Autor Tema: Igračke za pse  (Pročitano 16015 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže LekasHill

• Old Member

Odg: Igračke za pse
« Odgovor #45 poslato: 28 April, 2013, 06:54:19 »
Odoh u off, ali kako meni smeta taj double-handling na izložbama (inače zabranjen po pravilima FCI). Ne samo te lopte, nego i raznorazne pištalice i pskalice, pištaljke, klikeri i ko zna šta sve. I taj "cirkus" je najviše oko ringova za I i II grupu. Psi se od silnog pištanja i letenja raznoraznih lopti i loptica uzbude, samo je pitanje trenutka kada će se potući usred ringa.

Van mreže stryker

• Hero Member

• jassy
« Odgovor #46 poslato: 28 April, 2013, 10:02:59 »
mislim da je pojedine rase kao recimo dobermane potrebno dovesti u takvo stanje da bi pokazali svu lepotu prilikm izlaganja video sam da je to bas specificno kod njih

Van mreže BlackKan

• Old Member

« Odgovor #47 poslato: 28 April, 2013, 10:44:17 »
samo je pitanje trenutka kada će se potući usred ringa.

doticni rot je poleteo u masu za loptom,srecom nije pala medju pse,nego ljude  sm prst no no

Van mreže CyberKat

• Full Member

« Odgovor #48 poslato: 28 April, 2013, 13:23:28 »
ja sam prosle nedelje u Pet Centru kupila taj manji Kong (mislim da nije orginal). Ono sto me izludjuje je sto je Kong nakon 2-3 dana naprosto nestao i sve sam zivo u stanu pretrazila...sa baterijskom lampom bauljala po patosu, zavirivala ipod kreveta, ormara, i u sve moguce coskove i ko u zemlju da je propao?!? Bas sam zbunjena pogotovu sto nije mala stvar, velicine je ko manja pesnica. Znam sigurno da ga niko nije pojeo jer sam uglavnom po citav dan kod kuce, nisam nasla nikakve komadice sto bi ukazivalo na to da je glodan... nisu se puno sa njim ni igrali, al naprosto je nestao.  :gl:

Van mreže stryker

• Hero Member

• jassy
« Odgovor #49 poslato: 28 April, 2013, 17:15:49 »
da ne poverujes mi samo koristimo loptice raznih velicina ali su na zalost kratkog veka

Van mreže BlackKan

• Old Member

« Odgovor #50 poslato: 28 April, 2013, 20:57:36 »
vrlo kratko veka  :D

cu da pocnem da ih pravim od drveta,pa posle nek ih glodje   :fige:

Van mreže stryker

• Hero Member

• jassy
« Odgovor #51 poslato: 28 April, 2013, 21:00:39 »
odaberi sto tvrdje inace mislim da neces imati velike koristi od tog materijala :)

Van mreže CyberKat

• Full Member

« Odgovor #52 poslato: 01 Jun, 2013, 21:47:37 »
Sreca, sreca, radost! Igracka "Kong" koja je nekim cudom nestala jos krajem aprila je konacno pronadjena! Sve sam zivo prevrnula u kuci da je nadjem ali avaj, kao u zemlju da je propala. Danas sam trazila nesto skroz drugo i otvorim neku kutiju gde mi stoje neke razne stvari, i vidim igracku u kutiji?!?! Ocigledno sam je ja tu greskom spakovala... a ja svo ovo vreme bila ubedjena da je neko od pasa sakrio... eee svasta od mene :)))

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #53 poslato: 01 Jun, 2013, 21:48:52 »
ja kad god ne zznam gde mi je nesto, znam da sam ga 100% stavila negde na sigurno, da ga lako nadjem  :tapsh:

Van mreže krisb

• Old Member

« Odgovor #54 poslato: 01 Jun, 2013, 21:49:18 »
Večito kućno prokletstvo, izgubljenu stvar nađeš tek onda kad tražiš nešto drugo  sm smesko1 Podrazumeva se da to drugo ne nađeš  sm zelenko Vidim da se malenoj svideo kong, jel ste ubacili neku granulicu?

Van mreže CyberKat

• Full Member

« Odgovor #55 poslato: 01 Jun, 2013, 21:57:04 »
jesam ubacivala granule kad sam ga kupila, al sad mislim da nema potrebe jer su cak i bez granula "lude" za tim Kongom.. i retriverka ga obozava (iako je vec matora za igracke), a o ovoj maloj i da ne pricam... danas kad smo ga nasli je zamal ispala svadja ko ce se igrati sa njim... mala je pobedila...  sm smesko1