Autor Tema: Uhapšen monstrum koji je lopatom ubio četiri šteneta na pijaci u Zemunu  (Pročitano 3411 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Protector

• Newbie
  • *

Odg: Uhapšen monstrum koji je lopatom ubio četiri šteneta na pijaci u Zemunu
« Odgovor #15 poslato: 24 Novembar, 2012, 23:34:40 »
Ma sve su to da ne kazem sta ,svi su oni ljudi ali nijedan od njih nije ispao covek . Ja uvek kazem sto ja nisam tu kad tako bude neka situacija imam osecaj da ga niko ne bi spasao.
Cena takvih kazna ko kazna za neki najblazi prekrsaj ,to nije prekrsaj vec ubistvo .Nemam reci

Van mreže Ana-Noa-Vasa

• Hero Member

« Odgovor #16 poslato: 27 Novembar, 2012, 21:49:07 »
PROTEST PROTIV MONSTRUOZNOG UBISTVA ŠTENACA U ZEMUNU

NEDELJA, 2. dec u 13h - plato kod hale PINKI

Zahtevamo da policija, tužilaštvo i sudstvo urade svoj posao i dodele najstrožu kaznu (naravno, i povuku odluku o odbrani sa slobode za čoveka koji je bio pod istragom za ubistvo čoveka, a evo sada i pasa).
OVO JE PROTEST KOJI SE TIČE SVIH - ne samo ljubitelja pasa, jer ovakvi ljudi se iživljavaju na kome mogu, juče čovek, danas pas.... sutra... bilo ko.... a eno ga šeta gradom i brani se sa slobode!)

Za one koji imaju facebook : https://www.facebook.com/events/170215169790492/
On je tvoj prijatelj, tvoj pratilac, tvoj branitelj, tvoj pas. Ti si za njega život, njegova ljubav, njegov vođa. Biće tvoj, biće ti predan i iskren do svog poslednjeg daha. Dužan si mu pokazati da si vredan ovakve odanosti.

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #17 poslato: 28 Novembar, 2012, 13:31:11 »
Sklonila dva preživela šteneta sa pijace, sada im traže dom
http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/355096/Spasla-dva-steneta-koja-su-izbegla-smrt-pod-lopatom

Van mreže Kaća

• Hero Member

« Odgovor #18 poslato: 28 Novembar, 2012, 13:42:51 »
Hvala Bogu da su se ta dva šteneta izvukla, nadam se da će ih neko udomiti, a sigurno hoće...
Onaj debil koji je to uradio nije bio u zatvoru ni za ubistvo čoveka???!  Sad sam tek saznala da je prvo prebio čoveka, a da je taj isti čovek kasnije preminuo. Pa strašno...
Nisu loša vremena, nego čovek.

Van mreže Kaća

• Hero Member

Nisu loša vremena, nego čovek.