Autor Tema: BARF  (Pročitano 21125 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Karim

• Hero Member

Odg: BARF
« Odgovor #60 poslato: 09 Mart, 2018, 12:49:08 »
Nije mi jos bilo vreme da cistim psa od parazita, pa sam prvi put uzela starter i gastro (zbog belog luka je preporuka da se pas prvo ocisti od parazita). Na sajtu pise da starter sadrzi vise buraga od originala, medjutim od buraga ni traga ni glasa  :blink: ima jako ugodan slatkast miris sto uz mesanje sa buragom sigurno da nije moguce

Gastro mi je odlican, uzela sam ona pakovanja od 125g pa ubacim ponekad u obrok i moram da naglasim da mi je pas znao pasti travu s vremena na vreme. Odkada sam pocela da ubacujem gastro, a to je mozda jednom u 5-6-7 dana, nisam ga jos videla da je pasao.
Uzela sam na kraju i original i iskreno nisam ocekivala da se toliko oseca na beli luk  sm smesko1
Ok je hrana da se ponekad i hermann ubaci u obroke (zalazem se za raznovrsnost), ali sam nekako ocekivala veci entuzijazam kad stigne kod nas. Da li je to zbog te cene koja mi uzasno ide na zivce kad znam koje su to sirovine koje se ubacuju unutra.. Jasno mi je da se tu naplacuje receptura odnosno sklapanje tih namirnica, ali za te pare od misicnog mesa bi sigurno moglo da bude nesto kvalitetnije.

Van mreže Charli

• Newbie
  • *

Odg: BARF
« Odgovor #61 poslato: 20 Mart, 2018, 08:49:45 »
Hvala na odgovoru, ubacicu ga ponekad u obrok. Preskup je, za male pse i moze da prodje ali kod pasa koji bi trebalo da pojedu 1kg dnevno mnogo je...