Autor Tema: Kome Ne Davati Zivotinje Na Udomljavanje!!!  (Pročitano 4275 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Поп

• Old Member

Kome Ne Davati Zivotinje Na Udomljavanje!!!
« poslato: 28 April, 2012, 21:46:54 »
Stranica namenjena kao pomoc svima koji imaju zivotinjice za udomljavanje ili pomazu u tome. Postoje veoma losa iskustva sa pojedinim ljudima i osobama koje nisu pravi i odgovorni ljubitelji zivotinja, a udomljavaju ih iz ko zna kojih razloga

http://www.facebook.com/pages/Kome-Ne-Davati-Zivotinje-Na-Udomljavanje/167973013240576

Van mreže Jelena33

• Jr. Member
  • **

Odg: Kome Ne Davati Zivotinje Na Udomljavanje!!!
« Odgovor #1 poslato: 10 Maj, 2012, 14:40:09 »
Jao, pa kakvi su to ljudi koji uzmu i muce zivotinju, ili uzmu i prodaju ili sta vec rade sa njima  sm ljutko
Liza u <3

Van mreže atrosanguinea

• Full Member

« Odgovor #2 poslato: 16 Maj, 2012, 16:29:49 »
posto se sa novim izgledom fejsbuka ne vide postovi na stranicama, ja cu dodati pored tamosnjeg posta i ovde.
Tamara Kaljevic iz Borce zeli da usvoji mace, ali ne zeli da ga kastrira kad za to dodje vreme i da potpise ugovor o usvajanju. usput, nije me cak ni udostojila informacije da je odustala od usvajanja.
To sit with a dog on a hillside on a glorious afternoon is to be back in Eden, where doing nothing was not boring - it was peace. Milan Kundera

Van mreže atrosanguinea

• Full Member

« Odgovor #3 poslato: 30 Jul, 2012, 10:30:57 »
Tanja Gabric Muhari i cerka Ksenija iz Novog Sada, vise puta zvale za psa i odustale kad god bih ja nasla prevoz. Muz se ne slaze sa drzanjem zivotinje. Navodno su vec jednom usvojile bolesnog psa, lecile ga, pa ga vratile staraocu jer vise nisu imali para i bilo im je tesko da gledaju. Sve u svemu mutna prica
To sit with a dog on a hillside on a glorious afternoon is to be back in Eden, where doing nothing was not boring - it was peace. Milan Kundera

Van mreže Поп

• Old Member

« Odgovor #4 poslato: 30 Jul, 2012, 13:17:29 »
Ti što vrate pse su još i dobri, šta reći za one kod kojih psi nestaju! Navodno se udave granulom ili nešto slično.... Više čovek ne može ni da se obraduje kada se neko javi da udomi psa.

Van mreže Buddy77

• Sr. Member
  • TRAJAN BAN

« Odgovor #5 poslato: 01 Decembar, 2013, 18:52:49 »
Postoji grupa> grupice ljudi iz evrope, koji cak i otkupljuju mesance i napustene pse... Bitno im je samo da su vakcinisani, da bi mogli da ih prevezu preko granice. Oni te pse posle u evropi prodaju za dobru cifru..., institutima koji vrse eksperimente na tim jadnim psicima sm kuhaca
Mislim da se pisalo po novinama, pre tako godinu dana..., ali kao i za sve nikom nista... :mad:
Ono sto pisemo ovde moze da pomogne nekom ili spasi neki zivot <3

Van mreže MilanBL

• Sr. Member

Van mreže Buddy77

• Sr. Member
  • TRAJAN BAN

« Odgovor #7 poslato: 02 Decembar, 2013, 16:07:39 »
Mislim da je skroz dobro objavljivati takve podatke  sm prst gore.. Pa da se zna..., bar za ove krupne prevarante i zlotvore  sm ljutko
Ono sto pisemo ovde moze da pomogne nekom ili spasi neki zivot <3

Van mreže tamara

• Newbie
  • *
  • pas je ogledalo svog vlasnika

• ŠŠišanje pasa
« Odgovor #8 poslato: 11 Januar, 2014, 19:45:36 »
RIKIJA JE IZMALTRETIRALA BOLESNICA KOJA JE POKUSALA DA GA UDOMI. ON JE BIO SAMO JOS JEDNA ZRTVA U MORU DRUGIH KOJI SU SE ISTO TAKO OPEKLI. RADI SE O DOTICNOJ GOSPODJI VESNI ICITOVIC KOJA UDOMLJAVA PSE A POSLE PAR DANA IH ILI VRACA ILI IZBACUJE NA ULICU. NJOJ NIKAKO NE DAJTE ZIVOTINJE NA UDOMLJAVANJE ONA JE TEZAK PSIHOPATA!!!
Rad iskljucivo na temeljima ljubavi prema psima i razumevanje od pocetka do kraja

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #9 poslato: 11 Januar, 2014, 19:55:45 »
o toj vesni sam dosta toga videla na FB
 :lipssealed:

Van mreže Ana-Noa-Vasa

• Hero Member

« Odgovor #10 poslato: 11 Januar, 2014, 20:15:24 »
Sa Vesnom sam se i ja "opekla".  :gl:
Pri tom sam bila kod nje u stanu, upoznala joj decu i muža, provela neko vreme sa njom i delovala mi je ok.
Potpisale smo ugovor, sve super.... Posle 2 dana zove da uzmem psa nazad ili će na ulicu da ga pusti  sm ljutko
On je tvoj prijatelj, tvoj pratilac, tvoj branitelj, tvoj pas. Ti si za njega život, njegova ljubav, njegov vođa. Biće tvoj, biće ti predan i iskren do svog poslednjeg daha. Dužan si mu pokazati da si vredan ovakve odanosti.

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #11 poslato: 11 Januar, 2014, 20:16:56 »
ako sam ja dobro shvatila ona je tako uzela pa pustila na ulicu mnogoooo pasa

Van mreže Ana-Noa-Vasa

• Hero Member

« Odgovor #12 poslato: 12 Januar, 2014, 00:20:57 »
Upravo tako.... Ona se time bavi već par godina. Jedno vreme se primirila, ali evo je sad opet.
Valjda da se dečica izigraju.

Kada se meni lično desilo to sa Vesnom, preispitivala sam svoj razum zbog toga što se meni sve činilo ok.
Deca su bila super, oduševila se psom. Igrali se sa njim, mazili. Išli smo zajedno da ga prošetamo. Ona mi ispričala sve o njihovom prethodnom psu (tada nisam znala da ih je bilo mnogo), kako žive, gde radi ona, njen muž... Ma celu svoju priču mi je ispričala, sem dela da je taj "moj" pas ko zna koji po redu kojeg usvaja  :lipssealed:

Valjda zna da joj sa ugovorom ne mogu apsolutno ništa. Uigrana je ta cela porodica do savršenstva  sm kuhaca

On je tvoj prijatelj, tvoj pratilac, tvoj branitelj, tvoj pas. Ti si za njega život, njegova ljubav, njegov vođa. Biće tvoj, biće ti predan i iskren do svog poslednjeg daha. Dužan si mu pokazati da si vredan ovakve odanosti.

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #13 poslato: 12 Januar, 2014, 12:11:56 »
meni uopšte nije jasno šta je njima u glavama i kakav poriv imaju
ajde da je ona luda, nego je i muž sa njom u celoj priči
 :blink:

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #14 poslato: 26 Mart, 2014, 15:07:45 »
prenosim sa FB:

PAŽNJA!!! ZA DRUGARE KOJI UDOMLJAVAJU PSE ILI NA BILO KOJI NAČIN UČESTVUJU U TOME! Dejan Đukić, iz Novog Sada, ulica Laze Kostića, profil https://www.facebook.com/dejadjukic11?fref=ts Udomljava pse, kojima se posle toga gubi trag! Samo u poslednjih mesec dana udomio dva psa, a imamo informaciju i o ranijim slučajevima! Jedno kuče je još uvek kod njega, ali nema nameru da ga vrati, kao ni da ga vakciniše ili čipuje ! Za prethodnog psa neće da kaže gde je završio (menja priču bar tri puta), kao ni za onog pre toga. Za sada se zna za ova tri slučaja. Ne znamo da li ih izbacuje ponovo na ulicu, daje za borbe (ili kao pse na kojima se vežbaju borbeni psi), ili nešto treće....na žalost, psihopata danas ima i previše. Pokušano na lep način s njim, pokušano i sa policijom, ali ne otvara vrata nikome (pa ni policiji), ali je silan na rečima u prepisci. Preti, psuje, koristi rečnik mentalno obolele osobe. Molim vas podelite ovo, ukoliko vam nije mrsko, kako bi znali gde NE UDOMLJAVATI napuštene pse !!!