Autor Tema: dog friendly  (Pročitano 19995 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže AA

• Hero Member

Odg: dog friendly
« Odgovor #16 poslato: 15 Avgust, 2012, 11:40:49 »
super, palic me zanima  :clapping:

Van mreže unaltraina

• Hero Member

« Odgovor #17 poslato: 12 Septembar, 2012, 12:56:29 »
U Pancevu
http://www.smestajpancevo.com/
U junu je cena prenocista za psa bila 5 evra a vidim da su korigovali cene od tada, ogranicen je broj soba u koje mogu i psi. Izlagaci koji su dosli na specijalku su bili prezadovoljni .

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #18 poslato: 13 Septembar, 2012, 12:25:21 »
mi sutra idemo u apartman Srna na Tari
http://www.tara-planina.com/Tara-apartman-SRNA.htm

javljam kako smo prošli. ali mislim da će biti super. vlasnik kaže da imamo i ograđeno dvorište na raspolaganju sa sve letnjikovcem. i kaže da se napravili i boks za pse koji su navikli da žive u dvorištu

Van mreže krisb

• Old Member

« Odgovor #19 poslato: 05 Decembar, 2012, 13:40:58 »

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #20 poslato: 05 Decembar, 2012, 13:42:34 »
kad bi našla nekog da nas preveze...već vidim Reu kako krišom pliva u bazenu
 :pliva:

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #21 poslato: 05 Decembar, 2012, 13:49:54 »
ja izbegavam da idem sa psom u hotele, jer nije dozvoljeno da se uvode u hotelske restorane i delove gde se sluzi hrana, normalno i u spa ili na bazen..a kad su apartmani ili privatni i mali hoteli u pitanju, lakse se dogovoris i vecina stvari je dozvoljena.
cesto su hoteli gradjeni u ulicama gde su turisticki kompleksi, i dosta je urbanizovano, pa su i mogucnosti za setnju svedene na minimum.

sto se tice letovanja sa psom, treba se raspitati ima li u mestu u koje idete plaza za pse jer ako je nema, pas ce da presedi u sobi ceo dan dok ste na plazi, pa svaki put kad ste u restoranu, pa na kraju ispadne da je bezveze i isao.
takodje, neka mesta imaju mozda plazu ali nemaju prostora za pustanje pasa u parkovima, pa ni to nije lose proveriti, cisto da ne ispadne da ste iscimali i sebe i psa.

ono sto me najvise nervira u hotelima su uglavnom svetli etisoni na podu sobe, pa moram da pazim da ne ostanu tragovi sapa jer mi je glupo da ostavljam cistacici takve uspomene

Van mreže Žiška

• Sr. Member

« Odgovor #22 poslato: 05 Decembar, 2012, 15:07:32 »
Palić  sm love sm love
Jako divni ljudi svugde.
Mi smo bili (dok sam ja dugi period boravila intezivno u Subotici) u svim vilama , doduše jesmo išli bez pasa ali gde god smo pitali bili su oduševljeni , rekli da nikakav problem ne postoji naročito jer je nekima pod prozorom Zoo  sm smesko2 .Sad ne znam kad ćemo ići opet (nadam se uskoro jer sam željna šomloi galuške) ,ali čim iskusimo prenećemo iskustva .. Znam recimo za ove što ne uključuje noćenja ali može ručak/piće uz ljubimce  : 'Paprika Čarda' na Paliću (Vikend naselje, imaju maskotu psa Ušketa -crni đavolak  sm love) , onda viđali smo psiće i u restorančetu jedriličarskog kluba (izdala me memorija za tačan naziv ali iza 'Riblje Čarde') ..U Subotici leti može u cafe Priči  sm prst gore, Bossu iii staroj pizzeriji  ..
Eh sad opet, nisam bila skoro godinu dana tako da ne mogu da potvrdim za sve da li važi i dalje ,ali ne verujem da se nešto menjalo  sm redface

Bio nam komšija sa avgan. hrtom letos u HR i oduševljen je tim plažama gde mogu psi i baš je došao pun utisaka, gledalismo i fotke ,uživancija ..

Van mreže krisb

• Old Member

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #24 poslato: 01 April, 2013, 11:36:59 »
evo jednog dog friendly apartmana u bg-u, na slaviji. jako smo zadovoljni smestajem i vlasnikom koji je primio 3 psa  :worth: :worth: :worth: a apartman ima i parking  :worth:
uslov je bio da stavimo prekrivace na garnituru ukoliko se psi penju na kauce  sm prst gore

http://www.belano.rs/sh/apartmani/slavija-lux-apartman-beograd-42m2

Van mreže Ana

• Sr. Member

• JRT
« Odgovor #25 poslato: 17 Maj, 2013, 17:46:48 »
Pozdrav svima,

mi sledece nedelje idemo ovde sa nasim ljubimcem pa evo da podelim sa vama, kasnije cu pisati i o utiscima.

http://www.drina-reka.com/splav-za-odmor.html
Ponekad, nakon razgovora sa ljudima, čovek oseti potrebu da prijateljski pomiluje psa, osmehne se majmunu, i sa puno poštovanja skine šešir pred slonom.

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #26 poslato: 17 Maj, 2013, 18:05:47 »
ovo super izgleda ali ja mislim da ujutru ne bi našla Reu
 :sweating:

Van mreže Ana

• Sr. Member

• JRT
« Odgovor #27 poslato: 17 Maj, 2013, 18:12:47 »
Mi je necemo pustiti ispred dok mi isto ne izadjemo pa makar morali sve da zatvorimo, a ko zna mozda cemo bas i morati jer se nismo raspitivali sto se tice komaraca.  :blink:
Ponekad, nakon razgovora sa ljudima, čovek oseti potrebu da prijateljski pomiluje psa, osmehne se majmunu, i sa puno poštovanja skine šešir pred slonom.

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #28 poslato: 17 Maj, 2013, 21:23:24 »
super izgleda! kupite one Raid lampione protiv komaraca, dobro rade posao, i stavite ih napolje

Van mreže Ana

• Sr. Member

• JRT
« Odgovor #29 poslato: 17 Maj, 2013, 21:41:44 »
Javicemo ako je i dobro kad odemo, nadam se da jeste. :) Hvala na savetu, uzecemo obavezno.