Autor Tema: Pit Bulldog family  (Pročitano 2944 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Karim

• Sr. Member

Odg: Pit Bulldog family
« Odgovor #45 poslato: 12 April, 2017, 20:08:59 »
Nije moglo ispasti bolje  sm cheers

Van mreže coyg1886

• Newbie
  • *

« Odgovor #46 poslato: 12 April, 2017, 23:27:27 »
 sm pop
Nije moglo ispasti bolje  sm cheers

Zadovoljan sam.  :dens:

Van mreže coyg1886

• Newbie
  • *

« Odgovor #47 poslato: 16 April, 2017, 21:05:48 »
Pre svega želim da pozdravim sve ljude koji prate ovu temu, i da im čestitam ovaj blagdan. Ja sam stanovnik grada koji je većinom muslimanski, ali vekovima pravoslavci i muslimani žive u miru. Uz želju da tako i ostane, živi mi bili. Srećan Uskrs svima koji slave.

Ja i Beti vas pozdravljamo iz šume, sa izvora. Daleko od gradske buke, ugljen dioskida i loših ljudi. Daleko od ljudi.

Smatram da smo se kao ljudi previše udaljili od prirode, od čistog izvora, od Boga. Što pre to shvatimo, biće nam lakše da nadoknadimo štetu koju smo sebi načinili.

Van mreže coyg1886

• Newbie
  • *

« Odgovor #48 poslato: 16 April, 2017, 21:06:23 »
Pre svega želim da pozdravim sve ljude koji prate ovu temu, i da im čestitam ovaj blagdan. Ja sam stanovnik grada koji je većinom muslimanski ( i sam sam ), ali vekovima pravoslavci i muslimani žive u miru. Uz želju da tako i ostane, živi mi bili. Srećan Uskrs svima koji slave.

Ja i Beti vas pozdravljamo iz šume, sa izvora. Daleko od gradske buke, ugljen dioskida i loših ljudi. Daleko od ljudi.

Smatram da smo se kao ljudi previše udaljili od prirode, od čistog izvora, od Boga. Što pre to shvatimo, biće nam lakše da nadoknadimo štetu koju smo sebi načinili.

Van mreže coyg1886

• Newbie
  • *

« Odgovor #49 poslato: 16 April, 2017, 21:20:08 »
Zatim, želeo bih da vam predstavim neke od meni najlepših fotografija koje sam napravio sa svojim ljubimcima u prethodne 3 godine. Ta dlakava stvorenja su jako bitna u mom životu, i s obzirom na njihov temperament, drago mi je da su kod mene a ne u pogrešnim rukama.

Pa, da počnemo redom. Od matice, majke mužjaka u mom dvorištu. Ona je moj prvi pas. Kad kažem prvi, mislim na to da sam je od svog novca kupio, od svog novca hranio, trenirao, pravio kućice, i td. 

Stabilnog je karaktera, blaga sa ljudima i decom, čak i sa psima koji nisu agresivni. Pravo je zadovoljstvo imati takvog psa. Od nedavno je poklonjena rođaku, ali je ostala u mom dvorištu sa svojim sinovima.  B E T I

Van mreže coyg1886

• Newbie
  • *

« Odgovor #50 poslato: 16 April, 2017, 21:32:35 »
Sledeći je Aron aka Stimpy jr.

Dobijen je iz legla Beti x CH Stimpy. Tata mu je jako cenjen pas u APBT svetu, kako kao as, tako i kao priplodnjak. Imao sam tu sreću da Beti uparim sa njim i dobijem kvalitetno leglo. Aron se kao mlad teško razboleo, nekako sam ga izvukao i izrastao je u kompletnog psa.

Hiperaktivan, brzog metabolizma. Teško ga je ugojiti, teško ga je i kontrolisati. Znao je tu i tamo da napravi po neki problem, ali Bože moj. Posebno je bio nestašnog duha u pubertetu, dok je u poslednje vreme nekako postao zreo, sve bolje sluša. Zadovoljan sam što imam takvog buldoga u dvorištu.

Van mreže coyg1886

• Newbie
  • *

« Odgovor #51 poslato: 16 April, 2017, 21:41:35 »
Tu je još i Džek- Jack.

Ime mu totalno ide uz karakter, pravi je džek. Jako nepoverljiv u dvorištu, na ulici je opušten. Najbolji čuvar u dvorištu, kad je on pušten kuća je bezbedna. Mali broj ljudi može da mu priđe kad je na lancu, ja i možda 2 osobe. U šetnji dopušta deci da ga diraju, ne pravi problem. Rođeni brat iz legla Aronu. Ne mogu da lažem, on mi je favorit.  :itwasntme:

Van mreže coyg1886

• Newbie
  • *

« Odgovor #52 poslato: 16 April, 2017, 21:48:24 »
Iz ovog ili onog razloga, do sad smo plac menjali 3 puta.

Plac koji je bio sređen po mom ukusu smo koristili do ove zime, od danas smo premešteni na drugi, biće i neka fotka kad posao privedem kraju. Ima tu još puno posla. Moguće da je neko protiv lanaca i svega, i ja sam, samo sam svestan kakve pse imam, i znam da mogu da oteraju u zatvor čoveka za 2 minuta. Isto tako i u grob.

Od kad čuvam pitove, upoznao sam ljude ovakve i onakve, dobrice i kriminalce, fakultetski obrazovane i neobrazovane, pametne i glupe, naivne i koristoljubive. Na prstima jedne ruke mogu da nabrojim ljude sa kojima popijem kafu. Nije sve tako crno, a i belo, ipak postoji mnogo nijansi sive.  :wonder:

Budite mi dobri i čuvajte se.

Van mreže Karim

• Sr. Member

« Odgovor #53 poslato: 18 April, 2017, 13:36:30 »
Lepe slike, lepa prica  :)  zelim vam da se skucite sto pre i da nema vise premestanja  :fige:

Van mreže coyg1886

• Newbie
  • *

« Odgovor #54 poslato: 06 Maj, 2017, 23:36:33 »
Lepe slike, lepa prica  :)  zelim vam da se skucite sto pre i da nema vise premestanja  :fige:

Hvala. Sta cu, emotivac sam.  sm redface

Kod nas je novo to sto je Beti u teranju, i najverovatnije ce biti uparena. Skoro 5 godina, vreme je za drugo leglo.

Van mreže coyg1886

• Newbie
  • *

« Odgovor #55 poslato: 04 Jun, 2017, 23:03:54 »
Beti je uparena 19og i 21og, i sva je prilika da je skotna. Stomak je poceo da menja oblik...

Van mreže Karim

• Sr. Member

« Odgovor #56 poslato: 06 Jun, 2017, 16:14:15 »
Nek' je sa srecom  :fige:

Van mreže coyg1886

• Newbie
  • *

« Odgovor #57 poslato: 31 Jul, 2017, 20:27:13 »
Jack i Aaron su 26og napunili 3 godine. Zivi mi bili jos 33, ludaci.

Btw, zenka nije ostala skotna.

Van mreže coyg1886

• Newbie
  • *

« Odgovor #58 poslato: 22 Avgust, 2017, 22:35:58 »
Fino je povremeno otići do šume, planine, reke...

Van mreže AlexSW

• Newbie
  • *

« Odgovor #59 poslato: 22 Avgust, 2017, 23:41:51 »
Preko cega su?