Autor Tema: Sta trebamo znati i pripremiti kada nam dolazi stene?  (Pročitano 33472 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže AA

• Hero Member

Odg: Sta trebamo znati i pripremiti kada nam dolazi stene?
« Odgovor #120 poslato: 29 Decembar, 2013, 20:28:56 »
 :D ma videces...malo stene svakako neces ostavljati dugo samo, a kad steknete navike i krenete u setnje, bice ona mirna... videla sam na drugoj temi da je jos niste nabavili...gledaj samo da ne uzmes nikako mnogo mlado stene, ja cak ne bih preporucila da uzimas pre 2 ipo, 3 meseca. sa 3 meseca je idealno ako ga uzimas iz dobrog uzgoja, da tamo nauci osnove u leglu i poprima glavne vakcine, pa kad dodje kod tebe mozete odmah u setnju, bez da bude u karantinu

Van mreže Sparki

• Global Moderator

« Odgovor #121 poslato: 29 Decembar, 2013, 23:37:16 »
Poslednjih nekoliko postova o Bull Terijerima su prebačeni u temu Pomoć oko odabira šteneta bul terijera
Ugodan boravak na forumu!

Van mreže Marso

• Full Member

« Odgovor #122 poslato: 16 Februar, 2014, 23:49:21 »

Van mreže Стефан Чубрак

• Newbie
  • *

« Odgovor #123 poslato: 10 Avgust, 2015, 15:47:43 »
Zanima me od kog perioda stene moze da se seta? Posto sada uzimam Akitu od 7 nedelja i zanima me kada treba da pocnem da ga setam?

Van mreže Pokahontas

• Newbie
  • *

« Odgovor #124 poslato: 11 Avgust, 2015, 11:47:42 »
Po pravilu koliko znam, 15 do mesec dana posle revakcine.
Mada sam ja moju Lunu setala odmah, i posle vakcine. Ali ja sam nju nasla na ulici, pa sam racunala da joj nista nece biti, i tako i bi :)

Van mreže Стефан Чубрак

• Newbie
  • *

« Odgovor #125 poslato: 11 Avgust, 2015, 17:20:28 »
Uuu hvala. A posto je on mali i tek je stigao kod mene znate li kako je najbolje da ga naviknem na kucicu. I da li mogu odmah da pocnem sa tim? Inace Buddy je star 7 nedelja i od juce je kod mene.. Jos uvek se nije skroz oslobodio i plasi se da seta po celom dvoristu, kao i da udje u kucu...

Van mreže Pokahontas

• Newbie
  • *

« Odgovor #126 poslato: 12 Avgust, 2015, 12:47:40 »
Pa ja nemam bas iskustva sa kucicama, posto je smo mi u stanu. Tako, verujem da ce se vec javiti neko po tom pitanju da pomogne i da neki savet.
Ali ono sto je sigurno, pas je tek stigao kod vas, i treba mu vremena da se opusti i upozna vas, i prvo na ukucane da se navikne. Nemojte ga nista terati i siliti, vec ga lagano kroz igru i keksice ucite i opustajte polako...vremenom ce se skroz opustiti i istrazivati celo dvoriste :)