Autor Tema: Sar pej trazi dom!  (Pročitano 773 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Šunja

• Full Member

Sar pej trazi dom!
« poslato: 16 Septembar, 2015, 19:03:09 »
Dobih vlasnika koji rece da ce se javiti i nema ga satima, tako da se pas udomljava...
Sar pei se juce ujutru pojavio blizu moje zgrade. Ima cip, mobilni je nedostupan. Adresa vlasnika je u Zemunu, ulica Laze Jovanovica Porcije. Jedna divna devojka je sinoc otisla na tu adresu, ali nikog nije bilo kod kuce. Ostavila im je poruku s mojim brojem, ali do sad se niko nije javio. Jedan komsija joj je rekao da su psa drzali na terasi i da ga nisu izvodili. Danas mi se javila druga devojka koja zivi u toj ulici, takodje je rekla da psa u zivotu nije videla iako svoje izvodi vise puta dnevno. Tako da sve to ukazuje da vlasnici i nisu pretrano odgovorni da ne upotrebim neku drugu rec.
PAS SE UDOMLJAVA!
Ono sto mogu da kazem o njemu je da je vrlo druzeljubiv prema drugim psima, na povocu ide prilicno lepo, u pocetku se malo sklanja kad pruzite ruku, ali posle je ok. Malo mu krmeljaju oci, ali nista dramaticno. Ima par sitnih oziljaka po kozi, u svakom sl potencijalni buduci vlasnik bi trebalo da se informise o potrebama ove rase jer su osetljivi. Star je 2 god.
Kastracija je obavezna.
Dom mu je potreban sto pre, plasi se kola, juce ga je ujeo pas kroz ogradu (njusili su se), posle ga je napala labradorka, a on nije ni pokusao da se brani.
064 285 1938
My goal in life is to be as good a person as my dog already thinks I am