Autor Tema: POMOC !?  (Pročitano 277 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nemanja Janojkic

• Newbie
  • *

POMOC !?
« poslato: 12 Mart, 2018, 21:15:33 »
Pozdrav , ne bi pisao da se i ja sam nisam uplasio. Naime setao sam psa kao i inace sto ga setam,
izasle su one zabe sto izlaze pre i posle kise i moj Astor (Labdrador) je stavio u posle pola minuta je ispljunuo i krenula
mu neka pena na usta inace je bele boje, to je trajalo pola minuta i nastavio je normalno da hoda. Nije se tresao nije copao
najnormalnije je hodao. Ja sam se prvo uplasio da nije besnilo al ne daje znakove besnila nije jos dobio vakcinu protiv besnila,
Posto ga cuvam u dvoristu pitam se da ga neko nije otrovao. Mozda je i pokusao da pojede zabu pa se zadavio inace hranim ga 2x dnevno
setao sam ga pre vecere tako da mu je bio prazan zeludac ?! Da li je neko imao slicnu situaciju ili mozda zna do cega je problem,
Sad sam ga stavio u boks i pratim ga da vidim dal ima nekih promena.
Inace je labrador star 7 meseci.
Vakcinisan protiv stenecaka i ostalih bolesti. Samo jos nije protiv besnila jer je jos mali. Ociscen je od parazita.

Hvala unapred.  sm pop

Van mreže Nesh

• Full Member

Odg: POMOC !?
« Odgovor #1 poslato: 12 Mart, 2018, 21:27:52 »
Ja mislim da mu se zgadilo kao sto bi se svima nama zgadilo. Realno smatram da nema mesta za paniku je se desava da psi povrate i to sa tom penom. Bar moje dugogodisnje iskustvo sa psima pokazuje da jedno povracanje ne znaci nista...

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
« Odgovor #2 poslato: 13 Mart, 2018, 08:33:13 »
Nije se njemu nista zgadilo, zabe ispustaju neku supstancu od koje je njemu verovatno bilo muka.

Dalje od zaba!

Van mreže Karim

• Hero Member

« Odgovor #3 poslato: 13 Mart, 2018, 19:51:40 »
Da, dobro kaze Berna, zaba ispusta neku sluz koja iritira zeludac pa psu krene pena na usta, neki psi cak povracaju i imaju proliv.