Autor Tema: EX-YU road trip sa psom - šta obavezno videti?  (Pročitano 638 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Tamaretina

• Hero Member

• Mookie App
EX-YU road trip sa psom - šta obavezno videti?
« poslato: 01 Februar, 2016, 13:05:34 »
Mi se nešto razmišljamo da krenemo kolima od Ljubljane do Herceg Novog. (Za povratak nisam sigurna kuda bismo išli i ruta prvenstveno zavisi od vremena koje budemo imali na raspolaganju.)

Planirali smo da krenemo u maju mesecu.
Da li možete da preporučite šta da posetimo? Neka super mesta za šetnju od par sati, brčkanje, panoramski put? Mesto mora da bude dog-friendly i da bude relativno blizu autoputa, u smislu da poseta ne zahteva zasebna dva dana. Za početak, stavila sam na spisak Plitvička jezera.

Hvala!  sm ficooo

Van mreže peks

• Full Member

Odg: EX-YU road trip sa psom - šta obavezno videti?
« Odgovor #1 poslato: 04 Februar, 2016, 18:41:28 »
Novi Sad  sm rile  od ulaska u grad do Bećarca (divlja plaža gde bude dosta pasa leti) ima 8.5km. Sa plaže gledaš na Petrovaradinsku tvrđavu, iza tebe je park za pse i fakulteti, a na 5 min hoda sam centar  sm smesko1
"Cilj u životu mi je da budem tako dobar kao što moj pas misli da jesam."
Toby Green

In - https://instagram.com/petarplackov/

Van mreže Tamaretina

• Hero Member

• Mookie App
« Odgovor #2 poslato: 06 Februar, 2016, 09:21:38 »
Idi bre, pa na Becarcu vec rasterujemo fine lolinske kere  :D Ne idemo cesto koliko bih ja volela, ali bar jednom u dva tri meseca odemo u posetu rodbini i u setnju. Ali, hvala u svakom slucaju na javljanju i preporuci  sm prst gore

Mi obicno krenemo sa suprotne strane, gde je Spomenik zrtvama racije. Super je kej. Ima dosta finih pasa i ljudi. Onaj deo za pse kod fakulteta je fantastican.
Skoro smo otkrili i park, ne znam kako se zove, pored bolnice je, mozda Gradski park? Nije Dunavski, nije ona lepa pseca livada blizu Dunavskog parka, nego neki lep sredjen park malo dalje od centra.

Van mreže peks

• Full Member

« Odgovor #3 poslato: 06 Februar, 2016, 17:40:41 »
To je futoski park, odlican je ali tamo nema livada za pse moš imati problem sa komunalcima ako ti banu. Sledeći put kad dođete u Ns, javite se da napravimo mini forumaško druženje Pako i gazda su mobilni non stop  sm smesko1 sm zelenko
"Cilj u životu mi je da budem tako dobar kao što moj pas misli da jesam."
Toby Green

In - https://instagram.com/petarplackov/

Van mreže Tamaretina

• Hero Member

• Mookie App
« Odgovor #4 poslato: 08 Februar, 2016, 19:31:33 »
Hvala na pozivu! Kad se budemo lepo organizovali, javljam se.