Autor Tema: Landfleisch konzervirana hrana za pse  (Pročitano 7579 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Marijana Mijatovic

• Sr. Member

Odg: Landfleisch konzervirana hrana za pse
« Odgovor #15 poslato: 05 Jun, 2014, 23:15:31 »
Mi smo danas uzeli za mace sto sam nasla na ulici  Dr.Adler LandFleisch, jos je mala da bi jela granule i sva mekana hrana za macke ima najvise 4% mesa, i taman kad sam odustala od mekane hrane, vidim ove konzerve za pse i krenem da citam sastav i odusevim se! Uzela sam joj burag, junece srce i lososa i kada se otvori ima stvarno ceo grasak, sargarepa i pirinac  :D Ne secam se tacno cene, mislim da je oko 130 din 400 gr i 230 din 800 gr..evo sastav od ovih koje sam ja uzela

Landfeisch sa govedjim srcima i pirincem proizvedeno od svezeg mesa i povrca iz bio uzgoja!

Sastav: meso i mesne preradjevine 67% (govedja srca 20%), govedja supa 21%, pirinac 5%, bio povrce (sargarepa, grasak) 5%, mineralna hraniva, biljna ulja (omega 3 i omega 6) inulin 0,1%

Landfeisch sa skembicima i povrcem.

Sastav: 90% meso i mesni produkti (min 30% skembici), 5% pirinac, 5% povrce, mineralna hraniva, biljna ulja (omega 3 i omega 6) inulin 0,1%

Landfeisch sa piletinom i filetima lososa.

Sastav: meso i mesne preradjevine (piletina min 25%, pacetina min 30%) riba i riblje preradjevine (losos min 35%) povrce 5%, mineralna hraniva, biljna ulja (omega 3 i omega 6) inulin 0,1%

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
Odg: Landfleisch konzervirana hrana za pse
« Odgovor #16 poslato: 06 Jun, 2014, 08:20:00 »
Svaka konzerva bi mom psu uspela da pokvari stomak, tako da sam mu uzimala ovu ali sam mu davala mnogo male kolicine.

U odnosu na svakojaku djubrad sto stavljaju u te konzerve Landfleisch je cak i solidna. Schessir je naravno najbolja ali i papreno skupa.