Autor Tema: BESNA SAM I SOKIRANA  (Pročitano 7821 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Buddy77

• Sr. Member
  • TRAJAN BAN

Odg: BESNA SAM I SOKIRANA
« Odgovor #15 poslato: 15 Novembar, 2013, 00:33:31 »
Mozes da probas sa forom : sta ce ti ovaj stari i bolesni... daj ga meni a ja ti dam stene.... i onda stalno cekas stence a ispadne lazna trudnoca :tapsh:
Ono sto pisemo ovde moze da pomogne nekom ili spasi neki zivot <3

Van mreže girlsetsfire

• Sr. Member

• tumblr
« Odgovor #16 poslato: 15 Novembar, 2013, 08:20:52 »
ja sam inace bliska sa nasim uduzenjem za zastitu zivotinja, mi nemam azil, samo se cimamo da sve te pse nekako udomimo, glavna osoba iz udruzenja Mileva mi je dala instrukcije i kome da se obratim da pas ne zavrsi tamo gde ne bi trebao.
Komsiju ocigledno boli ona stvar za psa, mislim, pas ima i sugu i neke cireve, mozda i tumore, ne znam sta mu je to sve na telu, ali nije zasluzio da zivi u takvoj mizeriji :(
evidentno je da veterinar nije bio u blizini tog psa jako dugo i sa tim zahtevom ja saljem i komulance i veterinare i jos neku inspekciju, nisam sigurna kako se zovu, jbg puna mi je glava svega. toliko mi ga je zao, pa i da mu nije ostalo m\puno od zivota, omogucila bih mu toplinu doma i ljubav i obroke.
pas je ocigledno sluzio policiji, vidi se da je dresiran i jako disciplinovan, cak na pocetku nije hteo da jede iz moje ruke, dok se doslovno nisam savila preko te ogradice da mu dam da jede
zvonim ja tamo vec mesecima, hocu da mi daju psa, ali niko mi ne otvara vrata...

sajem danas to.. popunila sam formular pa cu da budem u kontaktu sa tom osobom koja mi je dala potrebne instrukcije, a za ostali info hvala svima, kontaktiracu sve zive i mrtve jer mi je stvarno jako zao tog psa i vidim koliko pati. :(

placem dok ovo pisem

Van mreže natasa74

• Newbie
  • *

« Odgovor #17 poslato: 15 Novembar, 2013, 14:56:25 »
Sramota! Strasno! Zao mi je tog psa,ne razumem od kada je u takvomm stanju i da li su ranije brinuli za njega ,hranili,pojili,setali ga? Od kada je tako zanemaren? Javi,molim te ako uspes da ga izvuces odatle iz tog uzasa i od tih ne ljudi,ako uspes nekako da ga odvedes vetu i izlecite ga. Nadam se da ces uspeti!!

Van mreže Buddy77

• Sr. Member
  • TRAJAN BAN

« Odgovor #18 poslato: 15 Novembar, 2013, 16:24:23 »
Beskrajno sam srecna sto vidim tvoju odlucnost da spasis kucu... Nadam se i drzim fige da se to sto pre zavrsi... Molim te javi sled dogadjaja....
Za sugu nemoj da brines.., jako brzo se leci, jedna kuca koju su zbog toga bili izbacili, ja sam je uzela kod sebe i za dva tri dana joj je proslo... samo je trebalo vreme da poraste dlaka, ali ne puno...
Za ove cireve sto kazes da ima... e to me brine... ako je na kozi nije tumor sigurno. Ali znam da stafilokoka ima takav da kazem pokazatelj...
  Oblici i simptomi bolesti
  Prvi znaci bolesti se pojavljuju dve do tri nedelje posle inficiranja, najčešće kao
oboljenje kože. Oboljenja kože mogu biti površinske, plitke ili duboke piodermije. Površinske piodermije prepoznajemo po oštećenju gornjih slojeva kože, pojavi sitnih
ispupčenja (granulacija) ili sekreta

Stafilokoka je jako smrtonosna za pse ako se ne leci na vreme i adekvatno...

Zelim ti da ga sto pre uzmes kod sebe i da sto pre ozdravi  sm love A svaka cast na plemenitosti  sm love
Ono sto pisemo ovde moze da pomogne nekom ili spasi neki zivot <3

Van mreže Sara i Loco

• Sr. Member

« Odgovor #19 poslato: 15 Novembar, 2013, 21:20:35 »
boxeri su osetljiva rasa, uopste nisu za box, a kamoli za takav nemar:(

Van mreže Ana

• Sr. Member

• JRT
« Odgovor #20 poslato: 16 Novembar, 2013, 10:59:35 »
Drzim fige da ga sto pre uzmes, jadan pas..
Ponekad, nakon razgovora sa ljudima, čovek oseti potrebu da prijateljski pomiluje psa, osmehne se majmunu, i sa puno poštovanja skine šešir pred slonom.

Van mreže girlsetsfire

• Sr. Member

• tumblr
« Odgovor #21 poslato: 17 Novembar, 2013, 08:11:04 »
sva papirologija regulisana , cekam sutra reakciju nadlznih organa i to. u kontaktu sam sa zenom koja je zaduzena za takve slucajeve i spremna je da mi izadje u susret

hvala svima na lepim zeljama i savetima <3

Van mreže girlsetsfire

• Sr. Member

• tumblr
« Odgovor #22 poslato: 17 Novembar, 2013, 08:13:39 »
Beskrajno sam srecna sto vidim tvoju odlucnost da spasis kucu... Nadam se i drzim fige da se to sto pre zavrsi... Molim te javi sled dogadjaja....
Za sugu nemoj da brines.., jako brzo se leci, jedna kuca koju su zbog toga bili izbacili, ja sam je uzela kod sebe i za dva tri dana joj je proslo... samo je trebalo vreme da poraste dlaka, ali ne puno...
Za ove cireve sto kazes da ima... e to me brine... ako je na kozi nije tumor sigurno. Ali znam da stafilokoka ima takav da kazem pokazatelj...
  Oblici i simptomi bolesti
  Prvi znaci bolesti se pojavljuju dve do tri nedelje posle inficiranja, najčešće kao
oboljenje kože. Oboljenja kože mogu biti površinske, plitke ili duboke piodermije. Površinske piodermije prepoznajemo po oštećenju gornjih slojeva kože, pojavi sitnih
ispupčenja (granulacija) ili sekreta

Stafilokoka je jako smrtonosna za pse ako se ne leci na vreme i adekvatno...

pas ima neke kao izrasline na grudima, kao da mu visi nesto, kao kad se zenka osteni pa su joj grudi vece, a na kozi ima kao neka ispupcenja, mogu da ga fotografisem, nekoliko korakaje od mene ta ograda, samo sidjem dole, popnem se na stolicu i to je to, preko ograde

Zelim ti da ga sto pre uzmes kod sebe i da sto pre ozdravi  sm love A svaka cast na plemenitosti  sm love

Van mreže girlsetsfire

• Sr. Member

• tumblr
« Odgovor #23 poslato: 17 Novembar, 2013, 08:15:38 »
nesto sam tu zeznula kod citiraja pa je moja poruka upala doslovno u tvoju, ai moze se procitati

Van mreže girlsetsfire

• Sr. Member

• tumblr
« Odgovor #24 poslato: 17 Novembar, 2013, 08:41:01 »
[/img]

Van mreže girlsetsfire

• Sr. Member

• tumblr
« Odgovor #25 poslato: 17 Novembar, 2013, 08:41:29 »

Van mreže girlsetsfire