Autor Tema: AGILITY  (Pročitano 40385 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže peks

• Full Member

Odg: AGILITY
« Odgovor #285 poslato: 21 Septembar, 2015, 15:50:38 »
Lepo izgleda  sm prst gore i da upisem svoje odusevljenje nazivom BEČMEN  sm zelenko :valj: sm zelenko
"Cilj u životu mi je da budem tako dobar kao što moj pas misli da jesam."
Toby Green

In - https://instagram.com/petarplackov/

Van mreže bogi999

• Newbie
  • *

« Odgovor #286 poslato: 11 Oktobar, 2015, 18:11:45 »
Pozdrav ljudi. Gledam snimke na YOU TUBE vezne za agiliti i mnogo mi se dopada. Intresuje me me na kom stranom kanalu se mogu gledati buduci sampionati sveta.

Van mreže Shiwa - b3$t!j@

• Full Member

« Odgovor #287 poslato: 12 Oktobar, 2015, 07:17:22 »
http://www.working-dog.eu/

al moras da platis inace nista...druga opcija da pratis neku reprezentaciju koja je tamo a preplatila se pa izbacuje klipove na fb...

inace upravo ti je zavrsilo svjetsko prvenstvo u Milanu gdje je ucestvovala i nasa reprezentacija...Siguran sam da ce javiti i rezultate kada presaberu utiske.

Van mreže bogi999

• Newbie
  • *

« Odgovor #288 poslato: 12 Oktobar, 2015, 14:15:58 »
Hvala puno na odgovoru. Ja sam mislio da to ima na euro sportu ili na nekim satelitskim kanalima

Van mreže bogi999

• Newbie
  • *

« Odgovor #289 poslato: 12 Oktobar, 2015, 14:18:20 »
Inace cuvam epanjel bretonku starosti 6,5 godina. Pratim na fejsu odgajivacnicu epanjel bretona iz francuske De Passemarais Stalter koja je prosle godine postala prvak sveta u radu pasa pticara. Inace sprema bretone  i za AGILITY

Van mreže Miška

• Full Member

• Škola za obuku pasa MikiSamba&Miška
« Odgovor #290 poslato: 13 Januar, 2016, 08:36:45 »
Ponosni na naše učenike, radujemo se novoj sezoni!  :nod:

! No longer available
If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat. ~Author Unknown

Van mreže Dario

• Newbie
  • *

« Odgovor #291 poslato: 13 Decembar, 2016, 19:43:37 »
Pozdrav svima,
Zovem se Dario i imam 16. god. Imam psa mesanca starog godinu dana, zenka srednjeg rasta koju bih vrlo rado vodio na agility jer obozava da trci, skace i da se igra. Zanima me da li neko zna gde u Beogradu postoji poligon za agility? Hvala unapred.

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
« Odgovor #292 poslato: 14 Decembar, 2016, 10:28:14 »

Van mreže Dario

• Newbie
  • *

« Odgovor #293 poslato: 14 Decembar, 2016, 16:07:40 »
Upoznat sam sa agility poligonom u Becmenu ali ja sam u svom pitanju naveo specificno grad Beograd jer nemam uslova da idem van grada.

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
« Odgovor #294 poslato: 14 Decembar, 2016, 19:43:47 »
Ja se izvinjavam, Becmen pripada opstini Surcin, a Surcin je beogradska opstina  sm smesko1

Ne znam da li ima jos neko blize..

Van mreže Jelena Stipcic

• Newbie
  • *

« Odgovor #295 poslato: 12 Januar, 2017, 21:15:09 »
U Beogradu postoji jos agiliti klubova - KSK Agiliti trening centar.
KSK Agiliti trening centar okuplja ljude koji žele da izgrade i neguju dinamičan i  harmoničan odnos sa svojim psima, ljude koji svoje pse doživljavaju kao članove svojih porodica i posvećeni su unapređivanju veština i znanja u oblasti kinologije i kinoloških sportova, kao i unapređivanju opšte spretnosti i obučenosti svojih pasa uz poštovanje  njihove individualne  prirode.
KSK Agiliti trening centar na terenu lociranom na Karaburmi organizuje obuku pasa i vlasnika u oblasti kinoloških sportova.
Informacije  o nama, kako radimo možete pronaci na našoj stranici: https://www.facebook.com/pg/kskagilititreningcentar/about/?section=long_desc&tab=page_info

Van mreže Митар Тошковић

• Newbie
  • *

« Odgovor #296 poslato: 17 Januar, 2017, 13:18:56 »
Pozdrav svima,
Zovem se Dario i imam 16. god. Imam psa mesanca starog godinu dana, zenka srednjeg rasta koju bih vrlo rado vodio na agility jer obozava da trci, skace i da se igra. Zanima me da li neko zna gde u Beogradu postoji poligon za agility? Hvala unapred.

Pored Bečmena i Agiliti trening centra ima još jedan klub. Zove se KSK Singidunum i nalazi se u Vodovodskoj ulici na Žarkovu.
Evo ovde ima sve o nama:
http://ksk.rs/
To bi bilo sve što se tiče agilitija u Beogradu trenutno. Znam i to da je do pre neku godinu i Maja Šparovec držala časove iz agilitija ali ne znam da li to još uvek radi a ni gde radi (nemam njen kontakt ali znam ljude koji je znaju ako zatreba ;)). U svakom slučaju, bilo koji od ova tri kluba su ti super za veoma kvalitetno vreme provedeno sa psom. Ljudi koji ih vode su dovoljno stručni da tebe i tvog psa svašta nauče pri tom vodeći računa o sigurnosti i zdravlju psa (što je najbitnije), tako da možeš da biraš!
Pozdrav ;)