Autor Tema: Ishrana Steneta Pomoc  (Pročitano 1626 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Zoran Gakovic

• Newbie
  • *

Ishrana Steneta Pomoc
« poslato: 07 Jun, 2014, 11:12:25 »

Mozeli neko da me posavetuje.Nabavio sam stene od druga 1 i pol mjesec...ali ja mala rasa neki mjesanac....E sada dali se smije davati kupovno kravlje mleko?Neki kazu malen je,neki krepa ce ako das..A neki opet kazu da dam..Koliko i dali smem.Kupovao sam hranu ali ne moze je bas jesti posto mu zibu tek izlaze ma kakva to hrana bila od kupovne.I dali smijem da dajem zaprzenu hranu

Van mreže Cubi

• Old Member

Odg: Ishrana Steneta Pomoc
« Odgovor #1 poslato: 07 Jun, 2014, 12:54:41 »
zaprženu hranu nikako
međutim, mene sad brine to što kažeš da mu zubi tek izlaze
da li si siguran koliko je štene staro?
daj ti psu mleveno meso pomešano sa malo povrća, neka bude sve onako kašasto. i sipaj pre u to malo jogurta nego mleka. štenci za razliku od odraslih pasa podnose mleko, ali bolje da ništa ne rizikuješ

Van mreže orejaslargas

• Full Member

• Basset Hound kennel
« Odgovor #2 poslato: 07 Jun, 2014, 17:42:39 »
Ja se u potpunosti slazem sa Cubi. Stene sigurno nije toliko staro ako nema zube. Mleko mozes da das, ali mislim da ti je bolje da uzmes mleko u prahu koje je namenjeno bas za stence. Treba ti i flasica ako ne zna da pije. Bolje ti proveri koliko je stene staro.

Cak i da ima mesec i po dana, sto ne verujem, ocigledno je stene potpuno zanemareno i mora dobiti zamensko mleko.

Ja sam othranila stene na flasicu, kravlje mleko je bilo u pitanju i na vreme su mu izasli zubi. Zato mi nije jasno sta se ovde desava.

Van mreže vlada hunter

• Newbie
  • *

« Odgovor #3 poslato: 03 Septembar, 2014, 10:50:30 »
EDIT
Pročitajte: Pravila foruma, USLOVI ZA POSTAVLJANJE OGLASA

Mod Seabiscuit