Autor Tema: Igračke za pse  (Pročitano 16511 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže lostmyway

• Hero Member
  • registrirana niškoristi :D

• My blog
Odg: Igračke za pse
« Odgovor #15 poslato: 10 Novembar, 2012, 21:29:15 »
Kod mog čudovišta vrijedi pravilo: ako se loptica/konop/whatever ne kreće sto na sat, ne postoji  sm zelenko Tako da samo jabuke i teniske loptice u pokretu dolaze u obzir. Ali on inače nije pas kojeg možeš zavarati igračkama, odmah te prokuži. Jednostavno traži tebe, ne lopticu, i zbog toga ga volim još više.

A da vidite ga samo u akciji. Optrči par krugova, pa zgrabi lopticu i igra šapomet  sm zelenko s njom nekoliko metara i nastavi dalje kao da nije njegov posao  sm cepko
No one ever wins. We are mortal kings of passing things.

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #16 poslato: 10 Novembar, 2012, 21:51:25 »
jaooo, plasticne flase  sm cheers
kako sam to zaboravila!
flasa mu nije mnogo vazna, vec zatvarac, i za njima je lud skoro kao i za lopticom.
uzme flasu ovako kao ona na slici, odvrne zatvarac i donese ga da mu bacam.
najkomicniji je kada ga izgrize pa bude onako porozan i skoro mrezast, pa mi donese i pusti, a on mu se zapetlja u bradu pa se sav iznervira  :D

Van mreže krisb

• Old Member

« Odgovor #17 poslato: 10 Novembar, 2012, 21:54:53 »
Mi smo batalili da kupujemo te igračke, imam ih punu korpu, ali kad ga ne interesuje...Moj pas se najslađe u svom životu igrao sa 5 dinara, mesecima...Dok ih jednom nije progutao  sm smesko1

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #18 poslato: 10 Novembar, 2012, 21:55:33 »
je li ih izbacio?

Van mreže krisb

• Old Member

« Odgovor #19 poslato: 10 Novembar, 2012, 21:56:01 »
Odmah sutra  :nod:

Van mreže Kaća

• Hero Member

« Odgovor #20 poslato: 10 Novembar, 2012, 21:56:08 »
Da, i moj ima flaše  sm smesko1

Progutao 5 dinara??  sm eek sm smesko1
Nisu loša vremena, nego čovek.

Van mreže Ana-Noa-Vasa

• Hero Member

« Odgovor #21 poslato: 10 Novembar, 2012, 23:02:50 »
Ne znam da li ste znali da teniske loptice, posebno one kupljene u sportskim radnjama, mogu biti štetne za pse....
Lepak koji se koristi za teniske loptice nagriza gleđ zuba kod pasa....

E sad, naravno kao i za sve i za to postoje oprečna mišljenja... Neki kažu da to može da se dogodi samo ako je loptica 24 h u ustima psa, a neki da se lepak u kontaktu sa pljuvačkom psa "rastapa" i ostaje na zubima čak i kada loptica nije u ustima....
On je tvoj prijatelj, tvoj pratilac, tvoj branitelj, tvoj pas. Ti si za njega život, njegova ljubav, njegov vođa. Biće tvoj, biće ti predan i iskren do svog poslednjeg daha. Dužan si mu pokazati da si vredan ovakve odanosti.

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #22 poslato: 10 Novembar, 2012, 23:05:13 »
znam za to. zato i bacamo lopticu cim pukne i ne dam mu da je zvace i skida omotac

Van mreže lostmyway

• Hero Member

• My blog
« Odgovor #23 poslato: 10 Novembar, 2012, 23:07:16 »
Ne znam da li ste znali da teniske loptice, posebno one kupljene u sportskim radnjama, mogu biti štetne za pse....
Lepak koji se koristi za teniske loptice nagriza gleđ zuba kod pasa....

E sad, naravno kao i za sve i za to postoje oprečna mišljenja... Neki kažu da to može da se dogodi samo ako je loptica 24 h u ustima psa, a neki da se lepak u kontaktu sa pljuvačkom psa "rastapa" i ostaje na zubima čak i kada loptica nije u ustima....

Zato mi imamo imitaciju  sm zelenko
Ionako mu ne dam da je demolira, samo da je lovi.

Citat
loptica nije u ustima

kako će biti na zubima kad nije u ustima?  sm smesko1

Van mreže Ana-Noa-Vasa

• Hero Member

« Odgovor #24 poslato: 10 Novembar, 2012, 23:11:34 »
Ako pas zvaće lopticu neko vreme lepak se u kontaktu sa pljuvačkom "rastopi" i nalepi po zubima.... Tako taj lepak nagriza gleđ čak i kada loptica više nije u ustima.... Na to sam mislila  :D
On je tvoj prijatelj, tvoj pratilac, tvoj branitelj, tvoj pas. Ti si za njega život, njegova ljubav, njegov vođa. Biće tvoj, biće ti predan i iskren do svog poslednjeg daha. Dužan si mu pokazati da si vredan ovakve odanosti.

Van mreže lostmyway

• Hero Member

• My blog
« Odgovor #25 poslato: 10 Novembar, 2012, 23:13:41 »
Aha, nesporazum, sorry  sm smesko1

Van mreže PMP

• Hero Member

« Odgovor #26 poslato: 11 Novembar, 2012, 11:12:25 »
Mi imamo sve  sm redface  Posle sugestije AA pocela sam "kontrolu igracaka"  :whip: i to mi je super pomoglo za motivaciju,do tad su bile igracke "da kupim sebi pola sata mira"  Skvicave loptice (na skali omiljenosti idu one,pa 6 mesta praznih pa koska  :D) uopste vise ne dobija (prethodno sam kupovala jednu nedeljno) Nagrada joj je kad je zagrize 2-3 puta,a kad je bacim-to je znak da je bila izuzetnooo dobra  :D
Teniske je uopste ne zanimaju. Plisane pokida u roku od 3 minuta.

Van mreže PMP

• Hero Member

« Odgovor #27 poslato: 03 Decembar, 2012, 16:53:04 »
U pakete (doručke) koje pravim za zamrzivač, ubacim po 1-2 komada. Ostatak skuvam i iseckam na kockice, zamrznem, i posle punim igračku Kong koja je Milkin neiscrpni izvor zabave..i bala.

Kaca,gde si uzela kong? Ja sam pokusala da napravim neki improvizovani,nije je zanimao ich,pa se mislim,mozda ce joj orignal boje leci  sm smesko1

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #28 poslato: 03 Decembar, 2012, 23:01:24 »
ima ga u pet centru sigurno

Van mreže Katarina

• Sr. Member

« Odgovor #29 poslato: 04 Decembar, 2012, 23:18:24 »
Kong sam dobila od poznanice koja ga je donela iz Britanije pre dobrih 10 godina.  :itwasntme:  Tražila sam po Bg da kupim veći, u Pet Centru ga nisam našla (mada ne tvrdim da ga tamo nema!), i samo na jednom mestu, u pet šopu-vet apoteci "Ljubimci" u Krunskoj mi rekoše da je moguće naručiti, ali da je - citiram- basnoslovno skup. Sad, ako Meri ne interesuje ta improvizacija, ne znam koliko će joj biti zanimljiva 'prava stvar'; nije on baš spektakularan. Ja sam Mo navikavala neko vreme na njega, sa laganim 'zadacima', u suprotnom bi brzo odustala...sada već ne pušta dok sve ne izvuče iz njega.  :itwasntme: