Autor Tema: Stene grize, napada ma sve  (Pročitano 539 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže MMax

• Newbie
  • *

Stene grize, napada ma sve
« poslato: 25 Oktobar, 2017, 11:12:53 »
Molim za pomoc. Meni ovo sve lici na agresivnost. Kada dohvatim stene ono me ugrize najjace sto moze pogotovo kada mu nesto ne dozvolim. Ima tri mjeseca. Ruke su mi sve izgrebane. Prije je grizao i to sam sankcionisam sa komandom ne i tresenje koze na vratu. Onda sam se prije mozda sed dana natezao sa njim za krpu i od tada grize i mene. Kada ga pokušam smiriti pocinje me napadati, skakati na ruke, i gristi. Ne znam koji muvje vrag jer ga nikada nisam tukao jedino ga odgurnem od sebe kada grize o onda pocinje predstava...

Van mreže Nemanja Janojkic

• Newbie
  • *

Odg: Stene grize, napada ma sve
« Odgovor #1 poslato: 13 Mart, 2018, 20:05:14 »
Nisi mu postao alfa, on te gleda kao copor i oce se dokaze . Pogotovu kad su mali pa im je dokazivanje sa igrom. Moj je svasta radio dok se nisam drugacije krenuo postavljam prema njemu . To sto gricka sve to je zato sto mu rastu zubi i nervozan je . A kad mu nesto ne das besan je moras da stvoris autoritet barem sam ja tamo resio probleme sa mojim psom. Sad je ko bubica, redovno ga setaj. Kupio sam takodje mom loptice za tenis i razne igracke za pse i sa tim se vuko ceo dan , a loptice sam mu bacao on ih vracam :D