Autor Tema: Dnevni boravci, hoteli i vrtici za pse  (Pročitano 13753 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Поп

• Old Member

Odg: Dnevni boravci, hoteli i vrtici za pse
« Odgovor #15 poslato: 20 Decembar, 2012, 12:59:50 »
Ovo stvarno izgleda svetski, al dzaba kad im je hrana loša  sm zelenko Ja ću noćenje bez doručka molim  :D

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #16 poslato: 20 Decembar, 2012, 13:01:50 »
ti im ponesi burag pa nek se snalaze  :rofl:

Van mreže lostmyway

• Hero Member
  • registrirana niškoristi :D

• My blog
« Odgovor #17 poslato: 20 Decembar, 2012, 15:59:22 »
Ideja je dobra, ali čisto sumnjam da bih svog psa tek tako prepustila nekome  sm zelenko sm zelenko
No one ever wins. We are mortal kings of passing things.

Van mreže Dig.iTallEVIL

• Old Member

« Odgovor #18 poslato: 20 Decembar, 2012, 22:48:47 »
Jesam li ja corke ili nisu postavili fotografije "soba"?

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #19 poslato: 20 Decembar, 2012, 22:54:11 »
mozda svi spavaju na gomili u holu  :zb:

Van mreže Dig.iTallEVIL

• Old Member

« Odgovor #20 poslato: 20 Decembar, 2012, 23:27:41 »
Nadam se da ne. Ipak, ne bih ostavljala psa negde gde ne moze biti odvojen od drugih pasa. A vidim i da jedu svi zajedno  :| valjda je to samo za fotkanje...

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #21 poslato: 21 Decembar, 2012, 10:17:27 »
nemam pojma, nasla sam ih na faceu. koliko sam shvatila, drze retrivere, pa su mozda to njihovi psi.
a za spavanje si upravu, ovaj moj ne bi oka sklopio da spava na gomili

Van mreže BlackKan

• Old Member

« Odgovor #22 poslato: 21 Decembar, 2012, 11:16:48 »
i na podu su plocice,ono jeste lakse za njih za ciscenje,ali psi ce da izginu od klizanja po njima   

Van mreže House4dogs

• Newbie
  • *

« Odgovor #23 poslato: 21 Decembar, 2012, 13:18:31 »
Dobar dan svima!!
Kao prvo, drago mi je da sam naišla na ovaj forum. Čini se jako zanimljiv.
Isto tako mi je drago da ste nas spomenuli pa vas ovom prilikom želim sve pozdraviti i napisati nekoliko riječi...
Ovo što vidite na slikama samo je jedan dio hotela, drugi je u planu za proljeće. Namijenjen je psima koji su donekle socijalizirani i dobro se slažu s drugim psima. To znači da ne primamo pse koji su agresivni, bilo prema ljudima ili djeci. Nemamo bokseve, što ne znači da ih u budućnosti nećemo moći razdvojiti, tj. koristiti više prostorija kao i takozvanih pregrada. Bokseve nemamo. Pločice su na podu radi lakšeg čišćenja, održavanja i dezinfekcije prostora, ali se na većini prostora nalazi tepison koji služi kao protuklizna zaštita. Na njoj su i ležajevi na kojima psi slobodno borave. I da, svi psi jedu istovremeno, jedan blizu drugoga. razlog toga i jest ono što sam prije navela, agresivni psi nisu dobrodošli. Što se hrane tiče, vlasnici pasa većinom donose svoju hranu, u suprotnom osigurali smo im visokokvalitetnu hranu koji ćemo prilagoditi tipu, veličini i dobi psa. Što se spavanja tiče, psi brzo uspostave ritam te im nakon duge igre, istrčavanja i večere ne preostaje ništa drugo nego se zavaliti u udobne ležajeve...:)

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #24 poslato: 21 Decembar, 2012, 13:20:36 »
dobrodosli i super da ste se javili jer detaljnijih informacija nikada dosta  :fige:

Van mreže BlackKan

• Old Member

« Odgovor #25 poslato: 21 Decembar, 2012, 15:34:41 »
dobrodosli  sm cheers ovako nesto je korisno pogotovo u sezoni godisnjih odmora,kada nismo u mogucnosti da vodimo sa sobom svoje pse

mislim da ipak moze da se desi i da pas ne bude agresivan,a opet da mu nije svejedno sto se u blizini njegove klope muvaju drugi psi,jel uvek moze da se desi da neki drugi pas nabije njusku i u njegovu ciniju,pa da izbije neki konflikt  sm djavolcic

pitam da li se to desavalo do sada i koju to visokokvalitetnu hranu koristite   sm wink

Van mreže Orijana

• Hero Member

« Odgovor #26 poslato: 21 Decembar, 2012, 21:19:17 »
Meni se izuzetno dopada mogucnost ostavljanja psa na sat, dva. Na primer u vreme kada se mi shetamo pasa nema, ili su nam parkove zauzeli teroristi agresivci koji zauzmu busiju po 5-6 sati. Sa drugarima se ne mozemo vidjati svaki dan i evo pas nam je odlepio bez drushtva. Pocheo da grize i nas misleci da smo adekvatna zamena  :wall:. Da imam ovako neshto ostavila bi psa par puta nedeljno da se izigra sa drugarima. Ali avaj nema u Beogradu  sm placko sm placko sm placko.
Nisam recipijent verbalne perforacije karaktera.
Mole se pametniji da ne popustaju, stanje je kriticno!!!

Van mreže Dig.iTallEVIL

• Old Member

« Odgovor #27 poslato: 21 Decembar, 2012, 22:29:23 »
Dobrodoshli  sm cheers

Jasno mi je da agresivni psi nisu dobrodoshli, ali kako cete ocenjivati da li ce neki pas u odredjenim uslovima reagovati agresivno ili ne?

Recimo, moja kuja nije agresivna prema drugim psima, nije preterano zainteresovana da se igra sa njima i ima visok prag tolerancije kada joj neki pas dosadjuje. Na male pse se ne obazire i njima dozvoljava gotovo sve. Dovela sam zenkicu od 5 meseci koja je zivela sa nama mesec dana, moja kuja joj je ustupila svoje mesto, svoje igrachke, dopustila joj da je kujica grize i "maltretira" ali kada je shtene pojelo svoju porciju i pokushalo da uzme njenu, jasno joj je stavila do znanja da se to ne radi, oborila je shapom i zarezala na nju. Nije je povredila, samo joj je dala do znanja da joj to nece dozvoliti. Isto je uradila i kada je shtene pokushlo da se popne na nash krevet.

E sada, da nisam imala prilike da chuvam josh jednog psa pored svoje kuje, ja ne bih znala da ona tako reaguje, kao shto to mozda nece znati neki vlasnik koji vam dovede svog psa na chuvanje. Isto tako, psi koji su se u vecini situacija poznatih vlasniku ponashali stabilno, u nepoznatom okruzenju, okruzeni nepoznatim choporom mogu ispoljiti nezeljene reakcije.

Podrzavam akciju pravljenja hotela za pse i moram priznati da mi se jako svidja kako ste uredili hol :) ali milslim da je obavezno imati mogucnost odvajanja pasa kada nisu pod vashim nadzorom da ne bi doshlo do nezeljenih situacija.

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #28 poslato: 21 Decembar, 2012, 22:38:12 »
upravu je digi. psi su razliciti i tesko da mozemo predvideti svaku reakciju.
moj pas ne bi imao problema sa hranjenjem u grupi, ali definitivno bi trazio da spava blizu nekog ljudskog bica  sm redface

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #29 poslato: 01 Januar, 2013, 12:40:18 »
evo jos jednog hotela za pse, u okolini zagreba...ovaj je totalno po jecinim standardima  :D

http://www.pansion-za-pse.com/pansion.html

Nalazimo se u blizini Domovinskog mosta, 2km od zagrebačke obilaznice u mjestu Petina. Naši kapaciteti su 30 prostranih boxova rađenih po Euro-standardima od čega svaki ima od 6m2 do 12m2. Imamo i unutrašnje boxove s mogućnošću grijanja i hlađenja s vanjskim ispustima kao i boxove bez ispusta.
Pansion ima 24 satni veterinarski nadzor vet. Ambulante Velika Gorica i registriran je pri Ministarstvu poljoprivrede kao objekat za smještaj kućnih ljubimaca pod br. HR-0001PS.
Smješteni smo u lijepom i ugodnom prirodnom okruženju na prostoru ukupne površin od 11500 m2 od čega je 3500 m2 ograđeno čvrstom ogradom visine 2m, a ostalih 8000 m2 je u namjeni za slobodno kretanje ivotinja i ograđeno je prirodnom ogradom. Prostor je noću osvijetljen reflektorima, a unutar boxova pušta se glazba što pridonosi smirenosti i opuštenosti Vašeg psa. Naša preporuka je kvaliteta koja je garancija višegodišnje iskustvo i preporuka preko 1000 zadovoljnih vlasnika pasa. Prilagođavamo se Vašim željama i potrebama ljubimaca te Vam nudimo 3 osnovna programa prilikom čuvanja vaših pasa: basic, classic i VIP. Posjedujemo grijane boxove i kupaonu za pse. Za manje pse nudimo kućni smještaj.

facebook profil
http://www.facebook.com/HotelZaPse?sk=timeline