Autor Tema: Bosch  (Pročitano 3378 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Seabiscuit

• Global Moderator

Bosch
« poslato: 08 Novembar, 2012, 14:03:57 »
Bosch Puppy

Osnovni sastojci: Sveže pileće meso (min. 20%), kukuruz, ječam, pirinač, sveže pileće mesno brašno, životinjske masti, čvarci, repina pulpa (bez šećera), riblje brašno, laneno seme, kvasac, natrijum hlorid, kalium hlorid, dagnje u prahu, cikorija u prahu; jaja u prahu, suvo mesno brašno, mleko u prahu, riblje ulje.

Bosch Junior Lamb & Rice

Osnovni sastojci: Sveže pileće meso (min. 20%), sveže jagnjeće meso (min. 5%), ječam, kukuruz, sveže pileće mesno brašno, životinjska mast, pirinač (min. 18%), sveže mesno brašno, repina pulpa (bez šećera ), riblje brašno, laneno seme, čvarci, kvasac, riblje ulje, natrium hlorid, kalium hlorid, dagnje u prahu (min. 0,1%), cikoria u prahu.

Bosch Adult - Poultry & Spelt

Osnovni sastojci: Sveže pileće meso (min. 21,50%), ječam, kukuruz, životinjska mast, žito (min. 6%), pšenično brašno, jaja u prahu, sveže mesno brašno, nus proizvodi pšenice, riblje brašno, repina pulpa (bez šećera), laneno seme, grašak, kvasac, dagnje u prahu (min. 0,1%), cikorija u prahu, natrium hlorid i kalium hlorid.

Bosch Energy Extra

Osnovni sastojci: Sveže pileće meso (min 20%), kukuruz, pšenično brašno, ječam, životinjska mast, pšenica, sveže mesno brašno, repina pulpa (bez šećera), riblje brašno, kvasac,  natrium hlorid, kalium hlorid, dagnje u prahu, cikoria u prahu, nus proizvodi pšenice, jaja u prahu, laneno seme.

Preuzeto sa: http://dollidog.rs/

Van mreže Seabiscuit

• Global Moderator

Odg: Bosch
« Odgovor #1 poslato: 13 Februar, 2013, 21:52:28 »

Van mreže Seabiscuit

• Global Moderator

« Odgovor #2 poslato: 13 Februar, 2013, 21:52:51 »

Van mreže Seabiscuit

• Global Moderator

« Odgovor #3 poslato: 13 Februar, 2013, 21:53:15 »

Van mreže MicaMaca2

• Newbie
  • *

« Odgovor #4 poslato: 25 Maj, 2013, 15:47:26 »
Bosch ima super pakiranja, i suhe hrane, i poslastica, u kutijama s ručkicom, http://slon.hr/index.php/psi/poslastice/odrasli-psi/bosch/bosch-biscuit-l-r-janjetina-riza-1-kg.html
kako se prodaje u Srbiji, u Hrvatskoj ne zna baš puno ljudi za njih?

Van mreže pricalica

• Jr. Member
  • **

« Odgovor #5 poslato: 13 Jul, 2013, 22:30:20 »
Zna li neko je l' istina da se Bosch granule vise ne uvoze? Dobila sam tu informaciju u pet shopu... 

Van mreže krisb

• Old Member

« Odgovor #6 poslato: 17 Jul, 2013, 17:36:57 »
Pričalice, odi na link u prvom postu, oni bi trebalo da su uvoznici, pa ih nazovi i pitaj.

Van mreže Vuk

• Hero Member

« Odgovor #7 poslato: 22 Avgust, 2014, 14:00:02 »
Koristi li neko ovu hranu? Kakva su iskustva?

Van mreže Katarina

• Sr. Member

« Odgovor #8 poslato: 25 Avgust, 2014, 18:33:02 »
Psi na post-operativnoj nezi o kojima sam se brinula pre nekoliko godina, jeli su Bosch i Bento. Svima je Bosch vise odgovarao, manje su se nadimali, imali manju i bolju stolicu nego na Bentu i rado su je jeli. To je ipak bilo pre par godina, tako da je moguce da je receptura sada drugacija ali sigurna sam da je bolja. Imam trenutno dzak njihove hrane za macke (dobijena iz Svajcarske) i macke se biju oko nje. :) U poredjenju sa Joserom (koju od milja u porodici zovemo prosera :D ) ..pa, ne moze da se poredi. :)

Van mreže Vuk

• Hero Member

« Odgovor #9 poslato: 02 Septembar, 2014, 12:11:48 »
Uzela sam dzak od 15kg, adult, riba i platila sam samo 32e... pas jede bas dobro, iako je probirac, stolica je prvih par dana bila obilnija, svetlija i imao je gasove. To sam pripisala i stresu od dugackog puta kao i uvodjenju nove hrane, pa sam sacekala jos malo. POsle prva pojedena 3kg, stolica se stabilizovala, tamna je i neobilna... ostalih promena nema. Za sada sve ok  :D
p.s. Cena mi bas povoljna jer da ne poverujes ali Josera je ovde u nemackoj skuplja od Boscha  :blink:

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #10 poslato: 02 Septembar, 2014, 13:14:03 »
ajde prepisi sastav te josere koju prodaju u nemackoj, mozda je neka druga linija i mozda i jeste neuporedivo bolja od ove koju ovde prodaju...pa stavi na joserinu temu

Van mreže Vuk

• Hero Member

« Odgovor #11 poslato: 02 Septembar, 2014, 14:22:42 »
Fotkacu deklaraciju popodne u radnji... poredjenja radi...
Bosch malo pakovanje od 3kg - 8,60e
Josera festival pakovanje od 3kg - oko 13e