Autor Tema: Mnogo malo jedemo i pijemo...  (Pročitano 871 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže buddymaltese

• Newbie
  • *

Mnogo malo jedemo i pijemo...
« poslato: 06 Jun, 2015, 21:33:22 »
Dragi drugari, prvi put sam na ovom forumu pa mi ne zamerite ako nesto radim kako ne treba :zid2:

Naime, danas je u nas dom stiglo stene maltezera, nas novi drugar Badi :sojka:
Imamo malih problema pa bih volela, ako neko moze da nam pomogne. . .
Badi je jako mirno stene, gotovo da ga ne zanima nista osim da se mazi i ceska, i da spava. Barem je do sada takav.
Ne seta mnogo, ne trckara gotovo uopste, ne gricka, samo kunta hahahaha.
E sad, malo je povracao u kolima dok smo dosli kuci, i tokom dana je jeo i pio toliko malo da me brine. Onoliko koliko bi trebalo da pojede za jedan obrok, jeo je citav dan i na kraju nije ni to pojeo. Pridjemo zajedno hrani, pojede malo i stane. Ponudim jos malo, nece. Vodu je poslednji put pio pre oko 10 sati. :sweating: Doduse, jeste pio mleko, jer su mu davali mleko u prethodnom domu, pa smo mu i mi dali. Ali opet, kazem, nije to nikakva znacajna kolicina.
Stvarno ne znam znaci li to neki problem, ili je stvar samo u tome sto je mali i nenaviknut na novi dom..
  :sweating:

Van mreže BOO

• Hero Member

Odg: Mnogo malo jedemo i pijemo...
« Odgovor #1 poslato: 09 Jun, 2015, 21:44:38 »
nadam se da je sve ok do sada.

ukoliko je stolica i mokraća normalna, nema temperaturi i pas ne kunja, trebalo bi da je samo reakcija na promenu sredine. i vrućina.

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
Odg: Mnogo malo jedemo i pijemo...
« Odgovor #2 poslato: 10 Jun, 2015, 10:09:22 »
Ja bih na vasem mestu stene odvela na evaluaciju kod veterinara... Stene koje ne trci uopste i samo kunja mi zvuci da je bolesno.