Anketa

Hotel za pse, da ili ne?

Definitivno da.
1 (5.9%)
Ne, nikako.
2 (11.8%)
Mozda.
2 (11.8%)
Ostavljam svog psa osobama koje poznajem i kojima verujem.
10 (58.8%)
Psa uvek vodim sa sobom.
2 (11.8%)

Ukupno glasova: 17

Anketa završena: 10 Septembar, 2013, 09:57:07

Autor Tema: Hotel za pse  (Pročitano 10249 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Ana

• Sr. Member

• JRT
Hotel za pse
« poslato: 21 Avgust, 2013, 09:57:07 »
...i zasto? Imate dobra, losa iskustva? Podelite sa nama. :)
Ponekad, nakon razgovora sa ljudima, čovek oseti potrebu da prijateljski pomiluje psa, osmehne se majmunu, i sa puno poštovanja skine šešir pred slonom.

Van mreže Cubi

• Old Member

Odg: Hotel za pse
« Odgovor #1 poslato: 21 Avgust, 2013, 10:00:46 »
Ukoliko su u pitanju provereni ljudi
i ako je pas na vreme naučen da je to ok
i uvek bi psa nekoliko puta ostavila na vikend tamo da se navikne pre nego što bih ga odvela po prvi put na duže

Van mreže Ana

• Sr. Member

• JRT
« Odgovor #2 poslato: 21 Avgust, 2013, 10:05:14 »
Mene je ovo zanimalo bas iz razloga sto mi ostavljamo psa na 4 dana i ja sam pod stresom. Ne mogu da je vodim jer idem preko (poslom) a ne mogu ni da je ostavim prijateljima, nemam bas neko poverenje (sto se tice ljubimaca) jer ih nemaju, i ne znam kako bi se ponasali.
Ponekad, nakon razgovora sa ljudima, čovek oseti potrebu da prijateljski pomiluje psa, osmehne se majmunu, i sa puno poštovanja skine šešir pred slonom.

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
« Odgovor #3 poslato: 21 Avgust, 2013, 10:25:30 »
Moja drugarica je ostavljala psa u pansion u Jakovu, drzi ga veterinar. U principu cak i da su uslovi ok, neki psi su previse osetljivi na odvajanje od porodice. Ona je bila zadovoljna, mada Tupislav i ovako slabo jede pa je tamo jos pride smrsao, ali kao sto rekoh to zavisi od psa. Inace je poprilicno skup taj sport  sm eek

Van mreže Ana

• Sr. Member

• JRT
« Odgovor #4 poslato: 21 Avgust, 2013, 10:30:34 »
I moj pas ne jede bas nesto mnogo. Jao poludecu! Eto.
Inace nije jeftino uopste, placamo 10e po danu i to traze unapred. Neki pansion kod Ade kako sam razumela zenu.

Van mreže krisb

• Old Member

« Odgovor #5 poslato: 21 Avgust, 2013, 10:31:45 »
Meni je to ''pansion'' malo širok pojam. Šta tačno u ovom vašem slučaju podrazumeva? Jel pas bude u boxu, sa povremenim puštanjem van? Ili u kući? Verujem da i cena varira u odnosu na uslove.

Van mreže BlackKan

• Old Member

« Odgovor #6 poslato: 21 Avgust, 2013, 10:35:23 »
ostavljanje psa kod ljudi koji nemaju pse ili su u slabom kontaktu s njima po meni je mozda gore resenje od hotela
jednostavno nemaju svest o njima,ajd da ne kazem da ce da ih malo i zaborave i brinu povrsinski,prvo sto se tice hrane ili setnje i sta sve ide uz to

sad navodim banalan primer ali recimo posle setnje da nece mozda da ga nesto prekontrolise i baci pogled da nema neki krpelj ili da primeti neko neobicno ponasanje
dok u hotelima opet bi trebalo da imaju drugaciji pristup svemu tome,ipak imaju iskustva i odgovornost sto se tice tvog psa,jer im i placasi to debelo  sm smesko1,pa u tom slucaju mozes da zahtevas i neke uslove da ispostuju  sm plavac

opet je najbolje kod nekog normalnog vlasnika,gde ce i tvoj pas da ima drustvo,a rutinu vec ima uz svog psa  :D

Van mreže Ana

• Sr. Member

• JRT
« Odgovor #7 poslato: 21 Avgust, 2013, 10:39:26 »
Slazem se u potpunosti, sve napisano kao sto bih i ja rekla. Zato i nisam htela kod prijatelja.
Ova zena mi deluje okej, imaju odlicne uslove, ispricala sam se sa njom preko telefona a sutra idem da ostavim psa pa cu onda videti sve.
Informisacu vas, kad se vratim, kako je bilo. :)

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
« Odgovor #8 poslato: 21 Avgust, 2013, 10:39:47 »
Meni je to ''pansion'' malo širok pojam. Šta tačno u ovom vašem slučaju podrazumeva? Jel pas bude u boxu, sa povremenim puštanjem van? Ili u kući? Verujem da i cena varira u odnosu na uslove.

Ovi u Jakovu imaju prostorije unutra, napolju ogradjen prostor gde pustaju pse.

Ako budem ikada primorana da ostavim psa u pansion, sto mi je poslednja opcija, uvec cu gledati kakvi su uslovi, koliko ljudi i na koji nacin brine o psima i slicno.

Van mreže BlackKan

• Old Member

« Odgovor #9 poslato: 21 Avgust, 2013, 10:43:52 »
ako se slucajno ne dogovorite,ja cu je cuvam za 9 ,99 e  :D

Van mreže Ana

• Sr. Member

• JRT
« Odgovor #10 poslato: 21 Avgust, 2013, 10:47:44 »
Krisb konkretno u ovom gde ce moj pas biti situacija je ovakva...psi spavaju unutra, hrane se unutra, zajedno su, pansion je inace za male pse, tako zena kaze. Imaju ogromno dvoriste ogradjeno zidom, travnate povrsine i mogucnost da izadju u svako doba dana. Vet. nadzor 24h, hranu takodje i to je valjda to..inace prima nesto manje od pet pasa, to sam procitala, nije mi rekla, videcu sutra.

BlackKan kapiram da je ovo upuceno Berni ali iskreno da ti kazem ja bih ti dala mog psa i platila i 15e jer znam da ce se dobro hraniti.  :D

Van mreže BlackKan

• Old Member

« Odgovor #11 poslato: 21 Avgust, 2013, 11:04:17 »
ma ne bas sam mislio na Pegi  :D,eto mi ideje,moram da otvorim neki pansion na crno,pa ce i cena onda biti manja  :fige:

opet u celoj ovoj prici je bitno i da je pas malo navikao da ostaje sam,da posle ne bude tuzan kad mu vlasnik nije tu,sve to utice na ponasanje,slabo ce mozda da jede,pa ce u nekim slucajevima pokusavati i da pobegne

Van mreže krisb

• Old Member

« Odgovor #12 poslato: 21 Avgust, 2013, 11:05:46 »
Vidiš to bežanje bi mene najviše brinulo  :zid2:

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #13 poslato: 21 Avgust, 2013, 11:05:53 »
ne znam šta da ti kažem, ali ja psa ne bih ostavila tek tako. odeš sutra da vidiš i odmah ostaviš psa. nemam ja toliko poverenja u ljude

Van mreže Orijana

• Hero Member

« Odgovor #14 poslato: 21 Avgust, 2013, 11:10:13 »
Iskreno, pre bi ostavila psa nekome odavde sa foruma ko ima uslove (zeli, moze, deluje mi normalno) nego u pansion u koji nikada nisam ushla. Nadam se da barem imash preporuku za tu zenu. Nas ce sada koshtati 15e dan ali sam 100% sigurna da ce Artaga gledati isto kao ja, mozda chak i bolje.
Nisam recipijent verbalne perforacije karaktera.
Mole se pametniji da ne popustaju, stanje je kriticno!!!