Autor Tema: Ishrana pasa u toku zime  (Pročitano 172 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže GermanShepherd

• Full Member

Ishrana pasa u toku zime
« poslato: 10 Januar, 2017, 14:42:22 »
Zima je stigla,sneg provejava  :D
Mnogi se psi i njihovi vlasnici raduju snegu,a mnogi ipak ne.Mnogi psima oblače mantile i čarapice.
A šta je sa ishranom,da li menjate nešto,dali dodajete nešto tipa svinjsku mast ili nešto?
Ja sam do sad davao svinjsku mast i jos uvek dajem.Ipak me zanima sta vi praktikujete tipa ti čorbasti obroci ili tako nešto?
Ja sam znao zimi sve i svašta da joj ubacim od mesa,prekrupe ponekad malo,svašta još nešto ali sad bi malo da menjam.Takođe da napomenem da zimi ne koristimo dehidrate.
I neki recept je dobrodošao sm prst gore sm zelenko

Van mreže Seabiscuit

• Global Moderator

Odg: Ishrana pasa u toku zime
« Odgovor #1 poslato: 10 Januar, 2017, 15:45:30 »
@GermanShepherd

Poštovana ili poštovani ( Ne znam tačno kako da vam se obratim obzirom da ste do juče pisali u ženskom rodu, a sada odjednom u muškom),

Ovo važi za sve članove, a za vas posebno:
Pre nego otvorite novu temu, pogledajte da li ista/slična već postoji (postoji opcija pretraga gore desno).
Nema potrebe da na pitanja odgovarate linkovima sa gugla, drugih sajtova. Ukoliko nemate šta konstruktivno napisati, jednostavno ne morate ni pisati.

Svi vaši postovi će narednih dana biti pregledani, po potrebi izmenjeni i obrisani. Isto važi i za naredne.

@ostali

Pažljivo čitajte,imajte u vidu da svi imaju pravo da pišu na forumima, vaša je odluka šta ćete smatrati ispravnim.

Mod Seabiscuit