Autor Tema: Preporučite veterinara ili podelite loše iskustvo sa njima  (Pročitano 66761 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Cubi

• Old Member

Preporučite veterinara ili podelite loše iskustvo sa njima
« poslato: 03 Avgust, 2012, 22:07:17 »
kome verujete, imali ste dobra iskustva, a ko vas je razočarao
samo vas molim da navedete i primere kako ste kod koga prošli

Van mreže atrosanguinea

• Full Member

Odg: Peporučite veterinara ili podelite loše iskustvo sa njima
« Odgovor #1 poslato: 04 Avgust, 2012, 14:49:12 »
ja volim veterinare koji mi sve potanko i na srpskom objasne i za koje steknem utisak da vole zivotinje.
inace saradjujem sa vise veterinara, Sale iz Linea Albe (odlican dijagnosticar), Moma i Bole iz Animusa (takodje dobri dijagnosticari), Zarko Marjanov iz Zemuna (cula sam da je dobar hirurg), Stanko iz Zemuna (on mi je najblizi i skroz je ok, mada mu nisam jos vodila neke teske slucajeve :P).
veterinari za koje sam dobila preporuke, ali nismo saradjivali jos uvek: Ivan sa Bezanije, Magas, Spina (Spina je navodno najbolji hirurg kod nas), Novak
veterinari koje ne volim: Cirkovic iz Zemuna (uzasno je grub prema zivotinjama i nije nikakav dijagnosticar), Mica sa Bezanije (u ordinaciji mu vladaju raznorazne bolesti, jer ima stacionar u kom hordasi napustene zivotinje i ukoliko niko ne placa za njihovu terapiju on ih uopste ne leci vec ih pusta tako da umiru polako)
To sit with a dog on a hillside on a glorious afternoon is to be back in Eden, where doing nothing was not boring - it was peace. Milan Kundera

Van mreže atrosanguinea

• Full Member

« Odgovor #2 poslato: 16 Avgust, 2012, 22:14:57 »
je l zna neko nekog pouzdanog veterinara na Zlatiboru ili u blizoj okolini?
To sit with a dog on a hillside on a glorious afternoon is to be back in Eden, where doing nothing was not boring - it was peace. Milan Kundera

Van mreže larontije

• Hero Member

• Nemački ovčar
« Odgovor #3 poslato: 17 Avgust, 2012, 08:07:57 »
Kada je došla kod nas Lara je dobila proliv i to baš obilan. Išli smo kod Aleksandre (Varovnička 5) čini mi se. Lara je dobila neke inekcije i posle 3 joj se pojavilo neko jaje tu gde je dobila inekciju. Veterinarka je predložila operaciju, mi nismp hteli ni da čujemo. Onda sam od jedne žene dobila Novakov kontakt. Otišli kod Nikolete i ona joj dala neku mast da utrljavamo i za manje od mesec dana je ta budža nestala. Kod Novaka smo od tada, on je Lari uradio i sterizaciju bez problema. Eto to su naša iskustva!

Van mreže KENIP

• Full Member

« Odgovor #4 poslato: 19 Avgust, 2012, 19:06:34 »
Svima toplo preporucujem veterinarsku ambulantu Novak, Beograd. Imaju izuzetan odnos, kako prema zivotinjama, tako i prema vlasnicima. Sama klinika je veoma cista, sa odvojenim blokovima- ambulante, operaciona sala... I najvaznija stvar, veoma su strucni. Takodje mi se svidja sto se kod njih moze odraditi sve, i sto koriste najsavremenije protokole terapija. 

U sirokom luku zaobilazim Veterinarski fakultet, jer su prilikom vadjenja zuba psu, polomili susedni zub, kao i deo vilice, a da to nisu napomenuli.   Prilikom snimanja vilice tehnicar je bio  veoma grub prema psu, pri cemu je pas miran i veoma poslusan.

Van mreže Odi

• Newbie
  • *

« Odgovor #5 poslato: 27 Avgust, 2012, 22:55:57 »
Moja preporuka, za nekoga blizu Bačke Topole je veterinarska stanica JAKŠIĆ VET, čovek stvarno zna šta radi.

Van mreže PMP

• Hero Member

« Odgovor #6 poslato: 28 Avgust, 2012, 00:14:59 »
ROT,Slavija. Nas najdrazi veterinar,covek zbog koga se Meri raduje odlasku kod veterinara  :D
Lose iskustvo-Mica na Bezanijskoj kosi,uzas sto se tice izgleda,higijene i uslova,ne znam za strucnost,isli smo na vakcinu koju je dao neki tehnicar,bez pregleda i bilo kakvih informacija o karantinu...

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #7 poslato: 28 Avgust, 2012, 00:17:12 »
jaooo, je l to vlada rot ?

Van mreže PMP

• Hero Member

« Odgovor #8 poslato: 28 Avgust, 2012, 00:21:05 »
Nopeeee.Zoran se zove,al' svi ga zovemo Rot  sm smesko1 Mislim da je taj Vlada radio sa njim,pa je otisao negde...

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #9 poslato: 28 Avgust, 2012, 00:24:47 »
taj vlada je wiliju poklonio eserihiju  :punch:
uzimao mu je urin sa prljavim kateterom koji je visio na slavini, umesto u sterilizatoru.
ja sam kreten koji nije reagovao u trenutku kad sam to videla

Van mreže PMP

• Hero Member

« Odgovor #10 poslato: 28 Avgust, 2012, 00:28:08 »
Pa,ja ne znam za neke ozbiljnije stvari,ali ovako,sto nam je trebalo do sad,sa ROTom je bilo sve super i svi kuckari nasi idu kod njega,takoreci idemo svi porodicno  :nod:  a taj Vlada je otisao od njega dosta davno,ako je taj,ovi su u Smiljanicevoj ulici kod Slavije.

Van mreže AA

• Hero Member

Odg: Preporučite veterinara ili podelite loše iskustvo sa njima
« Odgovor #11 poslato: 28 Avgust, 2012, 00:30:30 »
ne secam se koja je ulica, ali bilo je oko slavije, wili je tad imao 6 meseci i isto smo otisli na preporuku jer se prehladio u toku veceri, posto smo sa +15 dosli na -10.
prvo se sa ulice prodje kroz kapiju, pa dvoriste, pa se onda ulazi u ambulantu.
znam da su ga zvali vlada rot...to je bilo pre 3 ipo godine

Van mreže Filth

• Hero Member

« Odgovor #12 poslato: 28 Avgust, 2012, 10:46:14 »
Ja sinoc cuo o situaciji sa jednom kujom JR terijera koja je nosila male, i na kocenju uginu 4 komada a 4 prezive, carskim rezom. Kasnije situacije krece znatno da se pogorsava kod kuje, veterinar ubacuje svakodnevnu infuziju uz jos kojesta, umire prvo stene od 4, umire drugo, trece, cetvrto...a kuja pa skoro na samrti. Veterinar prodaje pricu kako je sve ok, kako ce biti bolje sve vreme...oni zatraze drugo misljenje, odu do drugog veterinara a ono deveto stene ostalo u kuji, raspalo se, sepsa...uzas.  :lipssealed: Ne znam detalje i koliko je dugo bilo unutra, ali ocigledno dovoljno dugo da je za malo ubije. Majku jedva povratili, sterilisali kasnije i zavrsili pricu i sa stencima i sa tim veterinarom. Veterinar je mislim na Vozdovcu, a inace je Krusevljanin. Ne znam detalje o njemu ali prica je proverena i eto cega sve nema... sm redface

Van mreže KENIP

• Full Member

« Odgovor #13 poslato: 28 Avgust, 2012, 11:52:06 »
Uzas !!!  a kada smo vec kod kocenja,moram da pohvalim svog dragog muza... Rita, koju cesto ovde spominjem, je njegov studentski pas, bila je par sa Keni... I pari on nju, sve napreduje kako treba, tremin za par dana, sve ok... I u toku noci, pocne Rita da cvili, zavukla se ispod kreveta na razvlacenje i ni da mrde...Jedno, drugo, trece... ne znam koje se bese zaglavilo, ali, moj dragi nije imao kud, zavuce lepo ruku i zavrse kocenje do kraja... Na kraju balade, 11 stenaca, zdravih i pravih, pas bez trauma, koji je doziveo lepu starost od 11.5 godina... stos je bio u tome, sto se dama okotila u garsorenji od 30 kvadrata, a sutradan je trebalo da idu za selo gde joj je bio obezbedjen kompletan smestaj...I svih 11 stenaca, Rita i Keni, svi zajedno, bez okakvih problema...Inace, moj dragi je ekonomista, nema veze sa medicinom... Keni je bila pod nadzorom veterinara, i iako je imala 9 stenaca,lepih i zdravih, upalila joj  se podrepna zlezda pa je ostala bez dlake...Pravila ocigledno nema, ali nadam se da je ova moja lepa prica malo ublazila gorak ukus prethodne !!

Van mreže LekasHill

• Old Member

« Odgovor #14 poslato: 31 Avgust, 2012, 14:55:30 »
Lolu vodim kod Novaka (dve ulice od moje kuće), kod Zorana Lončara, i imam super iskustvo (mada ima ljudi u kraju koji ga izbegavaju). Proletos sam je kod njih vodio na sterilizaciju i oduševljen sam profesionalnim i ljudskim odnosom sa njihove strane.