Autor Tema: Značaj vode u ishrani pasa  (Pročitano 23037 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže LjubicaLj

• Full Member

Odg: Značaj vode u ishrani pasa
« Odgovor #75 poslato: 12 Jun, 2014, 12:08:05 »
Voda iz oluka ide u bure prekriveno gustom mrežicom, nešto nalik onoj za komarce na prozorima, tako da je voda u buretu poprilično čista. E sad, ako je kiša već zagađena, na to ne možemo baš mnogo da utičemo  :zb: ali na 1300m nadmorske visine, bez fabrika u okolini, ne bi trebalo da bude većeg zagađenja, a i konji su baš probirljivi što se vode tiče, da im ne odgovara primetili bismo :) Na buradima imamo česme za konje i sistem za zalivanje bašte.
The big, white, smiling dog carries in its face the spirit of Christmas the whole year through.

Van mreže Поп

• Old Member

« Odgovor #76 poslato: 12 Jun, 2014, 16:48:48 »
1300m nadmorske visine, bez fabrika u okolini, ne bi trebalo da bude većeg zagađenja, a i konji su baš probirljivi što se vode tiče, da im ne odgovara primetili bismo :)

Ljubice pa gde ti to živiš ? Ovo zvuči sjajno! Planina, konji....zavidim ti  sm prst gore

ja sam kod mene stavio na oluke zicanu mrezu,posto su i ukopani,iz tog razloga da ne bi upalo nesto krupnije i napravilo zastoj :D

a sto se tice filtera za dalje najjednostavnije i najjeftinije ako bas hoces da i njega postavljs je od sistema "kap po kap",isto provereno radi :D ,dovoljno je samo da isperes ovaj crveni filtter kad se napuni prasinom,a kisnica zna i te kako da bude prljava  sm wink

Ja to onako informativno pitam, za sada, možda se uskoro nešto promeni  :fige:

Van mreže LjubicaLj

• Full Member

« Odgovor #77 poslato: 12 Jun, 2014, 21:34:37 »
Ja živim u Beogradu, ali porodica moje muške polovine ima ranč na jugu Srbije, na granici sa Crnom Gorom. Mali raj za dušu  sm playboy
The big, white, smiling dog carries in its face the spirit of Christmas the whole year through.