Autor Tema: Dnevni boravci, hoteli i vrtici za pse  (Pročitano 13746 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Поп

• Old Member

Odg: Dnevni boravci, hoteli i vrtici za pse
« Odgovor #30 poslato: 17 Januar, 2013, 20:38:22 »
Možda ova informacija nekom bude korisna  sm wink

http://mitos-travel.com/Pet-Frendly-Hoteli-i-Vile/

Van mreže Sparki

• Global Moderator

« Odgovor #31 poslato: 18 Januar, 2013, 12:07:41 »
Tema "Hoteli za pse" spojena je sa ovom.
Ugodan boravak na forumu želi vam Admin/Mod tim.

Van mreže krisb

• Old Member

« Odgovor #32 poslato: 19 Januar, 2013, 10:28:02 »
Vlasnici za svoje pse mogu naručiti i šetnju gradom. U hotelu na Menhetnu nalazi se i spa centar u kojem psi mogu dobiti pedikir, kupanje ili celokupni tretman

NJUJORK - Skupoceni krevet sa mekanim jastucima, veliki televizor sa ravnim ekranom, teretana i jela koja je pripremio poznati kuvar, sve to čeka goste luksuznog hotela za pse u Njujorku.

Hotel površine 900 kvadratnih metara na Menhetnu ima za cilj da obezbedi da psi imaju potpuno isti tretman i kvalitet kao i ljudi."Kada odete na odmor i budete u prelepom hotelu, sa kvalitetnom poslugom i vaš pas ostaje u istom prelepom hotelu, sa kvalitetnom poslugom", rekao je vlasnik hotela Šaun Hasanzadeh AFP.

Iako samo dve najskuplje sobe imaju dva kreveta, čak se i u standardnim sobama nalazi televizija i DVD plejer. Za sve pse je na raspolaganju i teretana sa privatnim trenerima. U sklopu hotela se nalaze i tri igrališta, na kojima će psi biti raspoređeni u zavisnosti od veličine i snage.

Vlasnici za svoje pse mogu naručiti i šetnju gradom. U hotelu se nalazi i spa centar u kojem psi mogu dobiti pedikir, kupanje ili celokupni tretman.

Ukoliko vlasnici nisu u mogućnosti da dovezu svog ljubimca do hotela, radnici će doći na kućnu adresu po njega jednim od brojnih automobila hotelskog voznog parka, među kojima je i Lamborđini.

Cena noćenja u ovm hotelu iznosi od 79 dolara do 200 dolara.

izvor:kurir-info.rs/nocenje-u-hotelu-za-pse-200-dolara-clanak-374432

Van mreže Поп

• Old Member

Van mreže Vuk

• Hero Member

« Odgovor #34 poslato: 25 Oktobar, 2014, 09:58:05 »
necete verovati ali vecina pansiona nece da primi haskija  sm zid

Van mreže Tamaretina

• Hero Member

• Mookie App
« Odgovor #35 poslato: 25 Oktobar, 2014, 10:12:17 »
Sto?

Van mreže Vuk

• Hero Member

« Odgovor #36 poslato: 25 Oktobar, 2014, 10:26:00 »
Uglavnom je razlog sto zavijaju i sto su neposlusni i sto imaju visak energije pa maltretiraju druge pse. Jednom sam zvala sve pansione u Beogradu jer mi je trebalo cuvanje samo na jedan dan pa mi se nije isplatilo da ga vozim kod mojih roditelja gde inace bude ako ne ide sa nama.
Nisu hteli da ga prime ni neki ljudi koji se bave dresurom... ppri tom moj pas ne zavija, radi to samo ako je kuja u teranju u zgradi pored, ali nije vredelo. Samo neki kralj Dimitrije koji ima pansion u Surcinu ako se secam je rekao da moze.... kao, jos se zacudio sto sam pitala primaju li haskije uopste :D kupio me za ceo zivot!

Van mreže Žiška

• Sr. Member

« Odgovor #37 poslato: 25 Oktobar, 2014, 10:49:28 »
ma kakvu li aždaju ti to imaš ccc  sm zez

Nisu hteli da ga prime ni neki ljudi koji se bave dresurom...

mogu misliti samo onda kakvom li se dresurom i koga/čega bave ti  sm smesko2

Ajde da ne tupim, imaju ljudi predrasude i njih zaobiđeš ali ne razumem one koji odluče time da se bave pa tako diskriminišu ... niti da se raspitaju niti posvete tome, svi bi da zarade za par sati čuvanja određenog psetanceta (bez ikakve uvrede mini pasicama  sm love ) a da ne ulože pritom nikakav trud ..

Van mreže Vuk

• Hero Member

« Odgovor #38 poslato: 25 Oktobar, 2014, 10:53:57 »
Ma da su ga videli, odnosno upoznali pa da ih razumem  sm cepko sm cepko
Ne razumem ni ja tu vrstu diskriminacije, kao sto ne razumem zasto je tako tesko pricuvati bilo kog drugog psa. Naravno da su razliciti i imaju razlicite prohteve ili traze razlicit pristup ali... sta ocekuju, da im posaljem fotografiju na cuvanje i jos da im platim  sm smesko1

Van mreže Lobo

• Hero Member

« Odgovor #39 poslato: 25 Oktobar, 2014, 10:55:49 »
sta ocekuju, da im posaljem fotografiju na cuvanje i jos da im platim  sm smesko1

to bi bilo najbolje  sm smesko1

Van mreže Vuk

• Hero Member

« Odgovor #40 poslato: 25 Oktobar, 2014, 10:58:48 »
Pssst, necemo im davati ideje  :rofl:

Van mreže Žiška

• Sr. Member

« Odgovor #41 poslato: 25 Oktobar, 2014, 11:15:00 »
Ja razumem da ima ljudi koji ne ulažu u vaspitanje svojih pasa pa onda misle da uvaljivanjem nekom drugom reše sve probleme jer im lakše da plate nego sami da se cimaju ( i oko dresure i oko čuvanja) i onda su s te strane ovi iz pansiona i naplašeni , ali opet nemam pojma ...
Ako želiš da se baviš i uđeš u psihologiju i ponašanje pasa čisto da bi i ti i pas bolje podneli odvajanje od vlasnika, onda smatram da za to vreme možeš naći neki zajednički jezik s njim .. Stavljanje u kalup samo govori koliko se paušalno pristupa celoj situaciji , onda smatram da takve osobe koje taj način pristupa zovu ''poslom'' / traže novac za svoje usluge ni ne treba da ga dobiju ..ali ga nažalost dobijaju i misle da rade super posao.

Inače smatram ( iako mi nismo iskustva imali jer nismo ostavljali pse - samo posmatrajući ponudu i slušajući iskustva najbližih ) da u našoj zemlji kao i za sve, nažalost postoji jako veliki broj šarenih opcija tih pansiona , ali loše primere i njihova iskustva ostavljam da sami prenesu ili ne ..
Samo primećujem da i oni ''glasni'' pansioni umeju da zabuše na jako ozbiljnim stvarima, tako da je potraga za dobrom opcijom koliko vidim jako mučna i često ti tek na svom primeru možeš osetiti neke stvari ..

Ono što sam ja recimo po netu malo-malo pa zaticala je da ne može 2 psa sm smesko2 hahaha pa ne znam ono, ostavim Midu na jednom mestu a onda tražim drugi smeštaj za Luja (fig.)  sm cepko ma daaaj

Opet , postoje i jako dobra i iskustva i opcije, i sva sreća da ih ima !

Van mreže Vuk

• Hero Member

« Odgovor #42 poslato: 25 Oktobar, 2014, 11:24:04 »
Na srecu Vuka sam do sada uredno ostavljala kod roditelja. Kakav je on pas govori sama cinjenica da ga cuvaju penzioneri koji o psima pojma nemaju u dvoristu koje nije ogradjeno, a on je haski :D Naravno necu komentarisati cinjenicu da mami dzaba govoris da mu ne daje przenice i ostalo sa stola ali ajde da bas ne zakeram  sm smesko1
Prvi put kada na zalost niko iz komsiluka, koji su mi opcija 2 za kratka cuvanja, nije mogao da uleti a bzvz mi bilo da predjem 300km zbog jednog dana , susretoh se sa takvim neprijatnim iznenadjenjem. Do tada nisam ni razmisljala o pansionima.

A to da ne mogu dva psa mi je apsolutni hit!!! hahahaha!

Van mreže BOO

• Hero Member

« Odgovor #43 poslato: 25 Oktobar, 2014, 12:46:31 »
Uglavnom je razlog sto zavijaju i sto su neposlusni i sto imaju visak energije pa maltretiraju druge pse.

qq koja diskriminacija, pa šta traže položen ispit poslušnosti, operisane glasne žice i urinokulturu  sm smesko1

Van mreže Tamaretina

• Hero Member

• Mookie App
« Odgovor #44 poslato: 25 Oktobar, 2014, 20:51:06 »
Stvarno svasta. Hoće da zarade a teraju mušterije sa vrata  :crazy:
Mi smo nekoliko puta vodili Muki u Sapa Inn u Boljevcima, svaki pas ima svoj box, jako je cisto, imaju osvetljenje i grejanje i zasebna igrališta za male i velike pse. Jako vode računa koji psi se slažu, par puta sam videla izolovane pse i u kućici sa boxevima i u dvoristu. Mada jeste podaleko od grada, a i put do tamo je malo grbav :)