Autor Tema: Malci na poklon!  (Pročitano 603 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Filth

• Hero Member

Malci na poklon!
« poslato: 26 Oktobar, 2015, 22:20:52 »
Tri mališana starosti oko 2 meseca (po mojoj proceni) traže dom! Preslatki, predobri, do pre 2 dana pregladni. Pronađeni na groblju, bez keruše, bez ikoga da vodi računa o njima. Standardno prljavi, gladni, ali veseli, društveni i neverovatno umiljati.

Nalaze se kod mene do četvrtka kada je moguć transport do Beograda ako je neko zainteresovan da uzme štene. Poprilično je HITNO potreban neophodan dom za svakog od ovo troje, pa bi nam stvarno značilo ako bi raširili reč. Kome nešto znači, vičite mešanci nemačkog ptičara  sm lol1

Jagodina i okolina Jagodine može preuzimanje odmah, Beograd može u četvrtak (ja ću ih dovesti). Bilo bi dobro ako bi barem nekome nešli dom do četvrtka sa obzirom da ih ja nemam gde u Beogradu, a ne mogu da ih ostavim ni ovde. Meni je slava sutra i prekosutra tako da sam u dodatnom haosu. Što se njih tiče zbrinuti su, ali ako bi se neko priključio u (internet ili kakvoj god) potrazi za novim vlasnicima ovim mališanima, to bi njima prvenstveno puno značilo.  sm wink

Dve ženkice i jedan mužjak. Izrasli su im prvi zubići skroz, za sada su očišćeni od glista i lepo nahranjeni(juče i danas).

Evo slika, koristiću imena kako ih ja zovem, ali prvenstveno radi lakšeg sporazumevanja.  sm wink

TOMA   :D

LARA  sm smesko2

MARA  sm redface

Pronadjimo im dom !!!  sm cheers

Van mreže Filth

• Hero Member

Odg: Malci na poklon!
« Odgovor #1 poslato: 26 Oktobar, 2015, 22:24:44 »
Evo i nekih zajedničkih fotografija. Jako su privrženi jedno drugom, stalno su zajedno.  sm wink

Preslatki su!  sm redface :D

Van mreže Filth

• Hero Member

« Odgovor #2 poslato: 26 Oktobar, 2015, 22:26:36 »
Ako neko ima predlog gde bi ih još mogli postaviti neka napiše  sm wink Ja sam počeo od ovog našeg matičnog foruma  :D

Van mreže Filth

• Hero Member

« Odgovor #3 poslato: 27 Oktobar, 2015, 08:04:46 »
Kontakt telefon za sve informacije - 066 9192543 , Nikola

* ako može moderacija i u prvi post da ubaci ovu rečenicu iznad.