Autor Tema: Zablude u vezi ishrane sirovim mesom  (Pročitano 21871 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže BlackKan

• Old Member

Odg: Zablude u vezi ishrane sirovim mesom
« Odgovor #45 poslato: 25 Mart, 2014, 18:41:42 »
a i ako malo "zamirise",nece nista da mu fali,vole oni vise tako  :D,jedino je nezgodno zbog frizidera   sm smesko1

Van mreže malimarko

• Newbie
  • *

« Odgovor #46 poslato: 17 Avgust, 2014, 21:56:09 »
Moj ne jede ni granule, samo kuvano meso hoce. Sirovo sam pokusala i nista.
pooz ostavi ga dva dana da nista ne jede ako imas srca naravno i onda mu probaj dati sirovo meso  sm wink

Van mreže Vladislav Križ

• Newbie
  • *

« Odgovor #47 poslato: 29 Januar, 2018, 19:23:51 »
Izdvojio sam bas dosta vremena i procitao sam sve sto se pisali o ishrani pasa...Ja mog Baz-a (AST) hranim sa zivim mesom vec 4-5godina doduse kupujem mu onu mlevenu piletinu (ko zna sta tu ima ali se razvaljuje kad je vidi) i imam blizu neku mesaru koji mi tako s vremena na vreme jave kad im je nesto pred istekpa treba da povuku iz prodaje za nasu upotrebu pa tu ja uletim i napunim zalihe,ne secam se kad sam zadnji put kupio granule i do sada me jos nije rastrgao niti bilo koga ali ako dodje do toga ja cu vas obavestiti :D ...No doduse mene sada intresuje posto je davno bilo kad je Baz  bio mali od kada moze da se uvede zivo meso stencima i koja je ta neka starter kolicina posto je Baz bio vredan i dobio sina koji ima sada 7 nedelja i jos mu nisam davao meso za sada je jos uvek na pirincu,krompiru,sargarepi i isprzim mu svinjsku i pilecu dzigericu(iz onih zaliha :D ) pa ako neko zna pa mi odgovori hvala!

Van mreže Vladislav Križ

• Newbie
  • *

« Odgovor #48 poslato: 29 Januar, 2018, 19:25:23 »
E da spomenem i ovo lutajuci po netu naidjem na ovaj clanak:
https://www.b92.net/ljubimac/psi.php?yyyy=2013&mm=03&nav_id=691577
Gde mozete da primetite da je sve kontradiktorno nasoj temi ovde :D :D :D

Van mreže Karim

• Hero Member

« Odgovor #49 poslato: 30 Januar, 2018, 12:50:20 »
Sirovo meso stenci mogu poceti da jedu cim predju na cvrstu hranu pored mleka. Naravno neka bude za pocetak mleveno (juneci but ili pilece belo) i nemoj davati to meso pred istek roka nego lepo kupi sveze meso. Suvise su to male kolicine da bi bilo skupo. Sto se tice kolicine, uvodi postepeno, prvo jako malo mesa sa recimo pirincem, pa povecavaj udeo mesa. Nemam pojma koja bi to pocetna kolicina bila, odokativo bih odredila.