Autor Tema: Snimljen trovac!!  (Pročitano 2259 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Kaća

• Hero Member

Snimljen trovac!!
« poslato: 21 Januar, 2014, 13:37:18 »
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/436180/Monstrum-uhvacen-na-delu-Kamera-snimila-trovaca-pasa-iz-Surcina

Video je strasan.. tuga...  :sweating: :lipssealed: Placem... kad sam videla kako je pas pao i poceo da se koprca... Ne smem ni da pomislim sta bi bilo da sam ja na mestu vlasnika nesrecnog psa...  :mad: Jadan pas, kako se radovao, a kretencina je samo otisla! 
Nisu loša vremena, nego čovek.

Van mreže Kaća

• Hero Member

Odg: Snimljen trovac!!
« Odgovor #1 poslato: 21 Januar, 2014, 13:43:53 »
Jedan od komentara

Citat
Sutra u 11 h ulica Pregrevica kod katolichkog groblja Surcin svi koji su voljni da stanu na put monstrumu trovachu neka dodju i povedu svoje ljubimce ! docice i novine blic .. sirite dalje !

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
« Odgovor #2 poslato: 21 Januar, 2014, 14:26:44 »
Jao, daj boze da urade nesto, ovaj snimak je uzasan.  :(

Van mreže Kaća

• Hero Member

« Odgovor #3 poslato: 21 Januar, 2014, 14:27:27 »

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
« Odgovor #4 poslato: 21 Januar, 2014, 14:29:02 »
Odlicno...  :batinas:

Van mreže Kaća

• Hero Member

« Odgovor #5 poslato: 21 Januar, 2014, 14:29:45 »
Sad kad je objavljeno ime, mislim da ce ga neko naci pre policije...

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
« Odgovor #6 poslato: 21 Januar, 2014, 14:31:25 »
Iskreno se nadam!!! To bi bila jedina prava kazna.  :laseer:

Van mreže Orijana

• Hero Member

« Odgovor #7 poslato: 21 Januar, 2014, 22:48:47 »
S obzirom da ne uchestvujem u opshtem sherovanju podataka dotichne osobe na raznim drushtvenim mrezama iz cistog opreza i pesimizma imam par pitanja za koje se nadam da nece biti shvacena pogreshno.

Video snimak je muljav, fotografija izvuchena iz istog josh gore. Jedina nazovi potvrda identiteta te osobe je krivichna prijava koju je podnelo udruzenje za zashtitu zivotinja kao pravno lice. Dakle nije podneta od strane zakonodavnog organa poput policije. U toj prijavi se navodi da prilozeni dokazi su: video snimak (muljav), izjava vlasnika (koji ako sam dobro razumela nije video ceo dogadjaj) i sredstva prikupljena tokom ispitivanja mesta (koje se nije ni dogodilo i u toku je proces tuzbe za MUP u Surchinu jer nije ni reagovao).
http://ljubimci.telegraf.rs/pet-hronika/9271-krivicna-prijava-protiv-monstruma-kamera-snimila-trovaca-pasa-iz-surcina

Na osnovu chega je potvrdjen identitet osobe na fotografiji?
Ja sve shto vidim su podaci o mestu stanovanja, ime i prezime i broj telefona prekopirani iz krivichne prijave za koju tuzilashtvo tek treba da odluchi da li da se krivichno goni ili ne. I da li je uopshte i validna ili ne i da li je zaista to ta osoba (a ne recimo njegov brat kuca pored). Shta ako se ispostavi da su pogreshili i da se chovek stavio na javni linch?
I zar ovo ne znachi da ja mogu isto tako napravim muljavi video, sastavim krivichnu prijavu, ne dam nikome uvid u te dokaze i gomila ljudi ce to da sheruje bez proverenih podataka? Mislim, ono chisto ako me neko iznervira da imam varijantu, jes da cu posle malo da budem gonjena za svashta neshto ali ovom ko me iznervirao ce se naci bar jedan da slomi noge.

Naravno nadam se da greshim...
Nisam recipijent verbalne perforacije karaktera.
Mole se pametniji da ne popustaju, stanje je kriticno!!!

Van mreže MilanBL

• Sr. Member

« Odgovor #8 poslato: 22 Januar, 2014, 07:43:35 »
S obzirom da ne uchestvujem u opshtem sherovanju podataka dotichne osobe na raznim drushtvenim mrezama iz cistog opreza i pesimizma imam par pitanja za koje se nadam da nece biti shvacena pogreshno.

Video snimak je muljav, fotografija izvuchena iz istog josh gore. Jedina nazovi potvrda identiteta te osobe je krivichna prijava koju je podnelo udruzenje za zashtitu zivotinja kao pravno lice. Dakle nije podneta od strane zakonodavnog organa poput policije. U toj prijavi se navodi da prilozeni dokazi su: video snimak (muljav), izjava vlasnika (koji ako sam dobro razumela nije video ceo dogadjaj) i sredstva prikupljena tokom ispitivanja mesta (koje se nije ni dogodilo i u toku je proces tuzbe za MUP u Surchinu jer nije ni reagovao).
http://ljubimci.telegraf.rs/pet-hronika/9271-krivicna-prijava-protiv-monstruma-kamera-snimila-trovaca-pasa-iz-surcina

Na osnovu chega je potvrdjen identitet osobe na fotografiji?
Ja sve shto vidim su podaci o mestu stanovanja, ime i prezime i broj telefona prekopirani iz krivichne prijave za koju tuzilashtvo tek treba da odluchi da li da se krivichno goni ili ne. I da li je uopshte i validna ili ne i da li je zaista to ta osoba (a ne recimo njegov brat kuca pored). Shta ako se ispostavi da su pogreshili i da se chovek stavio na javni linch?
I zar ovo ne znachi da ja mogu isto tako napravim muljavi video, sastavim krivichnu prijavu, ne dam nikome uvid u te dokaze i gomila ljudi ce to da sheruje bez proverenih podataka? Mislim, ono chisto ako me neko iznervira da imam varijantu, jes da cu posle malo da budem gonjena za svashta neshto ali ovom ko me iznervirao ce se naci bar jedan da slomi noge.

Naravno nadam se da greshim...

Sto se tice utvrdjivanja indentiteta, sigurno bi ja, a i vecina drugih ljudi, prepoznao svoga komsiju ili nekoga iz kraja koga vidjas skoro svaki dan i na ovako muljavom snimku.

E sad druga stvar je ovo sto su ljudi zeljni toga da oni budu sudije, pa da se neko proglasi krivim nego sto je i sudjenje poceto. To je nas kretenizam, da cim se podigne optuznica, na sva zvona se objavi to i ta se osoba automatski osudjuje. Kasnije tu osobu ne mogu oprati ni Dunav ni Sava, pa i da je nevina.

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #9 poslato: 22 Januar, 2014, 08:18:54 »
i sam zakon kaže da je zabranjeno objavljivati nečije puno ime do izricanja pravosnažne presude. međutim, s obzirom na to da su suđenja kod nas spora, a i da se zakon ne poštuje uvek (posebno kada je u pitanju maltretiranje i ubijanje pasa) ja potpuno razumem ljude koji su ovo objavili. i podržavam ih. naravno, ukoliko je osoba koja je prva objavila ime potpuno sigurna da je to ta osoba

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
« Odgovor #10 poslato: 22 Januar, 2014, 08:51:05 »
Slazem se sa Milanom, Surcin nije bas toliko veliko selo  :itwasntme:

Van mreže MarkoAja

• Newbie
  • *

« Odgovor #11 poslato: 29 Maj, 2014, 19:10:16 »
Je l zna neko sta se desilo sa ovim.. ne znam sta je? Pisao sam blicu, b92 i mondu da napisu neki clanak o tome.. Samo su mi iz blica odgovorili kao hvala na interesovanju bice do kraja nedelje.. Od tad su prosla sigurno dva meseca..