Autor Tema: Krvava dijareja i povracanje  (Pročitano 311 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Filipesku

• Newbie
  • *

Krvava dijareja i povracanje
« poslato: 18 Januar, 2018, 15:34:15 »
Pozdrav,stene labradora 3 meseci staro.Vakcinisao sam je pre nedelju dana,i prekjuce je pocela sa povracanjem,kupio sam joj tableticu za crevnu floru,reko mi je vet celu da dam.Ok je bila celog dana,sutra dan je pocela malaksati i povraca,ne jede nista,odveo sam je vetu infuziju su joj dali.Cele noci je imala krvavu dijareju,vet joj je opet dao infuziju.Ali mi je skroz bezzivotna,maltene ne trepce kao da se odvaja od ovog sveta,rekli su mi da je opet vodim ako joj ne bude bolje.Doduse rekli su mi da je ne izvodim napolje posle vakcinacije 10 dana,ja sam je izvodio ali nije bila u dodirima sa drugim psima,moguce je takodje video sam pre neki dan otkinuto lisce muskatli ali bas tolika reakcija ?Hranio sam je pretezno sto i ukucani jedu,davao sam takodje virsle ili je to u pitanju ti aditivi?Definitvno pre nove godine 1 stene mi je zgazeno,ovo drugo ako ugine ne znam sta da radim,odustacu od cuvanje pasa,a voleo bih jednog za pravog "saputnika".

Van mreže Filipesku

• Newbie
  • *

Odg: Krvava dijareja i povracanje
« Odgovor #1 poslato: 19 Januar, 2018, 08:42:53 »
R.I.P medo  :(

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
« Odgovor #2 poslato: 19 Januar, 2018, 11:26:56 »
Ovo mi deluje kao parvo.

Nikako nemoj dovesti novo stene ili odraslog nevakcinisanog psa u narednih godinu dana.

Jako mi je zao.

Van mreže Filipesku

• Newbie
  • *

« Odgovor #3 poslato: 19 Januar, 2018, 11:48:59 »
Jeste,sad sam procitao clanak,definitivno je to."Najčešće želi da uzima tečnost i to prvenstveno vodu, ali čim popije vodu – ispovrati je. Pas je izrazito depresivan, zavlači se na tamna, skrivena mesta, slabo ili nikako ne reaguje na pozive vlasnika".Doslovce.Trazila je da ide u kupatilo ispod kade je imala stek :( Pre nego sto je ispustila dusu zalajala je par puta,poslednji pozdrav :(

Van mreže Karim

• Hero Member

« Odgovor #4 poslato: 19 Januar, 2018, 19:36:49 »
 :cry: