrstama hrane za pse. Na drugom mestu zelim da se zahvalim svima ovde koji nam pomazu odgovarajuci na postavljenja pitanja i davanjem dobronamernih saveta!

Van mreže Dig.iTallEVIL

• Old Member

« Odgovor #34 poslato: 28 Decembar, 2012, 00:58:13 »
 :clapping: drago mi je da chujem takve rezultate!

Van mreže murbi

• Sr. Member

« Odgovor #35 poslato: 08 Januar, 2013, 10:22:21 »
Drugari srecni praznici svima!

Evo jos nekih novosti od nas:

- Prodajemo glave lososa, 80din/kg. Jedna glava je u proseku 500 grama.

- Odgajivac rotvajlera mi se "pozalio" da od nase hrane kuja pravi vise mleka nego sto 5 stenaca mogu da posisaju, pa je morao da smanjuje obrok ili muze zenku. To govori o proteinskom delu hrane.

- Ovo mi je posebno drago - prijatelj i odgajivac Bull Terriera se opredelio da podigne stene na nasoj hrani, bez ijedne granule. Dodao bih da je stene prvobirano iz veoma jakog legla  :clapping:

Van mreže Paša

• Hero Member

« Odgovor #36 poslato: 08 Januar, 2013, 10:37:39 »
pa ukoliko skupimo neki razuman broj narudzbina zbog kojeg ima smisla organizovati prevoz, dobijate hranu  sm palacinke .

A šta podrazumeva "neki razuman broj narudžbina", koliko otprilike?  :th:

Ovo pitam čisto informativno, oko konkretne narudžbine bismo se dogovorili preko pp.
Nosim psa sa sobom.

Van mreže Filth

• Hero Member

« Odgovor #37 poslato: 08 Januar, 2013, 13:28:13 »
Bravo za murbija.  sm prst gore Drago mi je da cujem ovakve vesti... sm cheers

Van mreže Kaća

• Hero Member

« Odgovor #38 poslato: 08 Januar, 2013, 15:24:15 »
I meni je baš drago što to čujem  sm prst gore Svaka čast, murbi.
Nisu loša vremena, nego čovek.

Van mreže murbi

• Sr. Member

« Odgovor #39 poslato: 08 Januar, 2013, 15:49:39 »
Drugari hvala na pohvalama :) !
Pasa, neki minimalni broj bi trebao biti 30 pakovanja. Recimo za Bg sutra/prekosutra saljemo toliko.

Van mreže Miroslav.S

• Jr. Member
  • **
  • Lara, Rough Collie

« Odgovor #40 poslato: 10 Januar, 2013, 14:44:28 »
Moram, kao korisnik pomenute hrane, da napisem par reci :nod:
Uopsteno ... Lara je kod nas dosla sa 3 meseca ( pocetak oktobra) i jela je granule ( Farmina, Eco5) i nije bilo problema, sem izmeta, bilo ga je previse   :u glavu: i onda  sam ja poceo da joj ubacujem npr. kuvani pirinac, pileca ledja, sargarepu i tu nije bilo problema, ali je onda nastao problem sa granulama tj. nije htela da ih jede, mrljavila sa njima i sl. Sreca moja pa sam naleteo na ovaj forum, i sreca moja pa sam u Nisu i blizu “Splendore” hrane  :whew: uglavnom, Lara od decembra jede “Splendore” hranu. U pocetku sam joj davao i granule, kao poseban obrok, ali naravno odmah ih je izbacila iz opcije, i sada stoje u spaizu, i cekaju, ko zna sta  :nod:
Ovo pakovanje nam je baza, ja joj sada ubacujem razne kombinacije (citaj: ucim se citajuci vase postove). Meni je mnoooogo lakse jer imam bazu koje se drzim, i mogu sebi da prisutim da eksperimentisem i ucim.
U svakom slucaju sam vrlo zadovoljan, Lara lepo napreduje, nema nikakvih zdavstvenih problema, zamenila je zubice,dlaka joj je lepa, gusta, nema onaj zadah iz usta, koze i ostalih delova tela  :nod: i vrlo bitno, nema tooooooliko izmeta  :worth:.
Sve u svemu ... sve pohvale  sm prst gore

Van mreže Miroslav.S

• Jr. Member
  • **
  • Lara, Rough Collie

« Odgovor #41 poslato: 10 Januar, 2013, 14:48:13 »
A evo i neka novija fotka. Pozdrav za sve, posebno za “Splendore” hranu  :nod:

Van mreže BlackKan

• Old Member

« Odgovor #42 poslato: 10 Januar, 2013, 14:56:26 »
bravo za Laru  sm cheers

to je najbolje merilo ovakve ishrane,kad sam vlasnik vidi sta psu odgovara po izgledu i kako lepo napreduje  :clapping:

Van mreže Paša

• Hero Member

« Odgovor #43 poslato: 10 Januar, 2013, 15:01:35 »
Divna je Lara  sm love !

Imate pozdrav od Paše, koji će, kojom brzinom napreduje, verovatno uskoro izgledati kao Vaša Lara.

Ps. Mi smo juče naručili 20 Splendore paketa, trebalo bi da stignu u subotu  sm zelenko
Nosim psa sa sobom.

Van mreže Miroslav.S

• Jr. Member
  • **
  • Lara, Rough Collie

« Odgovor #44 poslato: 10 Januar, 2013, 15:11:36 »
Kratko je bila na granulama,  ali vidim kako jede ovu hranu,a kako ovu industrijsku, ne moze da se poredi  :nod: od pre par dana primecujem mnogo bolji apetit, bukvalno pojede sve iz cinije ( i sve sto joj krisom ubacim) i jos je olize ciniju. A to nije radila do pre par dana,uvek je ostavila ili malo pirinca, ili malo sargarepa, a sad bukvalno sve pojede  :dens:

A Pasi ce biti malo tih 20 ak komada, videcete  sm prst gore Lara je izrasla odjednom, pa je usledilo stagniranje, sad mi se cini da ce opet da pocne rast, sudeci po apetitu i debljini vrata, tj ogrlice  :nod: mada, danas smo nesto bili kod veterinara i on na bacio buvu da je niska, ali je u principu skroz skladna sto se dimenzija tice, nego, kao, mogla bi malo da dobije u visunu. Videcemo sta ce se izdesavati u narednih par meseci  :th: