Autor Tema: Psi na plaži  (Pročitano 8672 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže lostmyway

• Hero Member
  • registrirana niškoristi :D

• My blog
Psi na plaži
« poslato: 16 Novembar, 2012, 19:04:06 »
Idete li, jeste li bili, iskustva...?  sm zelenko
Šime je bio, 2009. , Dalmacija, divota. Nažalost mu je to bio jedini put da je posjetio morske ljepote, ali bolje išta nego ništa.
Stvarno je volio plivati, moram priznati. Dok mu je kupanje u kadi pojam zla  :zid2:
Mi smo išli na ''ljudske'' plaže jer tamo skoro da i nema pristojne plaže na kojoj se psi mogu kupati. Ako i ima, u groznim je uvjetima. Išli smo predvečer, dok nije bilo ljudi, da si ne smetamo međusobno. Dobro, Šimu su tamo apsolutno svi voljeli, tako da vjerujem da im ne bi smetalo, ali ne bi bilo fer prema pojedincima koji ne vole pse.

Volio je plivanje i doslovno bi skočio unutra. Ipak, nisam mu dopuštala da ide u dubine. Jednom je čak i zaronio, ne namjerno  sm smesko1 pa smo imali 5 minutes of panic dok smo gledali je li mu voda ušla u uši, usta... A on nas blaženo gleda  sm zelenko sm smesko1 sm love
No one ever wins. We are mortal kings of passing things.

Van mreže stryker

• Hero Member

• jassy
Odg: Psi na plaži
« Odgovor #1 poslato: 16 Novembar, 2012, 19:12:05 »
mi imamo u blizini 2 reke i 3 jezera ali nigde nema uredjenog mesta koje bi se moglo nazvati plazom evo mi se ovde kupamo :)

Van mreže PMP

• Hero Member

« Odgovor #2 poslato: 17 Decembar, 2012, 23:08:21 »
Imam pitanje za Cubi  :D  Nasla sam neke stare postove o Adi Bojani,planiram da idem sa Mekom tamo za sad u sopstvenoj reziji,mozda i u kamp,pa me zanima ako si bila ti ili neko drugi-kakva su iskustva?

Van mreže Žiška

• Sr. Member

« Odgovor #3 poslato: 18 Decembar, 2012, 00:00:11 »
ee Ada B, (nisam krisb ali se ubacih  sm zelenko mada čekamo odgovor njen  :fige: )
mi nismo bili ali su bili ove godine maltene svi koje poznajemo, od toga trećina je bila sa psima.
Preporučuju smeštaj u onim kućicama (sojanicama) ,nije skup ima dosta opcija, ako ide više manje se plaća.
Sa psima drugari su išli svugde , na samoj plaži su psi i više nego dobrodošli, tamo je i onaj kamp bar kažu dobra atmosfera .Mi smo to nešto planirali sl. leta ako već ne negde drugde, ali samo reči hvale smo čuli  sm prst gore
(Naravno mora da se pođe sa saznanjem da CG kanalizacija ide u reku koja se uliva u more pa može biti stomačnih problema)

Van mreže LekasHill

• Old Member

« Odgovor #4 poslato: 18 Decembar, 2012, 00:39:38 »
Letos sam bio u Crnoj Gori (na sreću bez Lole). Na bukvalno svakoj uređenoj plaži od Dobrih Voda do Budve eksplicitno stoji znak zabrane uvođenja pasa  :mad:
Ne znam za Adu Bojanu, ali definitivno moraju to da promene do sledeće godine, inače me neće videti (iako imam vikendicu tamo)!

Van mreže PMP

• Hero Member

« Odgovor #5 poslato: 18 Decembar, 2012, 00:42:42 »
Cubi je bila,ne Kris  :D  Ja sam isto cula da je opustencija potpuna,da je plaza ogromna,pa mozes sa psom da nadjes mesto gde levo i desno ne vidis nikoga  sm cheers  Nisam pricala ni sa kim ko ima psa,al' to je utisak ljudi koji su bili.

Van mreže LekasHill

• Old Member

« Odgovor #6 poslato: 18 Decembar, 2012, 00:55:00 »
Cubi je bila,ne Kris  :D  Ja sam isto cula da je opustencija potpuna,da je plaza ogromna,pa mozes sa psom da nadjes mesto gde levo i desno ne vidis nikoga  sm cheers  Nisam pricala ni sa kim ko ima psa,al' to je utisak ljudi koji su bili.
U tom slučaju - moje izvinjenje Turističkoj organizaciji Crne Gore  sm redface , i jedno veliko "BRAVO!" za Adu Bojanu!  sm cheers

Van mreže PMP

• Hero Member

« Odgovor #7 poslato: 18 Decembar, 2012, 00:59:51 »
@LekasHill  paaa mislim da Turisticka organizacija CG ne doseze do Ade Bojane,zato je tako  sm smesko1  Uglavnom,ja sam se nameracila da idemo,pa ocekujte informacije iz prva ruke negde u septembru  :D

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #8 poslato: 18 Decembar, 2012, 08:16:09 »
Imam pitanje za Cubi  :D  Nasla sam neke stare postove o Adi Bojani,planiram da idem sa Mekom tamo za sad u sopstvenoj reziji,mozda i u kamp,pa me zanima ako si bila ti ili neko drugi-kakva su iskustva?

najlepše mesto na svetu!!!!!!!!!!!!!!!!
 sm cheers
ne znam kakav je kamp, ali u hotelu dozvoljavaju pse. bez obzira da li si u bungalovima na plaži ili u onim sobicama na sprat.
generalno se pripremi na to da je smeštaj krš, da je hrana u hotelu krš. tamo maltene ništa nije urađeno poslednjih 50 godina, ali to mesto nikada ne bih menjala. totalan zen
imaš 2 super kafane na bojani i one su meni dovoljne kada sam tamo
u podne loza, pršuta, masline i sir iz ulja
uveče vino i neka dobra riba
 sm zelenko

znam da je psima zavranjeno da budu na glavnom delu plaže, ali ja ionako ne volim da se tamo sunčam u sezoni. ok je ako odeš na samom početku ili kraju sezone. ali ako mrdneš 100 metara prema albaniji niko ti ništa neće reći za psa. njima je takođe dozvoljeno da budu i na samom ušću i naravno preko puta gde su surferi

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #9 poslato: 18 Decembar, 2012, 08:18:20 »

Preporučuju smeštaj u onim kućicama (sojanicama) ,nije skup ima dosta opcija, ako ide više manje se plaća.

to treba dobro proveriti pre nego što se ode. da se ne zezneš pa da nemaš klimu, vodu i neku zaštitu od komaraca. inače si gotov. posebno što su sojenice baš na reci, a komaraca milijarde

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #10 poslato: 18 Decembar, 2012, 08:24:37 »

ovo je deo onih velikih bungalova

kafana

uvek se tamo dobro jede

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #11 poslato: 18 Decembar, 2012, 09:00:02 »
ovako se provodio pas moje drugarice

Van mreže Žiška

• Sr. Member

« Odgovor #12 poslato: 18 Decembar, 2012, 11:27:13 »
wuuu strava  sm prst gore

Dobro reče za komarce, nisu mi ih uopšte spominjali ljudi  :zb: a najbitnije..
Mada ima vremena do sledećeg leta za detaljnu pripremu 

Van mreže Žiška

• Sr. Member

« Odgovor #13 poslato: 18 Decembar, 2012, 11:28:44 »
Cubi je bila,ne Kris  :D

ja sam malko pobrkala hahah  ne znam zašto sam bila ubeđena da sam pročitala Kris ..

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #14 poslato: 18 Decembar, 2012, 11:38:13 »
tamo ima komaraca koliko hoćeš, a ako si baš na reci u sojenici bude još gore......  a ako nema klime pa mora stalno da bude otvoreno, katastrofa