Autor Tema: Pas mi je poludeo  (Pročitano 638 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže devojcica

• Newbie
  • *

Pas mi je poludeo
« poslato: 26 April, 2016, 21:27:04 »
Imam staford terijera oko godinu i 3-4 meseca stara (Hani) takodje imam i jednu zenku retrivera 3 godine staru (Maza). Maza se okotila prosle subote i od tad je zatvorena u boksu sa kucicima dok je Hani od tad pustena i sama u dvoristu. Nisam smela da ih pustim zajedno jer se bojim da bi Hani verovartno htela da onjusi ili pridje kucicima a da bi je Maza po instiktu prema kucicima mozda napala. Nikada pre nisu bile toliko razdvojene. Cesto su se one medju sebe igrale i grizle par puta je Maza ozbiljnije zarezala na Hani dvaput je cak i ujela ali samo kad su jele nesto pa pretpostavljam da je zbog hrane. Hani je radoznao pas i cak i u dvoristu cesto njusi i istrazuje kao da je prvi put u njemu medjutim od kad je sama u dvoristu ne pomera se sa terase po ceo dan lezi ispod stola. Danas je dosao porodicni prijatelj i ona je lajala na njega od kad je usao u dvoriste a kada je prisao terasi poludela je. Pocela je jako da rezi i laje na njega nismo znali sta da radimo. Na kraju on je usao kroz ulazna vrata a ona je i dalje kroz vrata terase rezala na njega. Cesto je preskakala ogradu ranije i jednom je napala nekog psa kog je neka zena setala. Bojim se da bi mogla da preskoci i napadne nekog pogotovo da ne napadne neko dete. Ne znam sta da radim da li da je nikada je niko nije tukao oduvek smo je svi mazili i pazili prosto je mezimica jer je mladja svi je vole a i ona voli celu porodicu. Ali ovo danas me je jako iznenadilo ne bih pomislila da ona to moze da uradi ni u ludilu. Sta da radim?